Bomberman

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Bomb It 5

25.5.2013
93%
Hra - Bomb It 5
Video se načítá
Máme tu páté pokračování super hry Bomb It. Styl hry je pořád stejný položit co nejvíce bomb a tím zneškodnit všechny protivníky v poli. Po každém vyhrané hře si můžete koupit různé oblečky na svoji postavičku. Můžete si vybírat i obtížnost hry, kdyby vám přišla moc lehká.

Playing with fire 2

13.4.2012
93%
Hra - Playing with fire 2
Video se načítá
Hra Playing with Fire 2 dozajista potěší každého. Se svou postavou se budete muset probojovat bludištěm a dostat se až k soupeři, kterého je potřeba zničit za pomoci dynamitu, který máte k dispozici. Hru mohou navíc hrát i dva hráči.

Bomb It 7NÁŠ TIP

21.3.2014
89%
Hra - Bomb It 7
Video se načítá
Zahrajte si další skvělý díl hry Bomb It. V novém díle si budete moci vyzkoušet nové bonusové vybavení, které vám při hře padá. Dále budete moci vaši postavičku i obléci do pěkného oblečku.

Bomb It 4

30.12.2012
86%
Hra - Bomb It 4
Video se načítá
Čtvré pokračování oblíbené hry Bomb It navazuje na dobrou tradici svých předchůdců, kde jste si mohli užít skvělou grafiku, spoustu vylepšení a zahrát si i proti kamarádovi. Tentokrát máte navíc milou možnost za své výhry sbírat body a za ně kupovat svému hrdinovi nové zajímavé kostýmy ;)

Bomb It 3

10.4.2012
85%
Hra - Bomb It 3
Video se načítá
Bomb It 3 je povedená hra, která svým námětem připomíná starého dobrého Bombermana. Hra však přináší množství nových prvků, od širokého arzenálu zbraní, až po dopravní prostředky. Navíc má hra i multiplayer, takže si ji můžete zahrát i s kamarádem.

Bomb It TD

27.10.2016
78%
Hra - Bomb It TD
Video se načítá
Musíte zabránit všem bombermanům, aby prošli cestou až do cíle. Kolem cesty budete stavět věže a pokládat bomby.

Tom and Jerry Bomberman

14.3.2012
78%
Hra - Tom and Jerry Bomberman
Video se načítá
Zahrajte si super hru s Tomem a Jerrym v hlavních rolích. Můžete hrát sami v kůži Jerryho proti počítači Tomovi, nebo se utkat s kamarádem. Pohybovat se budete v zastavěném hracím poli. Překážky ničíte bombami a samozřejmě si chcete co nejrychleji probojovat cestu k nepříteli, abyste ho mohli také…

Kirby Bomberman

13.9.2014
77%
Hra - Kirby Bomberman
Video se načítá
V akční hře Kirby Bomberman bude vaším úkolem pomoci růžové příšerce jménem Kirby zničit všechny soupeře. Využívat k tomu budete bomby, které je potřeba vhodně umístit tak, aby zasáhly soupeře. V bludišti navíc můžete sbírat různé bonusy, které vám pomohou.

Bomb It 2

23.5.2011
76%
Hra - Bomb It 2
Video se načítá
Velmi povedená oddechová hra pro jednoho či dva hráče. V této hře máte za úkol porazit zbývající nepřátele. K nepřátelům se probojujete tak, že pomocí bomb, které můžete pokládat, zničíte bludiště. Cestou můžete sbírat různé bonusy, které vám pomohou k dosažení vítězství.

Bomb It Mission

18.5.2016
74%
Hra - Bomb It Mission
Video se načítá
V této hře si vyberete postavičku a v různých kolech se snažíte vyhrát. Vždy položíte bombu a snažíte se zničit nepřítele. Nemůžete ničit pevné zdi, ale pouze ovocné překážky. Také můžete získat různé bonusy.

Naruto Blast Battle

30.4.2012
73%
Hra - Naruto Blast Battle
Video se načítá
V této hře inspirované oblíbeným seriálem Naruto se postavíte do hracího pole proti počítači nebo přímo proti svému kamarádovi. Výbušninou si budete probojovávat cestu, sbírat cenné artefakty a snažit se k nepříteli dostat dříve, než vyprší časový limit.

Undead Hunter

25.10.2012
71%
Hra - Undead Hunter
Video se načítá
Ve hře Undead Hunter se s hlavním hrdinou ocitnete v chodbách bludiště, přičemž vaším jediným cílem bude dostat se z něj živý. To však nebude vůbec jednoduché, protože na každém kroku číhá plno nepřátel, kterých je možné zničit jen za pomoci dynamitu nebo pistole.
Hra - Spongebob Squarepants Boo or Boom
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem vybrat si jednoho hráče a nasbírat více bodů, než vaši protivníci. Během hry nebude vaším úkolem zabít protivníka, ale posbírat, co nejvíce předmětů, které vzniknou během zničení kamenů. Pokud bombou trefíte protivníka jeho body se dostanou na minimum. Podaří se vám…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.