Autobus

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

School Bus License 2

16.6.2013
85%
Hra - School Bus License 2
Video se načítá
Staňte se řidičem autobusu. Prvně se musíte naučit řídit v autoškole a pak dostanete řidičské oprávnění. Dávejte si pozor, abyste nepřejeli žlutou čáru, protože jinak hra končí. Taky si dávejte pozor na zatáčení, protože je VELMI citlivé. Když zatáčíte, tak potom musíte volant srovnat, jinak se…

School Bus Decoration

29.9.2013
85%
Hra - School Bus Decoration
Video se načítá
Udělejte podle své fantazie ten nejlepší a nejkrásnější školní autobus. Vyberte některé z tvarů oken, dveří, světel, zrcátek i mnoha nejrůznějších dekorací.

Bus Parking Simulator

11.12.2022
80%
Hra - Bus Parking Simulator
Video se načítá

Bus Tale

30.3.2015
78%
Hra - Bus Tale
Video se načítá
Dostaňte hlavního hrdinu Joea v této logické hře na autobusovou zastávku. I když se nacházíte jen kousek od zastávky v cestě vám bude stát množství překážek a nástrah, které nebude jednoduché zdolat. Váš hrdina přitom může po každé cestě projít jen jednou.

Bus Driver Weekdays

4.3.2015
74%
Hra - Bus Driver Weekdays
Video se načítá
Pokuste se jezdit s autobusem městské hromadné dopravy. Je třeba přijet podle značky na další zastávku. Nesmíte přejet chodce a dávejte si pozor také v křižovatkách a sledujte semafory.

School Bus Wash!

27.3.2015
74%
Hra - School Bus Wash!
Video se načítá
Pomozte škole s úpravou zanedbaného autobusu, který potřebují na výlet. nejdříve ho musíte vyčistit a nakonec přelakovat a vymyslet nový design. Bude to ten nejkrásnější autobus?

School Bus License

13.9.2013
71%
Hra - School Bus License
Video se načítá
Řídit auto není nic snadného, ale není to nic proti tomu, když bys chtěla řídit školní autobus. Teď si to můžeš zkusit. Snaž se řídit opatrně, ale přitom rychle, abys stihla děti dovézt do školy. Plň dané úkoly a dávej si pozor, abys nevjela na žlutou plochu.

Prison Bus Driver

4.4.2013
70%
Hra - Prison Bus Driver
Video se načítá
Zábavná hra, ve které musíte převézt zločince z vězení na policejní stanici. Po cestě na Vás však číhá mnoho banditů, kteří by chtěli vězně osvobodit. Musíte tak stále vylepšovat autobus, aby vydržel všechny útoky.

School Bus Car Wash

4.9.2015
50%
Hra - School Bus Car Wash
Video se načítá
Umyjte špinavý a zanedbaný autobus, aby měly děti čím jezdit do školy. Příjemnou zábavu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.