Budoucnost

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Mars MinerHra na skóreHra o medaile

2.5.2014
86%
Hra - Mars Miner
Video se načítá
Máme tu skvělou hru, ve které budete dolovat suroviny z hloubi země. K dispozici máte velké rypadlo, kterým můžete suroviny dolovat. Rypadlo můžete navíc za získané peníze ze surovin, dále vylepšovat.

Little Wheel

17.12.2014
85%
Hra - Little Wheel
Video se načítá
Opravte generátor, který udržuje v chodu celé město. Jenže se záhadně a zničil a po několika tisích let se probudil jeden robot, který může vše změnit. Přijdete na to, v čem je problém a dokážete ho vyřešit?

Princess Cyberpunk 2200

22.8.2020
83%
Hra - Princess Cyberpunk 2200
Princezny jdou na maškarní ples, který má téma Cyberpunk 2200, tedy budoucnost. Pomoz všem princeznám s přípravami jejich kostýmů. Všem udělej pořádný účes a poté jim vyber ten nejlepší možný tématický outfit. Hru ovládáš myší.

WonderPutt

24.8.2013
76%
Hra - WonderPutt
Video se načítá
Stejně jako v každém jiném minigolfu i tady musíš trefit míček do jamky, nejlépe na co nejméně úderů. Jenže to není jen tak! Celá hra se totiž odehrává v budoucnosti ve velmi zajímavém městě. Nech se potěšit netradičním zpracováním i nezvyklým prostředím a vyzkoušej si minigolf trochu jinak!

Robot Butler

24.5.2014
75%
Hra - Robot Butler
Video se načítá
Roboti budou v budoucnu lidem pomocní prakticky ve všech činnostech. Budou se například starat o všechny práce v domácnosti, během toho, kdy je rodina v práci. Zkuste co všechno bude muset robot vykonávat.

Project Flame

19.6.2012
70%
Hra - Project Flame
Video se načítá
Project Flame je skákačka s perfektní grafikou, ve které se ocitnete s hlavním hrdinou v podzemí plném různých nástrah a překážek. Za pomoci svého plamenometu si musíte prorazit cestu skrz překážky a nepřátele. Podaří se vám dostat se až do konce a úspěšně splnit misi?

Hobo 5 Space Brawls

13.3.2012
70%
Hra - Hobo 5 Space Brawls
Video se načítá
Hra Hobo 5 Space Brawl vás přenese na vesmírnou loď, kde budete muset pomoci hlavnímu hrdinovi jménem Hobo porazit všechny mimozemšťany a velmi nebezpečné klony, které jsou připraveny vás zastavit. K útoku můžete použít všechno od pěstí, přes zbraně až po speciální kombá.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.