Horská dráha

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Coaster Racer 3

11.5.2014
87%
Hra - Coaster Racer 3
Video se načítá
Skvělá závodní hra, která se dočkala i 3. pokračování je tady! Tentokrát na Vás čeká mnohem více tratí, po kterých se budete se svým vozem či motocyklem prohánět. Vozidla se odemykají postupně, podle dosažené úrovně a všechny je možné upravovat za vydělané peníze. Tak hurá na horskou dráhu!!

Thrill Rush 2

27.7.2013
86%
Hra - Thrill Rush 2
Video se načítá
Thrill Rush 2 je druhý díl postřehové hry, který vás opět zavede do zábavního parku, kde si můžete spolu s hlavním hrdinou či hrdinkou zajezdit na horské dráze. Dávejte si přitom pozor na různé překážky, které vám stojí v cestě a také se pokuste posbírat co nejvíce peněz.

Coaster Mania

10.4.2015
78%
Hra - Coaster Mania
Video se načítá
Zahrajte si parádní pařbu, ve které budete ovládat vozík z horské dráhy. Vaším úkolem bude skákat z plošiny na plošinu a snažit se nespadnout.

Thrill Rush

25.7.2013
78%
Hra - Thrill Rush
Video se načítá
Zajezděte si spolu s hrdinou hry Thrill Rush na horské dráze a pokuste se po cestě nasbírat co nejvíce peněz. Protože horská dráha se pomalu rozpadá, budete se muset vyhýbat různým překážkám, které by vás mohly s dráhy shodit a vy byste museli začínat znova.

Epic CoasterHra na skóreHra o medaile

9.7.2014
78%
Hra - Epic Coaster
Video se načítá
Zajezděte si na horské dráze! Vaším úkolem je překonat co největší vzdálenost než se zřítíte. Plňte různé úkoly a získejte nejvíce bodů!!

Thrill Rush 3

2.4.2021
74%
Hra - Thrill Rush 3
Video se načítá
Zahrajte si super hru, ve které budete jezdit na horské dráze a sbírat peníze. Můžete také jezdit i v noci a získávat více bodů. Dávejte si však pozor na různé překážky.

Rollercoaster Rush

9.6.2013
72%
Hra - Rollercoaster Rush
Video se načítá
Rollercoaster Rush je oddechovka, u které se určitě zabavíte. V této hře bude vaším úkolem dopravit v pořádku všechny cestující na horské dráze. Dávejte si pozor, abyste je po cestě nevysypali. Doporučujeme pouštět plyn, nemá smysl brzdit, akorát přijedete o body. Jezděte agresivně a zároveň…

Ghost Train Ride

5.3.2015
70%
Hra - Ghost Train Ride
Video se načítá
Překonejte společně s příšerami strašidelnou dráhu, kterou máte vy pod kontrolou. Musíte je vylekat, ale musíte dbát na to, aby vaši cestující přežili a dopravili se v pořádku do cíle. Dokážete to?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.