Triky

Seřadit od nejlepších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

My Dolphin Show 8NÁŠ TIP

7.2.2016
90%
Hra - My Dolphin Show 8
Video se načítá
Zvládnete získat co nejvíce bodů za triky, které budete dělat s delfínem? Musíte být přesní, abyste ohromili porotu. Za tyto body můžete získat body, za které můžete koupit převleky nebo jiná zvířata.

My Dolphin Show 7NÁŠ TIP

30.10.2015
89%
Hra - My Dolphin Show 7
Video se načítá
Máme tu pro vás už 7. díl této super hry, kde se budete předvádět s delfínem. Proveďte všechny triky na výbornou a získejte co nejvíce bodů!

Elsa Dolphin Show

4.9.2015
65%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video se načítá
Elsa se musí postarat o delfína, který je zraněn a aby se v akváriu zabavil musí ho naučit pár kouskem pro diváky. Pomozte jí se samotným tréninkem.

Uphill Rush 7NÁŠ TIP

28.7.2015
93%
Hra - Uphill Rush 7
Video se načítá
Zahrajte si další díl parádní pařby, ve které se budete prohánět na šílených tobogánech. Budete sbírat peníze a body. Za peníze si pak můžete nakoupit různé vzhledy pro člun nebo panáček. Jezdit můžete v noci nebo ve dne.

My Dolphin Show 6

14.6.2015
86%
Hra - My Dolphin Show 6
Video se načítá
V této hře budete předvádět obrovskou vodní show pro diváky. Budete ovládat vycvičeného delfína, který umí parádní kousky a triky. Na vás bude se pokaždé trefit do správných míst.
Hra - Extreme Taz Skateboard Halfpipe
Video se načítá
Zajezděte si s Tazem na skejtu a získejte body do tabulky! Triky děláte pomocí šipek a mezerníku. Za získané body se vám odemykají lepší skejty.

My Dolphin show 5

26.1.2015
94%
Hra - My Dolphin show 5
Video se načítá
Zahrajte si další parádní díl hry, ve které se budete jako delfín předvádět lidem. Vaším úkolem bude ukazovat různé atrakce, balónky, kruhy a podobně. Hlavně se snažte získat co nejvíce publika.

Downhill Snowboard 3

12.12.2014
94%
Hra - Downhill Snowboard 3
Video se načítá
Máte rádi zimní sporty? V této hře si užijete jízdy na snowboardu. Naneštěstí se za vámi při jízdě utrhla lavina, takže musíte pádit hodně rychle dolů. Při sjezdu se navíc snažíte o co nejlepší triky.

Sewer Run

9.12.2014
81%
Hra - Sewer Run
Video se načítá
Zkuste si, jaké to je jezdit na skateboardu. V této hře to nebude žádný problém. Užijte si super grafiku a náročné tratě, které vás pobaví. Podaří se vám pokaždé zvítězit?

Scooby Doo Beach BMX

12.11.2014
73%
Hra - Scooby Doo Beach BMX
Video se načítá
Skvělá zábava a také adrenalin jsou věci, které budou Scoobyho potkávat v této hře. Pouze potřebuje trochu pomoci s ovládáním kola a také s velkými skoky. Dokážete mu pomoci udržet rovnováhu a dojet do cíle?

Bmx stuntsHra na skóreHra o medaile

20.10.2014
72%
Hra - Bmx stunts
Video se načítá
Udělejte nejlepší triky na BMX kole a získejte plno bodů! Ovládání je jednoduché, hlavní je v pořádku dopadnout na zem. Pokud budete jezdit po budovách, tak můžete získat bonusové body.

All Star Skate ParkHra na skóreHra o medaile

22.7.2014
78%
Hra - All Star Skate Park
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, kde se budete na skateboardu prohánět po U rampě. Vyberete si jednu ze dvou postaviček a následně se budete snažit získat nejvyšší počet bodů. Hra má 3 kola, která jsou časově omezena.

BigJump ChallengeHra na skóreHra o medaile

22.7.2014
76%
Hra - BigJump Challenge
Video se načítá
Máme tu další skvělou sportovní hru! Tentokrát se budete snažit předvést co nejlepší skok na lyžích. Zapojit musíte i triky! Máte 5 pokusů a celkový výsledek se vám uloží.

BMX BackflipsHra na skóreHra o medaile

21.7.2014
74%
Hra - BMX Backflips
Video se načítá
BMX Backflips je závodní hra, ve které musíte plnit úkoly v každé úrovni. Musíte například udělat "backflip" a sebrat přitom hvězdu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)