Běhání

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Angry Gran Run: GrannywoodNÁŠ TIP

12.8.2013
91%
Hra - Angry Gran Run: Grannywood
Video se načítá
Máme tu pro vás další pokračování této postřehové skákačky v hlavní roli s naštvanou babičkou. Vaším úkolem bude doběhnout, co nejdále to jen půjde. Město je ale plné chuligánů a překážek, které musíte zdolat. Zvládnete se vyhnout všem překážkám a sundat co nejvíce chuligánů?

Kawairun

21.12.2014
90%
Hra - Kawairun
Video se načítá
Zkuste si zahrát Kawairun, tato hra otestuje vaše schopnosti. Na začátku si musíte vytvořit postavu a pak začne pořádné dobrodružství. Vaším úkolem bude proběhnout s tímto panáčkem všemi nástrahami, které na vás čekají! Dokážete se dostat co nejdále to jen půjde?

Penguin Run 3D

5.4.2020
88%
Hra - Penguin Run 3D
V této nekonečné běhací postřehovce bude vaším úkolem s roztomilým tučňáčkem doběhnout co nejdále. K tomu, aby jste omylem neskončili v nějaké ledové překážce, můžete využít možnosti vystřelit ledovou kouli, která překážku rozbije. Dokážete doběhnout co nejdále?

Tombik

6.2.2014
88%
Hra - Tombik
Video se načítá
Ve hře Tombik potřebujete hbité prsty, protože musíte překonávat mnoho rozličných překážek. Aby toho nebylo málo, jste pronásledováni nazlobeným dědkem, který také umí dobře pelášit. Po cestě sbírejte vylepšení a hvězdy.
Hra - Craft Subway Runner Boy
Utíkej jak nejrychleji můžeš. V této hře budeš utíkat v městských ulicích a přitom sbírat mince, za které si poté můžeš kupovat nové vzhledy pro tvého běžce. Jak daleko dokážeš běžet, aniž by jsi narazil na překážku?
Hra - Angry Gran Run Christmas Village
Video se načítá
Máme tu pro vás další pokračování této super hry. S naštvanou babičkou se vydáte do zasněžené vesnice! Jako vždy je plná chuligánů, kteří potřebují zmlátit, hlavně nezapomínejte sbírat mince a vyhnout se všem možným překážkám!

Babka na útěku 6: Indie

11.11.2014
86%
Hra - Babka na útěku 6: Indie
Video se načítá
Dokážete navádět nazlobenou babču, která se prohání městem v Indii? Musíte se vyhnout všem nástrahám na trati. Dobře volte způsob jejich překonání. Máte na výběr z přeskočení, podlezení a nebo je jednoduše oběhnete.

Tom & Jerry Run

30.7.2020
85%
Hra - Tom & Jerry Run
Užijte si zábavu a vzrušení v této povedené nekonečně běhačce na motiv Subway Surfers. V každé hře musíte uniknout rozzlobenému kocourovi a přitom posbírat co největší množství sýra. Dokážete utéci?

Angry Gran Run Halloween

11.10.2014
85%
Hra - Angry Gran Run Halloween
Video se načítá
Zahrajte si další díl, tentokrát je halloween a naštvaná babička se opět vydává do ulic. Dejte výrostkům přes čuňu, sbírejte mince, písmena a vyhýbejte se všem překážkám.

Santa's Journey

13.1.2015
85%
Hra - Santa's Journey
Video se načítá
V této postřehové hře bude vaším úkolem dostat Santu na konec 3 tisíc metrů dlouhé cesty. Vyhýbat se přitom musíte různým překážkám i pohyblivým nepřátelům. Snažte se v každém kole posbírat co nejvíce mincí, které vám poslouží na nákup vylepšení.

Jump Temple

15.4.2020
84%
Hra - Jump Temple
Ovládejte svoji běžkyní pomocí mezerníku a doskákejte s ní až do cíle každého levelu. Po cestě můžete sbírat různé mince a diamanty, za které si následně kupujete různá vylepšení.

When Pigs Flee

31.10.2014
83%
Hra - When Pigs Flee
Video se načítá
Pomozte prasátku doběhnout co nejdále v této skvělé postřehové hře. Po cestě narazíte na množství překážek, které je potřeba přeskočit či proletět. Stejně tak si budete muset poradit i s nepřátelskými stvořeními. Nezapomeňte sbírat mince, které vám poslouží na nákup vylepšení.

Temple Run 2

15.6.2013
84%
Hra - Temple Run 2
Video se načítá
Tato skákačka na skóre vás jistě pohltí. V menu si vyberte postavu muže nebo ženy, na tom nezáleží, protože obě dvě mají stejné hodnocení a můžete vyrazit. Jde o to utíkat co nejdále, kam nohy dovolí. Sbírejte po cestě otazníky, které vám buď, pomůžou nebo jen přitíží, třeba jako tím, že se otočí…

Awesome Run

1.12.2014
83%
Hra - Awesome Run
Video se načítá
Staňte se běžcem a pokuste se vyhrát šampionát v této sportovní hře. Trasa je plná překážek, kterým se musíte vyhnout. Svůj běh můžete zrychlit za pomoci energy drinku. Pokud se nějaký soupeř ocitne těsně před vámi, můžete ho kopnout a tím ho zpomalit.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.