Had

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Curve Fever

6.10.2019
90%
Hra - Curve Fever
Multiplayerová hra, ve které soupeříš s hráči z celého světa. Vyhraj se svou raketkou všechny zápasy.
Hra - Worms Zone a Slithery Shake
Zničte všechny vaše nepřátele a sbírejte všechna jídla, která jsou důležitá pro váš osobní růst.

Snakes and Ladders 2

28.3.2020
85%
Hra - Snakes and Ladders 2
V této hře bude vaším úkolem projít celou hrací plochou a dostat se až do cíle. Hru si můžeš zahrát jak sám, tak se svými kamarády v režimu více hráčů. Dej si pozor na hady, kteří tě mohou dostat zpátky na začátek hry. Naopak žebříky ti mohou velmi pomoci.

Pearl Worm

15.5.2014
81%
Hra - Pearl Worm
Video se načítá
Pearl Worm je hra na styl hada na mobilní telefony. Hrajete za malého červíka a sbíráte kuličky, které ho zvětšují a zpomalují, čím je větší. Máte za úkol vysbírat všechny kuličky v poli, ale pozor v pozdějších levelech mají kuličky jinou barvu než ty ostatní, takže doporučujeme je sbírat pouze po 3…

Water Snake

4.1.2015
80%
Hra - Water Snake
Video se načítá
V této hře musíte pomoci hladovému hadovi s hledáním jeho potravy. Dokážete mu pomoci najít všechna jablka? Nebude to nic jednoduchého, pokud si zvolíte mód, kde se vyskytuje mlha, vyšší rychlost pohybu a také pevné okraje.

Motley Mutant WormHra s oceněním

11.10.2012
76%
Hra - Motley Mutant Worm
Video se načítá
V této docela náročné hře bude Vašim úkolem sníst s housenkou ovoce. Konkrétně vždy tři stejné ovoce za sebou a to takové barvy, jako bude mít její hlavička. Housenku povedete kam budete chtít pomocí mrkve, kterou si chce ukousnout. Musíte ji navnadit, ale nenechat ji si kousnout. Když Vám housenka…

Fruit Snake

26.10.2013
74%
Hra - Fruit Snake
Video se načítá
Fruit Snake je zábavná postřehová hra, ve které bude vaším úkolem nahrát co nejvyšší skóre. Body můžete získat za posbírané mince a ovoce. Dávejte si přitom pozor, abyste nenarazili do překážek či do pohyblivých protivníků.

Christmas Snake

7.1.2014
73%
Hra - Christmas Snake
Video se načítá
Ve hře Christmas Snake si skvěle procvičíte postřeh. Musíte navádět hada tak, aby posbíral všechny dárky. Každý dárek jej udělá delším. Pozor si dejte zejména na náraz do zdi a také vlastního ocasu.

Snake Apple Delicious

20.11.2012
72%
Hra - Snake Apple Delicious
Video se načítá
Snězte jako malé hádě co nejvíce jablíček a staňte se tak pořádným velkým hadem v super postřehové hře Snake Apple Delicious. Hada budete ovládat šipkami a protože budete moct ovlivnit jen směr jeho pohybu ale ne rychlost, bude to chtít dost dobrý postřeh, abyste do něčeho nevrazili a nemuseli začít…

Snake Fight Arena

23.4.2013
70%
Hra - Snake Fight Arena
Video se načítá
Cílem hry Snake Fight Arena je v každém kole doběhnout a sníst všechny hady a tím zvítězit. Sníst však můžete jen ty hadů, kteří jsou kratší než vy a to tak, že do nich čelně narazíte. Pokud do hada narazíte zboku, získáte část jeho délky a zároveň ho takovýmto způsobem zmenšíte.

Snazzle

23.12.2012
69%
Hra - Snazzle
Video se načítá
V logické hře Snazzle bude vaším úkolem pomoci hadovi posbírat v každém kole všechny bílé kostky. Toho docílíte správným umístěním a otočením šipek, kterých však máte jen omezený počet. Had půjde stále jedním směrem, dokud nenarazí na šipku, která změní směr jeho cesty.

Banana Monkey

9.10.2012
68%
Hra - Banana Monkey
Video se načítá
Staňte se na chvíli malou opičkou, která touží po banánech. Ty se ale objevují v herním poli plném nebezpečných plazících se hadů. Dokážete prokličkovat ke svému banánu vždy tak, aby Vás žádný had nekousl?

Advansnake

9.3.2014
66%
Hra - Advansnake
Video se načítá
Advansnake je klasický jednoduše pojatý had. Sbírejte postupně čtverečky a nahrajte co nejvyšší skóre.

Snake

30.9.2014
64%
Hra - Snake
Video se načítá
Zahrajte si nesmrtelné hru Snake a posbírejte všechny kuličky. vyhýbejte se keřem, vodě a kamenům, které vám budou stát v cestě. Podaří se vám vyhrát?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.