Žirafa

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Giraffe Above 1

5.5.2013
90%
Hra - Giraffe Above 1
Video se načítá
Nakrmte žirafu v této povedené logické hře. Aby se dostatečně najedla, musí žirafa sunout svůj krk labyrintem a sníst cestou všechna jablíčka. Úspěšně všechno ovoce sníst ale nebude tak jednoduché, protože si musíte dát dobrý pozor, aby se nekousla do vlastního krku. V pozdějších levelech se navíc…

Dora Care Baby Giraffe

8.11.2013
86%
Hra - Dora Care Baby Giraffe
Video se načítá
Dora se má tentokrát postarat o malou žirafu, ale nemá mnoho zkušeností, a proto potřebuje tvou pomoc. Žirafa si v bublinkách zvolí, co chce dělat. Vaším úkolem, je jí to splnit. Budete společně například psát sms-ku, hledat rozdíly, budete krmit žirafu nebo po ní uklízet.

Cute Giraffe Care

3.8.2014
82%
Hra - Cute Giraffe Care
Video se načítá
Postarejte se o krásnou žirafu v zoo. Vaším úkolem bude jí pěkně umýt, namydlit, osušit a pak jí můžete upravit. Záleží jenom na vás, jak jí upravíte tak si dejte záležet.

Super Adventure Pals

15.11.2012
79%
Hra - Super Adventure Pals
Video se načítá
V skákačce Super Adventure Pals budete doprovázet hlavního hrdinu na jeho cestě. Vaším úkolem bude najít a porazit zlého Mr.. B. Než se však k němu dostanete, budete si muset poradit s desítkami dalších nepřátel, který v jednotlivých kolech na vás čekají.

Animal Dash

7.3.2012
75%
Hra - Animal Dash
Video se načítá
V této opravdu zajímavé závodní hře pojede na nejrůznějších zvířatech jako je kůň, kráva nebo dokonce žirafa. Navíc zvířata běhají po zadních :) Abyste dorazili do cíle v pořádku a nejlépe jako první, musíte vyrovnávat jejich vzpřímenou polohu šipkami vpravo a vlevo.

Cute Giraffe

22.11.2013
70%
Hra - Cute Giraffe
Video se načítá
V této hře dostanete na starost malou a roztomilou žirafu, kterou budete moci obléct. Vyberte jí z pár doplňků a šatstva. Je jen na vás, jak bude vypadat!

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)