Triky

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Circus

12.4.2014
70%
Hra - Circus
Video se načítá
Ve hře Circus tě čeká 30 náročných levelů. Zkus rozmístit všechny herní prvky tak, aby kaskadér nejdříve udělal co nejvíce zajímavých triků a poté skočil do malého bazénku Bude jeho představení vypadat dobře?

Niwit Slide

10.10.2013
70%
Hra - Niwit Slide
Video se načítá
Milovníci zimních radovánek a sportů si budou moci užít spoustu zábavy díky hře Niwit Slide. Stoupnete si totiž na snowboardové prkno a můžete vyrazit na svah. Přes jámy v ledu musíte přeskákat. Také se vyhněte červeným šipkám, které jsou určeny ke zpomalení. Snažte se naopak sbírat ty zelené, které…

FMX Team

1.2.2013
69%
Hra - FMX Team
Video se načítá
Vyberte si jezdce a získejte co nejlepší skóre! Tratí je ve hře opravdu mnoho a jezdců je na výběr taky více. Pak stačí jen vyjet na dráhu dělat co nejlepší triky.

Tom ATV Adventure

10.6.2012
68%
Hra - Tom ATV Adventure
Video se načítá
Vyjeďte se seriálovým kocourem Tomem, tentokrát bez Jerryho, na motokrosovou dráhu a ověřte si své řidičské schopnosti. Toto Tomovo dobrodružství na motorce se tentokrát bude určitě líbit i holkám díky dobré ovladatelnosti i grafice, která Vám připomene oblíbený seriál.

Elsa Dolphin Show

4.9.2015
65%
Hra - Elsa Dolphin Show
Video se načítá
Elsa se musí postarat o delfína, který je zraněn a aby se v akváriu zabavil musí ho naučit pár kouskem pro diváky. Pomozte jí se samotným tréninkem.
Hra - Crash Drive 2 Christmas!
Video se načítá
V této závodní hře se ti bude hodit co nejtěžší auto. Zkus si do začátku koupit třeba náklaďák. Pak už jen zkoušíš všemožné triky a vyhráváš závody! Vypadá to jednoduše, ale vše ti ztíží namrzlé a zasněžené cesty, na kterých to klouže.

Skate Mania

28.8.2013
65%
Hra - Skate Mania
Video se načítá
V této hře tě čeká cesta plná překážek přes město. Budeš ničit budovy i auta pomocí skateboardu! Vyzkoušet si můžeš zajímavé skoky i triky. Důležité je sbírání bonusových předmětů, protože za ně dostaneš body navíc. Projeď se po městě!

Moto Stunts

11.2.2013
64%
Hra - Moto Stunts
Video se načítá
Umíte jezdit freestyle? Tak se předveďte v této parádní hře. Hlavním cílem je získat co nejvíce bodů, a toho dosáhnete pouze tak, že budete dělat jen triky. Čím déle daný trik provádíte, tím více za něj máte bodů!

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)