Duchové

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Ghosts Stole My Puppy

6.10.2012
92%
Hra - Ghosts Stole My Puppy
Video se načítá
Vydejte se zachránit své štěňátko ze spárů zlých duchů, kteří ho unesli. Budete se pohybovat domem, kde můžete sbírat nejrůznější předměty a za ně získávat body. Ohrožovat Vás budou samotní duchové, kteří Vás samozřejmě nechtějí nechat projít. Zbavíte se jich tak, že je vysajete svým vysavačem dřív,…

Haunt the House

30.4.2013
84%
Hra - Haunt the House
Video se načítá
Haunt the House je skvělá oddychová hra, ve které v roli duch bude vaším úkolem vystrašit všechny obyvatele velkého a starého domu. Ti se budou různé procházet po místnostech, přičemž vy je musíte následovat a v pravý čas se převtělit do předmětu v jejich blízkosti.

Crazy Old Man

28.11.2014
80%
Hra - Crazy Old Man
Video se načítá
V této logické skákačce budete mít za úkol dostat starého muže ke dveřím na konci každého kola. V cestě vám bude stát množství překážek, které můžete zdolat za pomoci ducha muže. I duch je však smrtelný, takže si dávejte pozor na různé nástrahy.

Ghostscape

16.12.2014
78%
Hra - Ghostscape
Video se načítá
Bojíte se rádi? Máme tu skvělou adventuru, která strašidelností jenom překypuje. Podívejte se do strašidelného domu, který je plný duchů. Zaznamenejte tyto paranormální jevy a rozluštěte záhadu domu.

Silly Ghost

3.11.2014
75%
Hra - Silly Ghost
Video se načítá
Cílem této postřehové hry je zabránit duchovi, aby se dostal mimo hrací plochu a mohl tak páchat neplechu. Ducha drží na hrací ploše ohrada ze solniček, která je však na několika místech poškozena. Opravte poškozená místa dříve, než se k ním duch dostane.

Haunted House

24.5.2013
74%
Hra - Haunted House
Video se načítá
Haunted House je povedená krátká adventura. Jste uvězněni ve strašidelném domě plném nástrah a nebezpečných duchů, kostlivců. Hledejte klíče a postupujte dále ve hře. Sbírejte bonbóny, které vám doplní zdraví, nezapomeňte, že se nesmíte s nikým střetnout, jinak přicházíte o zdraví. Podaří se vám…

Ghost Train Ride

5.3.2015
70%
Hra - Ghost Train Ride
Video se načítá
Překonejte společně s příšerami strašidelnou dráhu, kterou máte vy pod kontrolou. Musíte je vylekat, ale musíte dbát na to, aby vaši cestující přežili a dopravili se v pořádku do cíle. Dokážete to?
Hra - Defend Your Berry Bones
Video se načítá
Zahrajte si zábavnou hru, ve které musíte bránit krabičku s vločkami. Duchové, kteří lítají kolem se budou jednotlivých dobrot snažit zmocnit, vy to však nesmíte dovolit.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.