Autoškola

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

School Bus License 2

16.6.2013
85%
Hra - School Bus License 2
Video se načítá
Staňte se řidičem autobusu. Prvně se musíte naučit řídit v autoškole a pak dostanete řidičské oprávnění. Dávejte si pozor, abyste nepřejeli žlutou čáru, protože jinak hra končí. Taky si dávejte pozor na zatáčení, protože je VELMI citlivé. Když zatáčíte, tak potom musíte volant srovnat, jinak se…

Barbie Driving Test

31.1.2016
81%
Hra - Barbie Driving Test
Video se načítá
Barbie skládá zkoušky z autoškoly a proto se na to musí připravit. Nejdříve se musí obléci, upravit auto a nakonec splnit podmínky na řidičský průkaz. Zvládnete to společně?

Driving School TD

23.4.2014
73%
Hra - Driving School TD
Video se načítá
Vyzkoušej si, jak je náročné udělat autoškolu. Čeká na tebe 15 různých lekcí, ve kterých musíš zvládnout vše - znalost dopravních předpisů, schopnost vyhnout se nehodě i parkování. Nesmíš nabourat ani jednou! Když ti dojdou životy, začneš odznova.

School Bus License

13.9.2013
71%
Hra - School Bus License
Video se načítá
Řídit auto není nic snadného, ale není to nic proti tomu, když bys chtěla řídit školní autobus. Teď si to můžeš zkusit. Snaž se řídit opatrně, ale přitom rychle, abys stihla děti dovézt do školy. Plň dané úkoly a dávej si pozor, abys nevjela na žlutou plochu.

3D Parking

11.1.2014
70%
Hra - 3D Parking
Video se načítá
V této hře nebudete závodit nebo soutěžit, právě naopak naučíte se správně parkovat. Ve hře budete mít možnost vyzkoušet si několik aut, které mají různé vlastnosti proto musíte být při parkování obezřetní a mít hodně trpělivosti.

18 Wheels Driver 4

27.7.2013
65%
Hra - 18 Wheels Driver 4
Video se načítá
I hry s automobilovou tématikou mají na dívčích webech rozhodně své místo, proto si můžete zahrát 18 Wheels Driver 4 i vy. Jednoduchým ovládáním (šipkami) se budete muset s vaším kamionem dopravit z místa na místo. Pokud byste náhodou zabloudili, stačí se podívat na mapu (tlačítko M) a cestu si…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.