Testy a kvízy

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…
Hra - Outfits Today: What to Wear Today
Video se načítá
Vyplňte si jednoduchý test, kdy stačí podle obrázků volit co se Vám víc líbí nebo máte rády a zjistěte, jaký druh oblečení se k Vám a Vaší náladě bude dnes nejvíce hodit. Tato zábavná hra Vám může třeba pomoci, až budete ráno stát bezradně před skřní ;)

Shoes Quiz

25.11.2012
93%
Hra - Shoes Quiz
Video se načítá
Na jaké botičky máte dnes náladu a které by se k Vám nejvíce hodily? To se dozvíte v této super hře s testem nálady. Odpovězte na sérii jednoduchých otázek (vždycky si vyberete kliknutím jeden ze dvou obrázků, který je Vám sympatičtější) a na konci se Vám ukážou ty pravé boty pro Vás. Navíc si je…
Hra - Barbie’s Vogue Dream Job
Video se načítá
Barbie měla vždy tajný sen a to pracovat pro známý módní časopis Vogue. Pomozte jí, aby ji do redakce přijali. Nejdříve ji musíte moderně obléci, vyzdobit portfolia a odpovědět správně na pár otázek, které se týkají módy. Pomozte jí, aby se její sen stal skutečností.
Hra - Disney Princess Speed Dating
Video se načítá
Myslíte si, že byste si uměli získat srdce princezny? Ověřte si to, vyberte si jednu a jděte s ní na rande. Půjde s vámi i na jiné rande nebo to bude vaše poslední?

Love Percentage

29.3.2016
89%
Hra - Love Percentage
Video se načítá
Nevíte, zda se k vám partner hodí? udělejte si tento test a zjistit, na kolik procent se k sobě hodíte. Stačí napsat vaše jméno a jméno partnera a udělat menší test. Po něm zjistil jak na tom jste.
Hra - Cinderella Love on the Run
Video se načítá
Pomozte Popelce, aby si dokázala získat srdce mladého prince a pomozte jí splnit několik úkolů, které si připravila. Podaří se vám je dát dohromady?

Famous Date

13.6.2013
89%
Hra - Famous Date
Video se načítá
Famous Date není hra v pravém slova smyslu, ale spíš velice zajímavý test, který Vám po sérii otázek určí, kdo z celebrit by byl právě pro Vás tím nejlepším partnerem pro rande snů. Tak neváhejte jděte do toho!

Barbie Be My Valentine

15.2.2016
88%
Hra - Barbie Be My Valentine
Video se načítá
Barbie se neumí rozhodnout mezi Kenem, Flynnem a Hiccup. Pomoz jí s rozhodováním, aby si vybrala toho pravého.
Hra - Barbie & Ken: A Second Chance
Video se načítá
Barbie se rozhodla dát Kenovi druhou šanci, avšak vrátí se k němu pod podmínkou, že bude umět odpovědět na její otázky. Pomozte Kenovi, aby získal Barbie zpět.

Můj psí kvíz

7.7.2012
88%
Hra - Můj psí kvíz
Video se načítá
Máte doma pejska nebo byste ho chtěly? V tomto zábavném kvízu zjistíte, které psí plemeno, je pro Vás to nejlepší. Vyberte vždycky jednu ze tří možností, podle svých sympatií a na konci se objeví pejsek co se k hodí právě k Vám.

Ponies in the City

13.10.2012
88%
Hra - Ponies in the City
Video se načítá
Je tady další zábavný kvíz, ve kterém můžete odhalit svou momentální náladu, rozpoložení a snad i kousek osobnosti. Tentokrát si zkuste představit, jakým krásným poníkem byste se asi staly. Každý den jednou odpovězte na sérii otázek ve kterých vybíráte ze dvou možností a objeví se Váš…
Hra - Elsa's True Love Jack vs Hiccup
Video se načítá
O Elsu se zajímá Jack, ale i Hiccup. Mezi ni mi se Elsa neumí rozhodnout a proto chce každému položit pár otázek. Pomozte každému z nich, aby si konečně vybrala.
Hra - Which My Little Pony Character Are You?
Video se načítá
Zjistěte, který z poníků bys byla ty! Abyste se to dozvěděli musíte vyplnit test a počkat na výsledek. Pak se dozvíte jaký druh poníka jste a jaký máte charakter.
Hra - Barbie Travelling Expert
Video se načítá
Barbie chce opět cestovat pokud navštívit nějaké místo, kde ještě nebyla. Pomozte jí s výběrem místa, udělejte si malý test a oblečte ji správně na dané místo.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)