Boty

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…
Hra - Trend Alert: My Glittery Shoes
Video se načítá
Pomozte Belle s návrhem nových bot a vylepšete jejich i novým svěžím outfitem, který by se k nim hodil. Vyberte jí několik outfitů, které by mohla s botami kombinovat.

Dress My Fashion Boots

25.4.2012
88%
Hra - Dress My Fashion Boots
Video se načítá
Pro všechny milovnice bot je tady přímo dokonalá hra, ve které si budete moct navrhnout vlastní model. Začnete s výběrem typu boty, pak barvy a vzoru jaký mají mít následují punčochy nebo i tetování pro modelku a nakonec si zvolíte pozadí a kobereček, na kterém se bude Váš výtvor nejlépe vyjímat.
Hra - Cinderella' s Disney Shoes
Video se načítá
Popelka se rozhodla ozdobit své jednoduché boty, ale netuší jak by je měla ozdobit. Pomozte jí s dekorací, aby si nové boty mohla dát na sociální síť.
Hra - Kendall Jenner Sneaker Fashion
Video se načítá
Pomozte Kendall s výrobou pohodlných tenisek, které potřebuje k dennímu využití. Na vás je, abyste vybrali tvar, barvu a různé dekorace.

Moccasin Winter Boots

24.10.2013
86%
Hra - Moccasin Winter Boots
Video se načítá
Už vás nudí, dívat se na nudné boty ve výlohách? Udělejte si své vlastní zimní boty, kterým můžete měnit barvu, design a přidávat zajímavé doplňky. Jak budou vypadat po vaší dekorací?

Winter Boots Cleaning

13.2.2014
86%
Hra - Winter Boots Cleaning
Video se načítá
Zima je tu a s ní přichází i mnoho bláta a špíny. Vaše boty také podle toho vypadají. Vaším úkolem bude vyčistit obě boty, jak levou, tak pravou. K dispozici budete mít několik prostředků na čištění a krémů. Jakmile boty vyčistíte, zbyde vám čas na nalíčení a obléknutí.
Hra - Barbie Design My Emoji Shoes
Video se načítá
Pomozte Barbie s výzdobou nových bot, či tenisek. Výběr barev a dekorací je na vás.

Boot Dress Up

12.10.2013
85%
Hra - Boot Dress Up
Video se načítá
Boot Dress up je hra pro dívky, které rády dekorují. V této hře bude vaším úkolem, vytvořit originální boty, kde můžete vybrat nejen barvu bot, ale i design, doplňky, punčochy a barvu pleti. Vytvořte si i vy vlastní boty, které byste rady nosili.

DIY Boots Designer

6.3.2021
84%
Hra - DIY Boots Designer
Máme zde pro vás vynikající hru, ve které bude vaším úkolem vymyslet a navrhnout ty nejkrásnější a nejoriginálnější boty, které poté společně s naší designerkou vyrobíte. Jak budou vypadat vaše boty?
Hra - Monster High Design School Shoes
Video se načítá
Vytvořte si podzimní kolekci na tento rok ve stylu Monster High. Výběr tvaru a barev je jen na vás.

Designing Sneakers

13.2.2014
84%
Hra - Designing Sneakers
Video se načítá
Další skvělá dekorační hra, ve které si tentokrát můžete upravit tenisky podle svých představ. Můžete jim dát různé doplňky, vzory či barvy. Navíc můžete slečně přidat tetování, sukni nebo podkolenky.

Barbie Galaxy Rain Boots

21.12.2015
83%
Hra - Barbie Galaxy Rain Boots
Video se načítá
Barbie potřebuje teplé boty do chladného počasí. Pomozte jí s výběrem typu a dekorací, aby na ní vypadaly krásně. Bude s výsledkem spokojená?

Tessa Fashion Shoes

28.10.2012
83%
Hra - Tessa Fashion Shoes
Video se načítá
Všechny milovnice bot jistě potěší tato propracovaná hra, ve které obujete hned dvě kamarádky. Postupně každé vyberte odstín opálení nohou, sukni, punčochy, tetování, náramek na nohu a samozřejmě to nejdůležitější - ty nejkrásnější boty!

DIY Galaxy Shoes

27.8.2014
83%
Hra - DIY Galaxy Shoes
Video se načítá
Vytvořte si nádherné boty ve stylu galaxy. Na výběr máte zajímavé barvičky a doplňky, kterými je můžete ještě více zpestřit.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.