Zimní sporty

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Downhill Snowboard 3

12.12.2014
94%
Hra - Downhill Snowboard 3
Video se načítá
Máte rádi zimní sporty? V této hře si užijete jízdy na snowboardu. Naneštěstí se za vámi při jízdě utrhla lavina, takže musíte pádit hodně rychle dolů. Při sjezdu se navíc snažíte o co nejlepší triky.

Ski Maniac

22.4.2012
90%
Hra - Ski Maniac
Video se načítá
V této závodní hře bude vaším úkolem na lyžích přejít 6 náročných levelů. V každém levelu budete muset splnit různé úkoly, které vám umožní postup do dalších kol, případně vám zpřístupní bonusové kola.

Snow Rush

22.3.2014
86%
Hra - Snow Rush
Video se načítá
Snow Rush je sportovní hra, ve které si zajezdíte na snowboardu. Během jezdi se snažte nasbírat co nejvíce zlatých mincí, za které si můžete kupovat vylepšení. Body navíc získáte za pěkné triky, které si na trati můžete vyzkoušet.

Pet Sledding

23.1.2014
86%
Hra - Pet Sledding
Video se načítá
Vyzkoušejte si zahrát postřehovú hru Pet sledding, kde si můžete vybrat hru pro jednoho, ale i dva hráče. Po vybrání si můžete vybrat jednoho ze zvířecích jezdců. Pak se můžete pustit do hry, kde bude vaším úkolem sbírat dárky a vyhýbat se kamenům. Každým kolem, je hra náročnější proto musíte být…

Downhill Snowboard

10.5.2014
80%
Hra - Downhill Snowboard
Video se načítá
Zábavná sportovní hra, ve které si vyzkoušíte nějaké ty triky na prkně. Můžete dělat salta dopředu, dozadu nebo jen tak sjíždět kopec. Za čas strávený ve vzduchu dostáváte dokonce i body. Dávejte si však pozor ať nespadnete!

Kool Girl

19.3.2014
79%
Hra - Kool Girl
Video se načítá
V oblíkačce Kool Girl bude vaším úkolem obléknout mladou snowboardistku. Na výběr budete mít množství zimního oblečení i snowboardového vybavení, které můžete libovolně kombinovat a vytvořit tak styl, který se vám bude nejvíce líbit.

Avalanche Stunts

9.1.2013
77%
Hra - Avalanche Stunts
Video se načítá
Prkno na nohy a hurá na svah! Teda spíše na horu než na svah, protože v této hře budete sjíždět jen ty největší kopce. Na nich se dají totiž dělat triky, za které máte spousty bodů, a to nemluvě o sbírání hvězdiček po cestě.

BigJump ChallengeHra na skóreHra o medaile

22.7.2014
76%
Hra - BigJump Challenge
Video se načítá
Máme tu další skvělou sportovní hru! Tentokrát se budete snažit předvést co nejlepší skok na lyžích. Zapojit musíte i triky! Máte 5 pokusů a celkový výsledek se vám uloží.
Hra - Avalanche At Planktons Peak
Video se načítá
Spongebob se řítí ze svahu a snaží se najít své kamarády a zachránit je před padající lavinou. Dokážete prokličkovat hromadou překážek, užít si velké skoky a ještě zachránit kamarády?

Putins Olympic Game

27.2.2014
75%
Hra - Putins Olympic Game
Video se načítá
Zajímavě pojaté krasobruslení najdete ve hře Putins Olympic Game. Cílem je chytat padající předměty. Podaří-li se chytit několik předmětů za sebou, pak se skóre násobí. To je nejrychlejší cesta za postupem do dalšího kola.

Nordic Chill

8.4.2014
75%
Hra - Nordic Chill
Video se načítá
Pokud jste sledovali zimní olympiádu v Soči, pak jistě víte, co je biatlon zač. V této hře si ho můžete sami vyzkoušet. V první části tě čeká lyžování - na běžkách musíš co nejrychleji překonat určitou vzdálenost. Ve druhé části tě pak čeká střílení na terč. Zvládneš být co nejrychlejší a…

SnowBrawl Fight 3

21.4.2014
74%
Hra - SnowBrawl Fight 3
Video se načítá
Cílem hry SnowBrawl Fight 3 je rozdat si to v koulovačce s protivníkem. Musíte z něj doslova udělat sněhuláka. Po každém kole si můžete vylepšit vlastnosti. Dokážete nastavit taktiku tak, abyste se stali nejlepším?

Barbie goes Ice Skating

11.4.2013
74%
Hra - Barbie goes Ice Skating
Video se načítá
Všechny milovnice panenky Barbie budou mít jistě radost z této oblíkačky, ve které přistihnete Barbie při krasobruslení. Vyberte jí pro tuto příležitost v jejím typickém stylu ty nejlepší kostýmy, brusle, doplňky i účes. Jak jí to bude na zamrzlé ploše slušet je jen na Vás :)

Ski Sim Cartoon

25.4.2014
73%
Hra - Ski Sim Cartoon
Video se načítá
Hra Ski Sim Cartoon nabídne mnoho zábavy. Stačí skočit na snowboard, sáně nebo lyže a vydat se na trať. Cílem je dojet do cíle co nejrychleji a také nasbírat co nejvíce bodů. Kolik jich budete mít v cíli?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)