Postřehové

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Coffee Bar

18.9.2012
91%
Hra - Coffee Bar
Video se načítá
Coffee Bar je výborná hra ve které se stanete obsluhou, jak jinak než baru. Vaší specializací je tentokrát káva. Začnete s obyčejnou černou kávou a kávou s mlékem. Každý úspěšný den Vám ale do nabídky přibude další složitější nápoj. Zvládnete dost rychle obsloužit všechny zákazníky, než jim dojde…

Nakrm koníčky

12.11.2012
91%
Hra - Nakrm koníčky
Video se načítá
Tato hra s krásnými koňmi ověří Vaši rychlost i postřeh. Přicházející koně totiž budete muset velice rychle krmit. Posílejte jim talíře s jídlem dříve, než dojdou úplně k Vám. Prázdné talíře zase sbírejte a mezerníkem znova plňte. Koníci přicházejí ve čtyřech řadách takže úkol to nebude vůbec…

Fast Food Bar

19.11.2012
91%
Hra - Fast Food Bar
Video se načítá
Je tady další super postřehová hra ze série "BAR". Tentokrát se stanete obsluhou v rychlém občerstvení a co nejrychleji budete uspokojovat chutě Vašich zákazníků po nejrůznějších burgerech a párcích v rohlíku. Spolu s nápoji budete vyrábět vždy určitá menu, kterých bude v každém kole více a více.…

Mermaid Slacking

18.5.2013
91%
Hra - Mermaid Slacking
Video se načítá
Ponořte se pod mořskou hladinu, kde se k smrti nudí u svých povinností malá mořská panna. Pomozte jí proto uskutečnit ve chvílích, kdy se nikdo nedívá, všechny její oblíbené činnosti. Zkuste třeba rychle okoulit všechny námořníky, pochytat bublinky i rybičky, nebo zapracovat na jejím vzhledu ;)…

Nuda v kanceláři 6

23.5.2013
91%
Hra - Nuda v kanceláři 6
Video se načítá
V této super postřehové hře na vás zase čeká znuděná slečna, která se chce místo práce v každé volné chvilce věnovat svým záležitostem. Pomozte jí vystihnout ty správné okamžiky, aby mohla v klidu napsat sms, vyčistit si boty, upravit vzhled nebo dokonce něco uplést.

Angry Gran Run: GrannywoodNÁŠ TIP

12.8.2013
91%
Hra - Angry Gran Run: Grannywood
Video se načítá
Máme tu pro vás další pokračování této postřehové skákačky v hlavní roli s naštvanou babičkou. Vaším úkolem bude doběhnout, co nejdále to jen půjde. Město je ale plné chuligánů a překážek, které musíte zdolat. Zvládnete se vyhnout všem překážkám a sundat co nejvíce chuligánů?

Pirate Slacking

23.9.2013
91%
Hra - Pirate Slacking
Video se načítá
Mladá pirátka má na lodi vytírat podlahu, a tak se není co divit, že ji to nebaví. Mnohem radši dělá dobrodružnější věci jako hledání pokladu, vybírání peněz z truhly, zpívání s papouškem nebo skládání dokonalého pirátského outfitu.

Jetpack JoyrideNÁŠ TIP

30.7.2021
90%
Hra - Jetpack Joyride
Povedená postřehová hra z mobilních telefonů je nyní i na vašem počítači, kde si ji můžete zahrát přímo v okně prohlížeče. Utečte z výzkumného centra a vyhněte se přitom všem překážkám. Jak daleko se dokážete dostat?

Arrow's AdventureNÁŠ TIP

27.7.2021
90%
Hra - Arrow's Adventure
Arkádová 2D hra, ve které je vaším úkolem zničit co největší množství nepřátel a získat co nejvíce peněz, za které si poté můžete kupovat nejrůznější vylepšení pro svoji postavu. Hru ovládáte myší.

Rodeo StampedeNÁŠ TIP

2.4.2021
90%
Hra - Rodeo Stampede
V této hře bude vaším úkolem naplnit celou zoo různými africkými zvířátky. Postupem času budete rozšiřovat svoji zoo chytáním různých zvířátek. Dokážete naplnit svoji zoo?

Mr Bouncemasters 2NÁŠ TIP

19.11.2020
90%
Hra - Mr Bouncemasters 2
Vyzkoušejte tuto vynikající hru, ve které je vaším úkolem odpalovat tučňáka, který má za úkole doletět co nejdále a přitom posbírat co nejvíce mincí, za které si poté může vylepšit své statistiky. Hru ovládáte myší.

Frosch

9.4.2020
90%
Hra - Frosch
Ovládejte odvážnou žabku, která se vydala do nebezpečných prostor dnešní doby. Vyhýbejte se všem překážkám a úskalím, která na vás čekají a ukažte, co ja skokana ve vás je.

Catch the Candy 2

15.2.2020
90%
Hra - Catch the Candy 2
Budete mít a úkol pomoci potvůrce dostat se k červenému kulatému terči tím, že budete vystřelovat chapadla, kterými se potvůrka může zachytit různých objektů nebo předmětů nebo s ním může pohybovat s věcmi.
Hra - Fireboy and Watergirl 6
A máme tu další pokračování úspěšné skákačky pro dva hráče na jednom počítači. Hra se dá samozřejmě hrát i v jednom hráči, ovšem budete tak zaměstnávat obě své ruce. Ohnivého kluka ovládáte pomocí šipek, vodní dívku naopak pomocí kláves asdw. Ve hře jsou pro vás připraveno velké množství levelů, tak…

Jak fungují hry Postřehové

V postřehových hrách půjde o to, jak už název napovídá, otestovat Váš postřeh. Připravte se na řadu her, kde budete muset vnímat spousty věci a rychle klikat na myš či klávesnici.


Nejlepší postřehové hry

Ve hře Rogue Soul 2 se jako ninja budete propracovávat levely a zabíjet nepřátele. Další hra, která procvičí váš postřeh je Bomb It 7, což je hra založena na klasickém bombermanovi. Pokud vám multitasking, tedy dělání více věcí najednou, nedělá problém, pak si otestujte, co všechno jste schopní zlvádat najednou ve hře Multitask 2.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.