Okruhy

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Overtorque Stunt RacingNÁŠ TIP

15.5.2013
94%
Hra - Overtorque Stunt Racing
Video se načítá
Skvělá závodní hra, ve které si můžete naplno užít pěknou grafiku a rozmanité tratě. Hra Vám nabídne 4 unikátní herní režimy. Když Vás přestane bavit závodění, můžete si jen tak jezdit ve volné jízdě nebo honit a ničit auta ostatních soupeřů.
Hra - Madagascar 3 Race Across Europe
Video se načítá
V závodní hře Madagascar 3 Race Across Europe jde pouze o vítězství. Všechna zvířátka zde závodí proti lovkyni zvířat, kterou známe i z filmu. Během jízdy můžete sbírat dárkové balíčky, které Vám dají nějakou schopnost. Poté můžete vypustit raketu, bombu, stát se neviditelným a mnoho dalšího.

Melon Dash

24.5.2014
88%
Hra - Melon Dash
Video se načítá
Melon Dash je závodní hra, ve které budete hrát za, jeden melounů který si vyberete. Cílem hry je, dorazit do cíle jako první! Je to bezva hra, akorát má jedinou vadu a to takovou, že má pouze jeden level.

JET SKI RACER

25.9.2013
86%
Hra - JET SKI RACER
Video se načítá
Hra JET SKI RACER je skvěle zpracována a přináší do závodních her nové téma. Jde o závody na skútrech, které jsou velmi atraktivní. Musíte si uvědomit, že na vodě se závodí jinak než na asfaltu. Proto se vyhněte výbušným bójím a dalším nástrahám. Také jezděte na skokánky, které Vás urychlí a…

TrackMania

18.2.2015
83%
Hra - TrackMania
Video se načítá
Zahrajte si parádní závodní hru, kterou můžete znát jako PC. Vaším úkolem bude získávat medaile za dosažený čas na tratích. Medaile získáte taky za předjetí soupeřů. Můžete si vytvářet i vlastní tratě.

Sugar Rush Speedway

8.12.2013
81%
Hra - Sugar Rush Speedway
Video se načítá
Skvělé závodění za originálních okruzích najdete ve hře Sugar Rush Speedway. Stačí usednout za volant jednoho z originálních vozidel. Každé z nich má samozřejmě jiné jízdní vlastnosti, takže si vyberte to, které Vám nejvíce vyhovuje. Na trase závodu sbírejte také zajímavé bonusy.

Bomb It Kart Racer

5.11.2013
80%
Hra - Bomb It Kart Racer
Video se načítá
Fanoušci šílených závodů se velmi dobře pobaví ve hře Bomb It Kart Racer. Stačí si vybrat řidiče, vozítko a doplňky a můžete vyrazit na trať. Dejte si záležet na tom, abyste se vyhnuli pastím a sbírali mince. Za ně si totiž můžete koupit nové vozidla a také řidiče. Dokážete dojet na prvním místě?

SandStorm

24.4.2012
79%
Hra - SandStorm
Video se načítá
Zajezděte si ve skvělé závodní hře Sandstorm. Čeká na vás několik levelů, v níž si se soupeři změříte své schopnosti v pouštních závodech. Za vyhrané zápasy budete získávat peníze, které můžete použít na vylepšení svého auta.
Hra - Spongebob Speed Car Racing 2
Video se načítá
Ve hře Spongebob Speed Car Racing 2 se opět potkáváme se Spongebobem, který je zase připraven na závodním okruhu. Musíme mu pomoci, aby splnil dvě podmínky pro postup do dalšího kola. Jde o počet přejetých hvězdic a také musíte dojet v časovém limitu, který je předem určen.
Hra - Spongebob Speed Car Racing
Video se načítá
Animovaná postava Spongebob přichází v zábavné sportovní hře Spongebob Speed Car Racing. Cílem je zajet co nejrychleji tři okruhy na závodní trati a rozjet co nejvíce slimáků, kteří se na ní vyskytují. Po přejetí požadovaného počtu slimáků se Vám odekne následující trať.

Speed Warrior

23.5.2011
71%
Hra - Speed Warrior
Video se načítá
Staňte se pirátem silnic a jezděte na plný plyn. Vyberte si auto, se kterým budete závodit, vylepšete ho a vydejte se na závody. Ve hře je několik oblastí, které musíte získat a to právě vítězstvími nad soupeři. Dávejte si ovšem pozor na policii, která vám bude v patách.

Underground Racing Kings

15.9.2012
71%
Hra - Underground Racing Kings
Video se načítá
Underground Racing Kings je pěkně zpracovaná závodní hra, ve které si vyzkoušíte kariéru profesionálního závodníka. Začínat budete s obyčejným autem, avšak po každém vyhraném závodě získáte body, které vám poslouží na vylepšení vašeho vozidla a také se vám otevřou nové závodní dráhy.

Street Racing

13.5.2014
67%
Hra - Street Racing
Video se načítá
Už jsi někdy řídila Ferrari? Vydej se na jízdu po různých tratích. Tvým cílem je vždy dojet na medailové pozici. Skvělé zpracovaná závodní hra.

Mario Glider

21.11.2013
66%
Hra - Mario Glider
Video se načítá
Závody na rogalech jsou doménou hry Mario Glider. Na začátku si vyberte svého závodníka podle jeho vlastností a vyrazte na trať. Závody se jedou na pět kol a pokud v cíli nebudete jako první, pak jste neuspěli a musíte kolo hrát znovu. Dokážete vyhrát celý šampionát?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.