Krev

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

The Breach

2.4.2012
94%
Hra - The Breach
Video se načítá
The Breach je velmi dobře zpracována střílečka, ve které se spolu s hlavním hrdinou pokusíte objasnit nevysvětlitelnou záhadu. V cestě vám však bude stát mnoho nepřátel, které musíte zničit, dříve než oni vás.

Feed Us 5

12.5.2014
93%
Hra - Feed Us 5
Video se načítá
Skvělý pátý díl brutální hry je tady!! Feed Us je klasika, ve které hrajete za piraňu a snažíte se požrat co nejvíce lidí a získat co nejvíce krve. Za získanou krev pak můžete vaši rybku dále vylepšovat. Pořídit jí silnější tělo, ocas nebo větší zuby.

Mortal Kombat Karnage

27.5.2013
89%
Hra - Mortal Kombat Karnage
Video se načítá
Máte rádi Mortal Kombat? Tak tento povedený remake se vám bude určitě líbit. Hra je omezená, na výběr je pouze 5 postav a můžete hrát pouze sám, ale násilí a brutalita, kvůli které tuhle hru tak milujeme je pořád stejná. Jestli jste někdy hráli staré Mortal Kombaty, tak komba jsou úplně stejná.…

Hanger 2Hra s oceněním

3.11.2011
88%
Hra - Hanger 2
Video se načítá
Povedená onlinovky, u které určitě strávíte spoustu času. Co je jejím cílem? V každém levelu musíte dostat panáčka až do cíle a to pouze pomocí lan, kterými se přichytává na strop. Cestou byste ho měli co nejméně zranit a k tomu, abyste se dostali do cíle byste měli použít minimum lan.
Hra - Amateur Surgeon Christmas Edition
Video se načítá
Máme tu pro vás další pokračování této hry, ve které opět budete operovat těžce zraněné pacienty. Nebude to nic snadného, protože tento skřítek je pořádný nezbeda. Když budete něco z něj vytahovat tak buďte velmi opatrní. Použijte nástroje tak, aby pacientovi ubylo co nejméně krve. Jakmile zahojíte…

Vox Populi Vox Dei

10.3.2012
87%
Hra - Vox Populi Vox Dei
Video se načítá
Staňte se vlkodlakem dychtícím po krvi nepřátel a připraveným zničit každého, kdo se mu postaví do cesty. Vaší obrovskou výhodou je fakt, že se můžete stát neviditelným, avšak i přesto porazit všechny nepřátele nebude snadné.
Hra - Retardo And The Iron Golem
Video se načítá
Tato skvělá advetura na skóre vás jistě pobaví! Hrajete za chapíka jménem Retardo, který se nikoho nebojí. Dostanete za úkol od krále Moronie zabít železného golema a za odměnu dostanete jeho dceru, tu nejkrásnější princeznu z celé Moronie. Řešte úkoly co nejrychleji, probijte se přes golemovy…

Shadow Brute

19.4.2012
81%
Hra - Shadow Brute
Video se načítá
Shadow Brute je brutální bojová hra, ve které se vydáte do boje proti hordě nepřátel. Nepřátelé budou na vás útočit postupně a budou stále silnější a silnější. Vezměte do ruky meč a ukažte jim, co ve vás je.

Decision

29.4.2012
81%
Hra - Decision
Video se načítá
Decision je strašidelná střílečka, která vás přenese do města, které zapalavili zombie. S hlavním hrdinou se vydáte na nelehkou misi - očistit město od těchto monster. K tomuto účelu vám dobře poslouží široká nabídka zbraní a možnost mnoha vylepšení hrdiny.

Fire Fighter

22.3.2012
80%
Hra - Fire Fighter
Video se načítá
Staňte se hasičem, který zachraňuje lidi uvězněné ve vysokém domě. Nepůjde to ale jinak, než klasicky chytáním do natažené plachty. Za každého člověka, kterého se Vám podaří chytit a dopravit do sanitky dostanete body. Když někoho naopak upustíte, body ztratíte. Podaří se Vám všechny zachránit?
Hra - Hanger 2: Endless Levelpack
Video se načítá
Pokud jste na našich stránkách již hráli hru Hanger, toto rozšíření vás dozajista potěší. V podstatě bude váš úkol stejný, jako v předchozích dílech - za pomoci vystřelovacího lana překonat množství překážek. Avšak tentokrát nepůjde o to projít všechny levely, ale dostat se s panáčkem co nadále a…

Spartacus: First Blood

20.12.2012
77%
Hra - Spartacus: First Blood
Video se načítá
Ve hře Spartacus: First Blood se stanete gladiátorem bojujícím v aréně smrti. Pokud chcete zůstat na živu, musíte porazit každého protivníka, který na vás zaútočí. Abyste měli větší šanci zvítězit, můžete si kupovat nové zbraně a výzbroj.

Penguins Castle

1.1.2014
77%
Hra - Penguins Castle
Video se načítá
V této hře budete postaveni před velice náročný úkol. Z nebe vám budou padat tučnáci, které musíte dostat na břeh pomocí nafukovací plošiny, od které se odrážejí. Máte tři životy, snažte se vyhýbat rampouchům, které vám budou na plošinu padat, jinak přicházíte o život. Snažte se každý level nejlépe…

Miami Shark

19.12.2014
75%
Hra - Miami Shark
Video se načítá
V roli hladového žraloka budete ničit všechno, co vám přijde do cesty. Čím více toho zničíte, tím více dostanete bodů. Dostanete se až do konce?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.