Pizza

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Papas pizzeria

10.7.2011
93%
Hra - Papas pizzeria
Video se načítá
V této hře se stanete majitelem pizzerie. Vaším úkolem je nejen obsluhovat hosty, ale také jim připravovat pizzy podle toho, jaké zákazníci chtějí. Abyste zvládli obsloužit všechny hosty, musíte si ovšem pospíšit a dělat pizzy opravdu rychle.

Pizza Master

25.4.2020
90%
Hra - Pizza Master
Jakožto prodavačka v pizza restauraci budete v této hře pozorně poslouchat přání zákazníků, kteří si k vám přišli objednat pizzu. Čím přesněji splníte zákazníkovy požadavky, tím více spokojený bude a dostanete více peněz. Za ty si následně můžete kupovat vylepšení pro vaši restauraci nebo nové…

Čokoládová Pizza

2.8.2012
90%
Hra - Čokoládová Pizza
Video se načítá
Máte rády sladkosti i pizzu? V této super hře o vaření jsou tyto dvě pochoutky spojené v jedno a naučíte se upéct chutnou čokoládovou pizzu. Podle podrobného návodu to jistě zvládnete. Všechno ale budete muset dělat sami (i vyndávat věci ze skřínek), a tak Vás virtuální vaření bude určitě i bavit.

Rolf´s Pizza

18.7.2012
90%
Hra - Rolf´s Pizza
Video se načítá
Vyzkoušejte si jaké to je, být kuchařem v pizzerii, který je zavalen objednávkami. Dokážete dost rychle vyrábět toto klasické italské jídlo, abyste vydělaly dost peněz na postup do dalšího levelu s více objednávkami i ingrediencemi?

Yummy Super Pizza

12.10.2021
85%
Hra - Yummy Super Pizza
Projděte všemi částmi zábavné hry, která vám napoví, jak správně udělat výbornou domácí pizzu. Dokážete to?

Mama's Pizza

19.11.2015
84%
Hra - Mama's Pizza
Video se načítá
Zvládnete obsloužit všechny vaše zákazníky tak, aby byli spokojení? Musíte se pořádně snažit a jídlo jim připravit tak, jak ho mají rádi.
Hra - Pizza Maker Cooking Games
Máme krásný sluneční sobotní den. Nejlepší příležitost udělat si dobrý lahodný pokrm. A co by bylo lepší, než například pizza? V této hře budeme společně vařit a péct. Na výběr máte hned ze tří pochoutek. Burger, Pizzu nebo Hot Dog. Po výběru se již vrhnete do samotné přípravy. Tak vzhůru do toho.
Hra - Girl on Skates: Pizza Mania
Video se načítá
Otevřete si vlastní pizzerii! Přijímejte objednávky, dělejte chutnou pizzu a nakonec ji rozvezte k zákazníkům! Do své restaurace můžete nakupovat různá vylepšení. Můžete také nakoupit další doručovatele.
Hra - Chef Barbie Italian Pizza
Video se načítá
Připravte si společně s Barbie skvělou pizzu, kterou má obzvláště rád Ken. Budete si muset nachystat ingredience, uválet těsto a nakonec dát péci do trouby.
Hra - Dora’s cooking club rescetas de pizza
Video se načítá
Dora dostala chuť na pizzu, a proto se ji rozhodla upéct. Pomozte i vy Dore s krájením surovin a celkovým pečením, aby si na ní mohla pochutnat. Při vaření vám bude pomáhat.

Easy Bake Pizza

18.1.2015
80%
Hra - Easy Bake Pizza
Video se načítá
Dokážete upéct pizzu? Pokud ne, tak nesmutněte. V této hře se naučíte, jaké je potřeba vzít ingredience a jak je nakrájet nebo upravit. Následně si ingredience nakladete na těsto, dáte do trouby a můžete se těšit na velmi chutný výsledek.

Pizza City

25.8.2013
79%
Hra - Pizza City
Video se načítá
V této hře budete rozvážet pizzu autem pro jednu restauraci, kde pracujete. Přijměte objednávky a hurá na to! Buďte vždy včas a hlavně dávejte pozor, ať nikoho nepřejedete nebo do někoho nenarazíte. Jakmile rozvezete všechny pizzy, tak se vraťte do restaurace a přijměte další objednávky, za utržené…

Yummy Pizza

1.8.2013
77%
Hra - Yummy Pizza
Video se načítá
Máte chuť na pořádnou pizzu, kterou si navíc budete moci sami připravit? V téhle hře si připravíte pizzu podle vašich představ až od samého těsta. Těsto budete muset vyválet, pak přidat základ, nakrájet si ingredience a nakonec to všechno zapéct v peci.
Hra - Pizza Cooking With Grandma
Video se načítá
Uvařte za pomoci babičky chutnou pizzu. Abyste recept nepokazili neustále vám bude radit. Držte se těchto zásad a určitě nic nezkazíte.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.