Pexeso

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Kitty Land Memory

18.3.2015
78%
Hra - Kitty Land Memory
Video se načítá
Dokážeš najít všechny obrázky kočiček tak, aby se k sobě hodily? V každém kole pexesa se připrav na více kartiček, takže hra bude těžší a těžší. Dokážete si poradit se všemi hádankami?

Sea Life

19.8.2013
78%
Hra - Sea Life
Video se načítá
Máte dobrou paměť? Tak si ji procvičte v tomto skvělém pexesu!! Hra má 3 obtížnosti, a v každé je jiný počet kartiček. Hledáte vždy dvě stejné. Pokud se vám podaří najít jich co nejvíc po sobě bez přerušení, dostanete bonus za kombo.

Astro Memo

3.6.2014
78%
Hra - Astro Memo
Video se načítá
Přesuňte se do vesmírné sféry a zahrajte si pexeso. V této části budete obracet obrázky se znameními a planetami. Dokážete najít všechny páry?

Joyful Birds Matching

4.11.2014
77%
Hra - Joyful Birds Matching
Video se načítá
Chcete-li si zahrát pexeso a tím si procvičit také paměť, tak se můžete těšit na tuto hru. Hledejte stejné ptáky na obrázcích. V každém kole se těšte na více obrázků a tím pádem vyšší obtížnost.

Crazy Flip

19.10.2013
77%
Hra - Crazy Flip
Video se načítá
Hráči, kteří mají rádi pexeso si užijí mnoho zábavy ve hře Crazy Flip. Stačí si dobře zapamatovat polohu obrázků a následně můžete získat nejlepší skóre. Kdo z Vás má nejlepší paměť a vyzná se ve zvířatech?

Big Cat Memo

22.4.2014
77%
Hra - Big Cat Memo
Video se načítá
Zahrejte si známou dětskou hru pexeso, ale tentokrát s divokými šelmami a milými koťaty.

Sweet Snacks Memo

2.6.2014
77%
Hra - Sweet Snacks Memo
Video se načítá
Chcete si procvičit paměť? Tak v tom případě jste na správném místě. V této hře si zahrajete známou dětskou hru pexeso. V této části naleznete na obrázcích chutné dobroty, které bude vaším úkolem spárovat.

Cartas Famosas

18.7.2014
77%
Hra - Cartas Famosas
Video se načítá
Zahrejte si známou dětskou hru puzzle s celebritami jako je Justin Bieber nebo Selena Gomez. Podaří se vám v každém kole zvítězit a dodržet časový limit?

Halloween Memory Game

6.11.2015
76%
Hra - Halloween Memory Game
Video se načítá
Rozpohybujme své mozkové závity hrou pexeso, která je oživena Halloween tématikou. Každým kolem se úroveň hry bude zvyšovat a bude složitější, podaří se vám i přes tento fakt vyhrát?

Rapunzel Palace Pets

8.9.2015
76%
Hra - Rapunzel Palace Pets
Video se načítá
Rapunzel zachránila v lese malou srnku a potřebovala by ji očistit. Pomůžete jí, aby byl hezčí? Během mytí budete muset vyplnit pár úkolů.

Rihanna Memory

23.4.2015
74%
Hra - Rihanna Memory
Video se načítá
Všechny fanynky Rihanny si mohou procvičit svoji paměť díky pexesu s jejími motivy. Najdete zde mnoho podob Vaší oblíbené hvězdy. Dokážete vyřešit všechna pexesa v časovém limitu?

Ice Cream Memory Game

15.9.2013
74%
Hra - Ice Cream Memory Game
Video se načítá
Zmrzlinové pexeso je tady! Najděte všechny páry zmrzliny a získejte co nejvíce bodů. Pokud se vám podaří najít více párů za sebou, aniž byste přerušili kombo, dostanete speciální body. Hra má celkem m3 obtížnosti.

Vivo Kitty

9.9.2014
74%
Hra - Vivo Kitty
Video se načítá
Vivo kočička se ráda hraje a papá. Tentokrát se chce zahrát s vámi. Vaším úkolem je projít všechna kola. Společně budete skládat puzzle nebo hrát známou hru pexeso a mnoho jiných. Zahrajete se s ní?

Hello Kitty Memory

18.10.2015
73%
Hra - Hello Kitty Memory
Video se načítá
Zahraj si pěkné pexeso jehož hlavní hrdinkou je Kitty. Pokus se najít vždy dva stejné obrázky a díky tomu vyčistit hrací plochu. Komu se to povede nejrychleji?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.