Vikingové

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

1066

3.4.2012
84%
Hra - 1066
Video se načítá
Pokud máte chuť zahrát si super strategickou hru, máme tu něco pro vás. Tato hra vás zavede na bojiště, kde budete muset pomocí vhodně zvolené strategie a taktiky porazit nepřátelské Angličany. Chopte se velení a pusťte se do nich!

History Viking Age

20.11.2013
81%
Hra - History Viking Age
Video se načítá
Máme tu pro vás hru, ve které budete moci obléci vikingskou ženu! Můžete z ní udělat tradiční hospodyňku nebo opravdovou válečnici!
Hra - History Dress Up Viking Age
Video se načítá
Vydejte se na výlet do historie a představte si, jak by mohla vypadat taková vikingská válečnice. I když bude mít zbraň a oblečení v přírodních barvách, určitě jí to bude slušet. Uvidíte, že i taková válečná přilba se může stát módním doplňkem ;)

The Viking Expedition

11.10.2013
70%
Hra - The Viking Expedition
Video se načítá
Hra The Viking Expedition nabídne hráči dobrodružství s malým vikingem, který se musí dostat přes temné jeskyně plné nebezpečí. Po cestě si zapalte pochodně, které Vám dodají více světla. Úhlavními nepřáteli jsou zombie a také kostlivci, kteří se po Vás nemilosrdně půjdou. Po cestě Vás však potkají…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)