Mozkohryz

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Puzzle Pieces

9.6.2021
85%
Hra - Puzzle Pieces
V této hře budete muset zajistit dostatek kusů dortů takovým způsobem, abyste zaplnili celé kolo a tím tak snížili počet kusů potřebných k dokončení levelu. Hru ovládáte myší.

Paper Animals Pair

14.3.2021
85%
Hra - Paper Animals Pair
V této hře budete muset najít všechny stejné dvojice obrázků různých zvířátek. Jakmile dokončíte úroveň, přesune vás hra do dalšího levelu, který bude zase o něco těžší. Dokážete pokořit všechny úrovně?

One Touch Drawing

24.2.2021
85%
Hra - One Touch Drawing
V této hře bude vaším úkolem nakreslit jedním tahem určité obrazce nebo tvary. Dokážete pokořit všechny levely? Hru ovládáte myší.

Find The Differences

8.2.2021
85%
Hra - Find The Differences
Dnes budeme hledat rozdíly v této postřehové a logické hříčce. Před vypršením časového limitu musíte najít všechny rozdíly, abyste mohli pokročit do dalšího levelu. Hru ovládáte myší.

This is the Only Level

12.11.2015
84%
Hra - This is the Only Level
Video se načítá
Na první pohled se může zdát, že hra bude jednoduchá, ale nenechte se zmýlit. Překvapí váš svou obtížností nejednou. Dokážete zvítězit?

Slide Puzzle

29.1.2021
83%
Hra - Slide Puzzle
V této hře bude vaším úkolem najít cestu z jednoho do druhého bodu. Přitom musíte myší přeskládávat jednotlivé bloky a snažit se najít správnou cestu.

Nightflies 2

27.9.2015
83%
Hra - Nightflies 2
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol pomoci světluškám dostat všechny lampy na správné místo. Bránit vám v tom však budou různé překážky, které musíte za pomoci slunéček odstranit. Počet berušek, které můžete v každém kole využít je omezen.

Nightflies

27.11.2014
83%
Hra - Nightflies
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol osvobodit všechny světlušky a dostat je na oblohu, aby mohli osvětlit celé okolí. Dostat světlušky ze zajetí nebude vůbec jednoduché. Pomoci vám v tom mohou berušky, s jejichž pomocí můžete odstranit všechny překážky.

Poyas Odyssey

17.10.2013
82%
Hra - Poyas Odyssey
Video se načítá
Tajemná krychle, která svojí gravitací ovlivňuje malé kuličky, je klíčem k úspěchu ve hře Poyas Odyssey. Ocitnete se v prastaré aztécké pyramidě, kde na Vás čekají hádanky, které je třeba vyřešit. K tomu slouží právě krychle s koulemi, které se pohybují podle toho jak je zapnuta gravitace.

Split It Right

23.3.2021
80%
Hra - Split It Right
Povedená logická hříčka, ve které musíte vyřešit hádanku a správně rozdělit modrou tekuktinu do všech připravených baněk. Dokážete to?

ClickPlayTime 6

19.9.2016
80%
Hra - ClickPlayTime 6
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, kde budete plnit logické úkoly. V každé mini hře musíte získat tlačítko play. Podaří se vám to?

ClickPlayTime 2

8.11.2013
80%
Hra - ClickPlayTime 2
Video se načítá
Skvělá logická hra ClickPlayTime 2 je ideální na procvičení mozkových závitů. Hra je složena z mnoha menších her, kdy je potřeba, aby hráč přišel na princip hry. To však ještě neznamená, že máte vyhráno, protože musíte rébus vyřešit. Pokud to dokážete dostanete se do dalšího kola, kde je připraven…

ClickPlayTime

12.11.2013
78%
Hra - ClickPlayTime
Video se načítá
Vyzkoušejte si perfektní logickou hru, která obsahuje mnoho mini her. Tyto mini hry budete muset plnit, abyste pokročili do dalšího kola. Snažte se je vyřešit v co nejkratším čase.

Kikka

5.1.2014
72%
Hra - Kikka
Video se načítá
Dokážete jakýmkoli způsobem složit květ chryzantémy? Poraďte si jak můžete.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.