Hledání cesty

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Poly Art

8.4.2021
85%
Hra - Poly Art
Vyzkoušejte tuto vynikající logickou hru, ve které je vaším úkolem posouvat různě rozstříhané tvary tak, aby jejich spojením vznikl nádherný obrázek zvířete.

Slide Puzzle

29.1.2021
83%
Hra - Slide Puzzle
V této hře bude vaším úkolem najít cestu z jednoho do druhého bodu. Přitom musíte myší přeskládávat jednotlivé bloky a snažit se najít správnou cestu.

Golded Intuition

25.9.2013
80%
Hra - Golded Intuition
Video se načítá
Máte dobrou intuici? Tak si to ověřte v této hře. Pomozte odvážnému průzkumníkovi splnit tři mise s nejvyšším možným počtem bodů. Když vám dojdou životy tak prohráváte. Hra vám potom spočítá procentuální úspěšnost. Kdo z vás bude TOP?

Bus Tale

30.3.2015
78%
Hra - Bus Tale
Video se načítá
Dostaňte hlavního hrdinu Joea v této logické hře na autobusovou zastávku. I když se nacházíte jen kousek od zastávky v cestě vám bude stát množství překážek a nástrah, které nebude jednoduché zdolat. Váš hrdina přitom může po každé cestě projít jen jednou.

Hare's Harvest

7.5.2014
77%
Hra - Hare's Harvest
Video se načítá
Pomozte tomuto malému zajíčkovi najít mrkve! Zdá se to velmi jednoduché, ale nebude tomu tak. Protože v dalších levelech po vás půjdou lišky i ozbrojení farmáři. Zvládnete najít tu správnou cestu, která vás vždycky dovede k mrkvi?

Jammin Hamster

24.12.2014
76%
Hra - Jammin Hamster
Video se načítá
Vytvořte křečkovi cestičku, aby se mohl dostat do domečku. Během cesty můžete vzít mnohé předměty, za které dostanete body navíc.

Kolobok Level Pack

20.1.2015
75%
Hra - Kolobok Level Pack
Video se načítá
Zahraj si za podivnou žlutou kuličku, která musí najít cestu ven. A to ne jednou, ale ze všech levelů. Každá úroveň je těžší a těžší. Můžeš ale měnit podobu, což ti cestu hodně usnadní. Šipku dolů používej na jezení hub.

Pathologic

16.9.2013
72%
Hra - Pathologic
Video se načítá
V logické hře Pathologic budete ovládat bílý kruh, se kterým musíte v každém kole posbírat všechny bílé prsteny. Mějte přitom na paměti, že s kruhem nemůžete vstoupit na jedno hrací pole dvakrát.

Sokoboom

16.9.2013
70%
Hra - Sokoboom
Video se načítá
V logické hře Sokoboom budete pomáhat hlavnímu hrdinovi dostat všechny dřevěné krabice na vyznačená místa. Krabice je možné tisknout libovolným směrem, avšak nemůžete je táhnout, takže si dávejte pozor, aby vám žádná neuvízla v rohu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.