Bomby

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Playing with fire 2

13.4.2012
93%
Hra - Playing with fire 2
Video se načítá
Hra Playing with Fire 2 dozajista potěší každého. Se svou postavou se budete muset probojovat bludištěm a dostat se až k soupeři, kterého je potřeba zničit za pomoci dynamitu, který máte k dispozici. Hru mohou navíc hrát i dva hráči.

Bomb It 5

25.5.2013
93%
Hra - Bomb It 5
Video se načítá
Máme tu páté pokračování super hry Bomb It. Styl hry je pořád stejný položit co nejvíce bomb a tím zneškodnit všechny protivníky v poli. Po každém vyhrané hře si můžete koupit různé oblečky na svoji postavičku. Můžete si vybírat i obtížnost hry, kdyby vám přišla moc lehká.

Bomb It 7NÁŠ TIP

21.3.2014
89%
Hra - Bomb It 7
Video se načítá
Zahrajte si další skvělý díl hry Bomb It. V novém díle si budete moci vyzkoušet nové bonusové vybavení, které vám při hře padá. Dále budete moci vaši postavičku i obléci do pěkného oblečku.

Bomb It 4

30.12.2012
86%
Hra - Bomb It 4
Video se načítá
Čtvré pokračování oblíbené hry Bomb It navazuje na dobrou tradici svých předchůdců, kde jste si mohli užít skvělou grafiku, spoustu vylepšení a zahrát si i proti kamarádovi. Tentokrát máte navíc milou možnost za své výhry sbírat body a za ně kupovat svému hrdinovi nové zajímavé kostýmy ;)

Bomb It 3

10.4.2012
85%
Hra - Bomb It 3
Video se načítá
Bomb It 3 je povedená hra, která svým námětem připomíná starého dobrého Bombermana. Hra však přináší množství nových prvků, od širokého arzenálu zbraní, až po dopravní prostředky. Navíc má hra i multiplayer, takže si ji můžete zahrát i s kamarádem.

Wish Totems

14.1.2015
83%
Hra - Wish Totems
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat všechny modré a šedé totemy do vody. Šedé totemy způsobují výbuch, který musíte vhodně nasměrovat. Dávejte si přitom pozor, aby červené totemy zůstali v bezpečí na hrací ploše.

Slow and Blow Kings

15.11.2013
82%
Hra - Slow and Blow Kings
Video se načítá
Pomocí bomb musíte ve hře Slow and Blow Kings odstřelit všechny vojáky a krále. Naopak vyskytnou-li se na ploše poddaní, pak zde musejí i zůstat. Na každé kolo máte přesný počet bomb. Po jejich vypotřebování budete muset kolo opakovat. Dokážete se dostat až na konec?

Blockoomz 2015

7.2.2015
80%
Hra - Blockoomz 2015
Video se načítá
V této logické hře bude vaším úkolem odstranit z hrací plochy všechny herní prvky, kromě žlutých, které za žádnou cenu nesmí padnout mimo hrací plochu. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně odebírat některé překážky a také vše správně načasovat.

Bomb It TD

27.10.2016
78%
Hra - Bomb It TD
Video se načítá
Musíte zabránit všem bombermanům, aby prošli cestou až do cíle. Kolem cesty budete stavět věže a pokládat bomby.

Birds DefendersHra na skóreHra o medaile

31.7.2014
78%
Hra - Birds Defenders
Video se načítá
Podaří se vám ve hře Birds Defenders vypustit všechny ptáčky z klece? Vaším úkolem bude umístit bomby na konstrukce tak, abyste všechno zničili a otevřeli klece.

Kirby Bomberman

13.9.2014
77%
Hra - Kirby Bomberman
Video se načítá
V akční hře Kirby Bomberman bude vaším úkolem pomoci růžové příšerce jménem Kirby zničit všechny soupeře. Využívat k tomu budete bomby, které je potřeba vhodně umístit tak, aby zasáhly soupeře. V bludišti navíc můžete sbírat různé bonusy, které vám pomohou.

Bomb It 2

23.5.2011
76%
Hra - Bomb It 2
Video se načítá
Velmi povedená oddechová hra pro jednoho či dva hráče. V této hře máte za úkol porazit zbývající nepřátele. K nepřátelům se probojujete tak, že pomocí bomb, které můžete pokládat, zničíte bludiště. Cestou můžete sbírat různé bonusy, které vám pomohou k dosažení vítězství.

Mashroom Cloud

1.7.2013
76%
Hra - Mashroom Cloud
Video se načítá
Velmi zajímavá hra, ve které skvěle fungují jednotlivé vlastnosti objektů. Neděste se pixelové grafiky, je to tak schválně. A princip hry? V každém kole budete mít za úkol zničit různé objekty. K tomu dostanete i mnoho druhů různých bomb.

Tom and Jerry Bomberman

14.3.2012
78%
Hra - Tom and Jerry Bomberman
Video se načítá
Zahrajte si super hru s Tomem a Jerrym v hlavních rolích. Můžete hrát sami v kůži Jerryho proti počítači Tomovi, nebo se utkat s kamarádem. Pohybovat se budete v zastavěném hracím poli. Překážky ničíte bombami a samozřejmě si chcete co nejrychleji probojovat cestu k nepříteli, abyste ho mohli také…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.