Těžba

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

All My Gods

3.8.2013
89%
Hra - All My Gods
Video se načítá
Máme tu pro vás skvělou strategii, ve které stavíte novou římskou osadu. Hra vás ze začátku provede, takže se nemusíte bát. Jakmile bude mít postavenou hlavní budovu, stany pro dělníky, pilu, rybáře, školu a hospodu, tak už nebudete dostávat žádné rady, pouze úkoly. Doporučujeme vystavět více rybářů…

Mars MinerHra na skóreHra o medaile

2.5.2014
86%
Hra - Mars Miner
Video se načítá
Máme tu skvělou hru, ve které budete dolovat suroviny z hloubi země. K dispozici máte velké rypadlo, kterým můžete suroviny dolovat. Rypadlo můžete navíc za získané peníze ze surovin, dále vylepšovat.

Reel Gold

2.10.2013
85%
Hra - Reel Gold
Video se načítá
Reel Gold je super postřehovka, ve které budete mít za úkol těžit zlato. Hra se ovládá pouze šipkami. Začněte se zlatem, co svítí. Zlato, které nesvítí, tak ani neberte! Podaří se vám vytěžit všechno zlato v okolí?

Gold Miner Vegas

3.7.2013
82%
Hra - Gold Miner Vegas
Video se načítá
Náš slavný a oblíbený zlatokop se opět vrací, ale tentokrát se objevíte v legendárním městě Las Vegas! Hra je pořád stejná, vytěžte do minuty co nejvíce zlata a diamantů. Za utržené peníze si můžete do dalšího kola koupit vylepšení, ale pozor neutraťte vše! Tak kdo z vás bude nejlepší?
Hra - Gold Miner Special Edition
Video se načítá
Staňte se zlatokopem a dostaňte ze země co nejvíce zlata. Abyste postoupili do dalšího kola, musí se Vám podařit vytěžit zlato určité minimální hodnoty. V obchodě si potom za zlato budete moct koupit nejrůznější vylepšení, které Vám pomůžou v další výnosnější těžbě.

Mine Blocks

13.10.2013
75%
Hra - Mine Blocks
Video se načítá
Mine Blocks je hra velmi podobná Minecraftu, pouze je celý svět ve 2D. Objevuj svět, těž suroviny a z nich vytvářej věci a další materiály, které se ti budou hodit ke stavbě. Tvým úkolem je postavit hrad a ubránit se před příšerkami. Zalíbí se ti čtverečkovaný svět?

Mega Miner

15.9.2015
55%
Hra - Mega Miner
Video se načítá
Začněte těžit vzácné kovy a staňte se bohatou osobou. Nicméně zpočátku hra nebude tak jednoduchá, musíte sehnat uhlí a postupně se dopracovat k drahocennější kamenům.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)