Basketbal

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Cannon Basketball

10.1.2013
88%
Hra - Cannon Basketball
Video se načítá
Trefte koš na co nejméně pokusů. Hra je trochu postřehová a trochu logická, protože musíte správně namířit a trefit koš, který však může být blokovaný překážkami. V ten moment je potřeba řešit i logické úkoly.

Flick Basketball

11.2.2023
85%
Hra - Flick Basketball
Video se načítá

Ultimate Dunk Hoop

17.1.2023
85%
Hra - Ultimate Dunk Hoop
Video se načítá

Basket Puzzle!

6.3.2022
85%
Hra - Basket Puzzle!
Posouvejte předměty a dostaňte míč do koše.

Top BasketballHra na skóreHra o medaile

16.2.2014
83%
Hra - Top Basketball
Video se načítá
Cílem hry Top Basketball je v omezeném časovém limitu nastřílet co nejvíce košů a tak získat vysoké skóre. I když se vám hře zobrazuje směr, kterým míč poletí, trefit koš není vždy zrovna nejlehčí. Navíc před každým hodem změní míč svou polohu.

NBA Pro Hoops

4.10.2013
80%
Hra - NBA Pro Hoops
Video se načítá
Basketbalisté mějte se na pozoru, přichází k Vám skvělá simulace basketbalu. Vyberte si svůj oblíbený tým ze slavné NBA a postavte se jakémukoli soupeři. Jste fanoušci Lakers, Bucks či Bulls? Žádný problém, protože všechyn tyto týmy jsou k dispozici.

Basketball Challenge

16.12.2012
78%
Hra - Basketball Challenge
Video se načítá
V této skvělé sportovní hře si zahrajete basketball a vaším úkolem bude ve stanoveném časovém limitu nastřílet více košů než váš soupeř. Koš vám však bude blokovat jeden protihráč, kterého musíte rychlými pohyby zmást a v pravou chvíli vystřelit. Dokážete porazit vašeho soupeře?
Hra - Basket Ball A New Challenge
Video se načítá
Cílem této hry je trefit basketballový míč do koše. To však nebude vůbec jednoduché, protože vám v cestě budou stát překážky v podobě neprůstřelných plošin. Plošiny je však možné využít k odrazu míče a dobře mířenou střelou tak zasáhnout koš.

Afro Basketball

15.5.2014
76%
Hra - Afro Basketball
Video se načítá
Skvělá hra, ve které musíte naházet co nejvíce košů během deseti pokusů. S každým trefeným košem se však vzdalujete a trefovat se začíná být mnohem těžší.

Dino Basketball

7.9.2013
76%
Hra - Dino Basketball
Video se načítá
Ve sportovní hře Dino Basketball si můžete změřit své síly s ostatními týmy v hodu na koš. Na začátku hry si zvolíte družstvo, za které chcete hrát a následně se můžete pustit do samotného zápasu. Pokud chcete zvítězit, musíte vyhrát každý jeden zápas.

Basketball Street

19.5.2014
75%
Hra - Basketball Street
Video se načítá
Zahrajte si tuto sportovní hru, ve které budete hrát basketbal na ulici. Stačí pouze kliknout, nastavit trajektorii přímo do koše a znova kliknout. Máte na to se pokaždé trefit?
Hra - World Basketball Championship
Video se načítá
Hra World Basketball Championship je výborným zpracováním basketbalu. Cílem je naházet za pět hodů více košů než protivník. Vyberte si tedy národní tým, za který budete hrát a můžete se vydat dobývat světový šampionát. Abyste měli úlohu trochu ulehčenou, hra Vám pomáhá při míření, takže zhruba…

Ultimate Mega HoopsHra na skóreHra o medaile

2.7.2014
73%
Hra - Ultimate Mega Hoops
Video se načítá
Další skvělá hra na váš postřeh. Vaším úkolem bude naházet během 10 kol, co největší počet košů. Obtížnost se stále zvyšuje.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.