Vyrovnávací

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Ariel Spa Day

26.4.2014
89%
Hra - Ariel Spa Day
Video se načítá
Princezna Ariel se rozhodla navštívit lázně, ve kterých si chce od svých povinností odpočinout. Prožijte s ní hezký den a postarejte se o její pohodlí, make-up a oblečení.

Mighty Fin

21.5.2012
86%
Hra - Mighty Fin
Video se načítá
Mighty Fin je pěkně zpracovaná oddechovka, ve které se vydáte do podmořského světa s rybičkou jménem Fin. Vaším úkolem je sbírat bublinky, za které budete získávat body. V cestě vám budou stát různé překážky, které musíte přeskakovat nebo podplout.

Flappy Bird

10.2.2014
85%
Hra - Flappy Bird
Video se načítá
Máme tu pro vás další postřehovku. V této hře budete pomáhat malému ptáčkovi se dostat, co nejdále to jenom půjde. Nebude to nic jednoduchého, musíte se napřed do toho dostat. Vyrovnávejte ho tak, aby do ničeho nenarazil. Proleťte pokud možno co největším počtem branek a získejte to nejlepší skóre.

Pigs Dream

19.6.2014
84%
Hra - Pigs Dream
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, kde se s prasátkem snažíte uletět, co největší vzdálenost. Ve vzduchu sbíráte mince, ořechy na doplnění energie nebo papričky pro zrychlení. Prasátko poháníte prděním. Hra nemusí v prohlížeči Google Chrome fungovat. Vyzkoušejte proto jiný prohlížeč.

Flappy Gran

1.4.2014
83%
Hra - Flappy Gran
Video se načítá
Pro ty který je klasický Flappy náročný je tu hra Gran Flappy, která je o něco jednodušší ale o to i zábavnější. Podaří se vám dostat na konec?

Zoo Panic

9.3.2016
80%
Hra - Zoo Panic
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, ve které si vyberete zvířátko a následně se sním budete snažit urazit co největší vzdálenost. Létat budete pomocí balónu, kterému však dochází palivo. Také si musíte dávat pozor na omezený počet životů. Za získané diamanty můžete nakupovat mnohá vylepšení.

Flappy Granny

30.3.2014
80%
Hra - Flappy Granny
Video se načítá
Kdo si rád potrápí své nervy, pak si může být jistý, že ve hře Flappy Granny se mu to jistě podaří. Dokážete proskákat všechny sloupy?

Rolling Angry Birds

20.5.2014
80%
Hra - Rolling Angry Birds
Video se načítá
V této hře budete potřebovat velkou přesnost a trpělivost. Váš úkol je jasný, vysbírejte všechny růže a dostaňte ptáčka až k srdíčku. Vyrovnávejte plochu a snažte se, aby se nezranil o nějakou z pastí nebo aby vám neuletěl.

Dangerous Sweets

29.10.2013
79%
Hra - Dangerous Sweets
Video se načítá
Pomozte malému hlodavci dostat se až ke sladkostem. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá, protože musíte naklánět plochu a dávat na něj pozor. Cílem je vysbírat všechny sladkosti a dostat se, až k muffinu. Zvládnete zdolat všechny levely?

Helirocket

10.12.2012
79%
Hra - Helirocket
Video se načítá
V postřehové hře Helirocket budete mít za úkol dopravit malou raketu na konec levelu až k nepřátelské základně. Let rakety je nutné neustále vyvažovat tak, abyste se vyhnuli všem překážkám. Po cestě můžete navíc sbírat různé bonusy, které zpomalí čas nebo vám přidají body.

Flappy Tinkerbell

25.4.2014
78%
Hra - Flappy Tinkerbell
Video se načítá
Pomozte Tinkerbell překonat všechny překážky a dostaňte ji až na konec.

Flappy Vlado

28.5.2014
78%
Hra - Flappy Vlado
Video se načítá
Zahrajte si skvělou postřehovku s Putinem v hlavní roli! Vaším úkolem bude proletět co nejvíce sloupů a změnit jejich barvu z modro-žluté na rudě červenou. Podaří se vám jich změnit co nejvíce?

Mr. Flap

20.10.2016
76%
Hra - Mr. Flap
Video se načítá
V této hře budete mít za úkol udržet ptáčka mezi překážkami.

Balance on ropeHra na skóreHra o medaile

25.11.2014
75%
Hra - Balance on rope
Video se načítá
Zábavná hra, ve které se snažíte jet na kole po provazu. Musíte přitom držet balanc a dávat si pozor na olejové skvrny a ptáčky, kteří vám rozhodí rovnováhu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)