Triky

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

My Dolphin Show 7NÁŠ TIP

30.10.2015
89%
Hra - My Dolphin Show 7
Video se načítá
Máme tu pro vás už 7. díl této super hry, kde se budete předvádět s delfínem. Proveďte všechny triky na výbornou a získejte co nejvíce bodů!

Monkey Kart

30.9.2012
89%
Hra - Monkey Kart
Video se načítá
Je tady super závodní hra s pěknou grafikou i dobrou ovladatelností. Vaší hrdinkou může být roztomilá opička v růžovém autě a tak určitě ani ty nejnáročnější slečny nebudou zklamány. Zvolit si můžete z několika prostředí závodů i jejich náročností, tak s chutí na start.

Freebord The Game

4.3.2014
87%
Hra - Freebord The Game
Video se načítá
Zahrajte si skvělou 3D hru, ve které si budete moci pořádně zajezdit na skejtu. Hra nabídne mnoho tratí, od těch nejlehčích až po velmi šílené s mnoha skoky a překážkami. Pokud nemáte moc zkušeností s ježděním, tak začněte od zelených úrovní, naučíte se skejt aspoň ovládat. Pak můžete přejít do…

Uphill Rush 2

23.3.2012
87%
Hra - Uphill Rush 2
Video se načítá
Zahrajte si skvělou závodní hru Uphill Rush, která nejen díky své grafice bude určitě bavit nejen kluky. Vaším úkolem, co nejlépe přejít na motorce trať a získat, co nejvíce bodů. Za získané body si můžete později kupovat i lepší motorky a další vybavení. Body získáváte i za akrobatické kousky,…

My Dolphin Show 6

14.6.2015
86%
Hra - My Dolphin Show 6
Video se načítá
V této hře budete předvádět obrovskou vodní show pro diváky. Budete ovládat vycvičeného delfína, který umí parádní kousky a triky. Na vás bude se pokaždé trefit do správných míst.

Kvakvapark

5.3.2014
86%
Hra - Kvakvapark
Video se načítá
Máme tu pro vás zábavnou českou hru, ve které budete hrát za žabáky v aquaparku. Vyberte si postavu samce nebo samičku a vrhněte se na obří tobogán, který musíte co nejrychleji projet na nafukovacím kruhu. Dělejte triky, vylepšujte postavu a kruh a zdolejte všechny tratě na zlatou medaili.

Snow Rush

22.3.2014
86%
Hra - Snow Rush
Video se načítá
Snow Rush je sportovní hra, ve které si zajezdíte na snowboardu. Během jezdi se snažte nasbírat co nejvíce zlatých mincí, za které si můžete kupovat vylepšení. Body navíc získáte za pěkné triky, které si na trati můžete vyzkoušet.

Atom Heart

27.4.2012
85%
Hra - Atom Heart
Video se načítá
Atom Heart je závodní hra, ve které se na motorce vydáte na cestu plnou překážek. Kromě toho je však potřeba v jednotlivých levelech plnit i různé úkoly, abyste postoupili do dalšího kola. Takovým úkolem může být například zneškodnění bomb či zombie.

Dolphin OlympicsHra na skóreHra o medaile

24.5.2014
84%
Hra - Dolphin Olympics
Video se načítá
Zaskákej si s delfínem! Snaž se vždy do vody doskočit co nejvíce hladce, abys poté vyskočila vysoko. Přitom dělej triky pomocí šipek. Můžeš se zkusit dostat až do vesmíru, možné je všechno!

Madpet Skateboader 2Hra na skóreHra o medaile

3.6.2013
86%
Hra - Madpet Skateboader 2
Video se načítá
Baví vás skateboardng? Ano? Tak tohle je hra určitě pro vás! Máme tu druhý díl zábavné hry Madpet Skateboarer. Vyberte si jednu ze 4 postav a ukažte co ve vás je. Překonávejte překážky na střechách nočního města. Provádějte triky, které svět ještě neviděl, slidujte zábradlí a další různé triky. Když…

Motor Cross FMX

1.3.2012
84%
Hra - Motor Cross FMX
Video se načítá
Zajezděte si na motorce v pěkně zpracované hře Motor Cross FMX. Čeká vas trať plná překážek, která je však jako stvořená na dělání těch nejdivočejších kaskadérských kousků. Za každy dobře provedený trik získáte body.

Sewer Run

9.12.2014
81%
Hra - Sewer Run
Video se načítá
Zkuste si, jaké to je jezdit na skateboardu. V této hře to nebude žádný problém. Užijte si super grafiku a náročné tratě, které vás pobaví. Podaří se vám pokaždé zvítězit?

Upstream Kayak

24.3.2012
81%
Hra - Upstream Kayak
Video se načítá
Zdolejte nástrahy divoké řeky na kajaku! Trasa je nebezpečná a skýtá mnoho nástrah, avšak s trochou zručnosti a tréninku se vám určitě podaří přijet až do cíle. Hra Upstream Kayak vás nadchne svojí grafikou a skvělou hratelností.

Downhill Snowboard

10.5.2014
80%
Hra - Downhill Snowboard
Video se načítá
Zábavná sportovní hra, ve které si vyzkoušíte nějaké ty triky na prkně. Můžete dělat salta dopředu, dozadu nebo jen tak sjíždět kopec. Za čas strávený ve vzduchu dostáváte dokonce i body. Dávejte si však pozor ať nespadnete!

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)