Soliter

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

King Of Solitaire

6.10.2014
75%
Hra - King Of Solitaire
Video se načítá
Máme tu pro vás další solitaire, u kterého se určitě dobře pobavíte. Skládejte karty podle čísel sestupně nebo vzestupně na spodní balíček. Nezáleží na barvě ale na hodnotách. Takže jakmile vám dojdou možnosti, stačí pouze vybrat další kartu z balíku, na kterou budete hrát.

Solitaire: Farm Edition

19.4.2013
75%
Hra - Solitaire: Farm Edition
Video se načítá
Solitaire: Farm Edition je hra, která potěší každého fanouška karetních her. Cílem hry je překládat karty na hrací ploše tak, abyste je nakonec mohli umístit na vrchní čtyři pole podle barev a to od nejnižší karty po nejvyšší. Na hrací ploše karty můžete na sebe pokládat jen pokud mají různou barvu…

Dora Solitaire

21.1.2014
75%
Hra - Dora Solitaire
Video se načítá
Dora je všestranná holčička, která u mí hrát i karty. Pojďte si s ní ve hře Dora Solitaire zahrát a naučí Vás solitaire. Hra není nijak složitá, stačí pouze pochopit její smysl. Skládejte na sebe karty podle hodnot ve střídavých barvách.

Peppa Pig Solitaire

5.6.2014
75%
Hra - Peppa Pig Solitaire
Video se načítá
Další hra s naším prasátkem je tady! Tentokrát budete s Pepou hrát klasický Soliter. Karty, ve kterých na sebe skládáte hodnoty od nejmenší po nejvyšší a musíte střídat barvy.

3 Pyramid Tripeaks 2

4.2.2016
74%
Hra - 3 Pyramid Tripeaks 2
Video se načítá
V této verzi karetní hry soliter budete skládat karty na dolní kartu z balíčku. Vždy musí jít číselně po sobě. Tudíž na eso můžete položit dvojku nebo krále. Na barvě karty nezáleží. Můžete využít kartu s broukem jako žolíka.

Super Mega Solitaire

25.2.2016
74%
Hra - Super Mega Solitaire
Video se načítá
Zahrajte si parádní karty, ve které budete skládat karty podle hodnoty. Hlavním úkolem je však složit všechny karty do horních řádků, od esa až po krále.

Cute Kitten Solitaire

18.6.2016
74%
Hra - Cute Kitten Solitaire
Video se načítá
Zahrajte si soliter s kočičkou! Hra je jednoduchá, z balíčku berete karty a skládáte na sebe vždy stejné hodnoty. Do vrchních domečků pak dáváte karty od esa podle barvy až po krále.

Addiction SolitaireHra na skóreHra o medaile

19.5.2014
74%
Hra - Addiction Solitaire
Video se načítá
Zahrajte si zajímavou variantu karetní hry Soliter. Vaším úkolem bude poskládat všechny karty v polích tak, aby byly od nejnižší po nejvyšší a v barvě. Jakmile se rozdají karty, tak jsou odstraněna esa a do prázdných polí pak přidáváte a seřazujete karty.

Scarab Solitaire

19.9.2014
74%
Hra - Scarab Solitaire
Video se načítá
Zahrajte si tento zajímavý solitaire, ve kterém bude vaším úkolem odstraňovat karty z pole. Hra bude jednodušší v tom, že vás nebudou omezovat barvy karet. Takže je skládejte vzestupně nebo sestupně. Podaří se vám je všechny odstranit dříve, než vám dojdou karty?

Castle Solitaire

20.9.2014
74%
Hra - Castle Solitaire
Video se načítá
Castle Solitaire je karetní hra, ve které bude vaším cílem odstranit všechny karty z hracího pole. Také to budete mít lehčí v tom, že nemusíte dbát na barvu, jen na to kolik vám zbývá tahů. Podaří se vám je všechny odstranit dříve, než vám dojdou karty?

Crystal Golf Solitaire

20.3.2012
74%
Hra - Crystal Golf Solitaire
Video se načítá
Crystal Golf Solitaire je chytlavá karetní hra, jejímž cílem je zbavit se všech karet rozložených na herní ploše. Tyto karty můžete postupně ukládat na otočenou kartu v dolním rohu, avšak pouze pokud je jejich hodnota o jedno nižší nebo vyšší. Pamatujte, že na celou hru máte omezený časový limit.

Little Witch Solitaire

1.3.2014
73%
Hra - Little Witch Solitaire
Video se načítá
Ve hře Little Witch Solitaire musíte přeskládat karty do horních rámečků. Pokud si nebudete vědět rady nebo nepůjde provézt žádný tah, musíte využít pomocného balíčku. Dokážete dohrát hru na první pokus?

Demon Solitaire

20.9.2014
73%
Hra - Demon Solitaire
Video se načítá
Zkuste si tento solitaire, ve kterém jako vždy budete mít za úkol sestupně poskládat karty. Až dorazíte na poslední kartu tak můžete navázat znova, takže když skončíte esem, můžete na něj znova položit krále a pokračovat. Zvládnete vyřešit celou hru?

Tri-Fruit Solitaire

10.2.2016
72%
Hra - Tri-Fruit Solitaire
Video se načítá
V této hře máte jednoduchý úkol. Dostat všechny karty z herní plochy do balíčku dole. Karty skládáte na otočenou kartu z balíčku. Pokud nemáte vhodnou kartu, můžete vytáhnout jednu z balíčku.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.