Bomby

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Playing with fire 2

13.4.2012
93%
Hra - Playing with fire 2
Video se načítá
Hra Playing with Fire 2 dozajista potěší každého. Se svou postavou se budete muset probojovat bludištěm a dostat se až k soupeři, kterého je potřeba zničit za pomoci dynamitu, který máte k dispozici. Hru mohou navíc hrát i dva hráči.

Bomb It 5

25.5.2013
93%
Hra - Bomb It 5
Video se načítá
Máme tu páté pokračování super hry Bomb It. Styl hry je pořád stejný položit co nejvíce bomb a tím zneškodnit všechny protivníky v poli. Po každém vyhrané hře si můžete koupit různé oblečky na svoji postavičku. Můžete si vybírat i obtížnost hry, kdyby vám přišla moc lehká.

Bomb It 7NÁŠ TIP

21.3.2014
89%
Hra - Bomb It 7
Video se načítá
Zahrajte si další skvělý díl hry Bomb It. V novém díle si budete moci vyzkoušet nové bonusové vybavení, které vám při hře padá. Dále budete moci vaši postavičku i obléci do pěkného oblečku.

Bomb It 4

30.12.2012
86%
Hra - Bomb It 4
Video se načítá
Čtvré pokračování oblíbené hry Bomb It navazuje na dobrou tradici svých předchůdců, kde jste si mohli užít skvělou grafiku, spoustu vylepšení a zahrát si i proti kamarádovi. Tentokrát máte navíc milou možnost za své výhry sbírat body a za ně kupovat svému hrdinovi nové zajímavé kostýmy ;)

Bomb It 3

10.4.2012
85%
Hra - Bomb It 3
Video se načítá
Bomb It 3 je povedená hra, která svým námětem připomíná starého dobrého Bombermana. Hra však přináší množství nových prvků, od širokého arzenálu zbraní, až po dopravní prostředky. Navíc má hra i multiplayer, takže si ji můžete zahrát i s kamarádem.

Wish Totems

14.1.2015
83%
Hra - Wish Totems
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat všechny modré a šedé totemy do vody. Šedé totemy způsobují výbuch, který musíte vhodně nasměrovat. Dávejte si přitom pozor, aby červené totemy zůstali v bezpečí na hrací ploše.

Slow and Blow Kings

15.11.2013
82%
Hra - Slow and Blow Kings
Video se načítá
Pomocí bomb musíte ve hře Slow and Blow Kings odstřelit všechny vojáky a krále. Naopak vyskytnou-li se na ploše poddaní, pak zde musejí i zůstat. Na každé kolo máte přesný počet bomb. Po jejich vypotřebování budete muset kolo opakovat. Dokážete se dostat až na konec?

Blockoomz 2015

7.2.2015
80%
Hra - Blockoomz 2015
Video se načítá
V této logické hře bude vaším úkolem odstranit z hrací plochy všechny herní prvky, kromě žlutých, které za žádnou cenu nesmí padnout mimo hrací plochu. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně odebírat některé překážky a také vše správně načasovat.

Bomb It TD

27.10.2016
78%
Hra - Bomb It TD
Video se načítá
Musíte zabránit všem bombermanům, aby prošli cestou až do cíle. Kolem cesty budete stavět věže a pokládat bomby.

Birds DefendersHra na skóreHra o medaile

31.7.2014
78%
Hra - Birds Defenders
Video se načítá
Podaří se vám ve hře Birds Defenders vypustit všechny ptáčky z klece? Vaším úkolem bude umístit bomby na konstrukce tak, abyste všechno zničili a otevřeli klece.

Kirby Bomberman

13.9.2014
77%
Hra - Kirby Bomberman
Video se načítá
V akční hře Kirby Bomberman bude vaším úkolem pomoci růžové příšerce jménem Kirby zničit všechny soupeře. Využívat k tomu budete bomby, které je potřeba vhodně umístit tak, aby zasáhly soupeře. V bludišti navíc můžete sbírat různé bonusy, které vám pomohou.

Mashroom Cloud

1.7.2013
76%
Hra - Mashroom Cloud
Video se načítá
Velmi zajímavá hra, ve které skvěle fungují jednotlivé vlastnosti objektů. Neděste se pixelové grafiky, je to tak schválně. A princip hry? V každém kole budete mít za úkol zničit různé objekty. K tomu dostanete i mnoho druhů různých bomb.

Bomb It 2

23.5.2011
76%
Hra - Bomb It 2
Video se načítá
Velmi povedená oddechová hra pro jednoho či dva hráče. V této hře máte za úkol porazit zbývající nepřátele. K nepřátelům se probojujete tak, že pomocí bomb, které můžete pokládat, zničíte bludiště. Cestou můžete sbírat různé bonusy, které vám pomohou k dosažení vítězství.

Tom and Jerry Bomberman

14.3.2012
78%
Hra - Tom and Jerry Bomberman
Video se načítá
Zahrajte si super hru s Tomem a Jerrym v hlavních rolích. Můžete hrát sami v kůži Jerryho proti počítači Tomovi, nebo se utkat s kamarádem. Pohybovat se budete v zastavěném hracím poli. Překážky ničíte bombami a samozřejmě si chcete co nejrychleji probojovat cestu k nepříteli, abyste ho mohli také…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.