Požírání

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Feed Us 5

12.5.2014
93%
Hra - Feed Us 5
Video se načítá
Skvělý pátý díl brutální hry je tady!! Feed Us je klasika, ve které hrajete za piraňu a snažíte se požrat co nejvíce lidí a získat co nejvíce krve. Za získanou krev pak můžete vaši rybku dále vylepšovat. Pořídit jí silnější tělo, ocas nebo větší zuby.

Tasty Planet

4.4.2012
93%
Hra - Tasty Planet
Video se načítá
Vaše role v této hře bude velmi jednoduchá - budete muset požírat všechny bakterie a jedince, kteří jsou menší, než vy sami. Na větší tvory si dávejte však pozor, aby vás nesežrali.

Fish Tales Deluxe

31.8.2013
90%
Hra - Fish Tales Deluxe
Video se načítá
Jako malá rybička v moři tě čeká těžký úkol. Musíš jíst, ale sníst můžeš pouze ryby, které jsou menší než ty. Postupně rosteš a rosteš a můžeš jíst i větší ryby. Některé na tebe ale budou velké vždycky. Snaž se uhnout všem nástrahám a dostat se do dalšího kola!

Frog Dares

17.11.2011
85%
Hra - Frog Dares
Video se načítá
Ve hře Frog Dares budete ovládat malou žábu, se kterou musíte procházet jednotlivé levely. Cestou musíte překonávat různé překážky, skákat přes ostrůvky a chytat hmyz, který vám stojí v cestě. Zároveň se musíte snažit, abyste posbírali co nejvíce mincí, které cestou objevíte.

Effing Worms Xmas

23.12.2012
85%
Hra - Effing Worms Xmas
Video se načítá
Vánoční zpracování brutální hry Effing Worms vám opět přináší možnost vžít se do kůže obrovského hladového červa. Vaším úkolem ve hře bude požírat všechny vánoční postavičky a lidí, který se pohybují po zemském povrchu. Dávejte si však pozor na nebezpečí, které zde číhají.

Tasty Planet Dinotime

18.7.2013
85%
Hra - Tasty Planet Dinotime
Video se načítá
Přinášíme vám již druhé pokračování této super hry, ve které hrajete za malou bakterii, která má neustále hlad. Začínáte v laboratoři, kde vás pozorují pánové. Vaším úkolem bude, sníst naprosto všechno co vám přijde pod nos. Čím více toho sníte, tím více se zvětšíte. No jenže vaše chuť se vymkne…

Water World

23.11.2014
78%
Hra - Water World
Video se načítá
V tejto hre sa stanete malou rybičkou, ktorá potrebuje jesť malé rybky a vyhýbať sa veľkým, ktoré by vás chceli zjesť. Postupne budete rásť, avšak nebude to také jednoduché každou vyššou úrovňou bude hra náročnejšia.

Evol

20.10.2015
74%
Hra - Evol
Video se načítá
Nasbírej co nejvíce tajemných barevných drahokamů, které neustále zvětšují Tvoje hřiště. Dokážeš se vyhnout protivníkům a dosáhnout opravdu velké skupinky?

Prokaryote Beta

9.4.2015
74%
Hra - Prokaryote Beta
Video se načítá
Boj mezi buňkami je velmi neotřelý. Prakticky platí, že větší sežere menšího. Ovládej svoji buňku a pokus se sežrat všechny menší v okolí. Jakmile se Tě dotkne větší buňka než jsi ty, pak se připrav na to, že se staneš kořistí.

Swoopa

12.4.2012
73%
Hra - Swoopa
Video se načítá
Swoopa je milá oddechová hra s roztomilým malým tuleněm v hlavní roli. Vaším úkolem bude, aby pochytal v moři co nejvíce rybek a přitom se nenechal zasáhnout bombou, nebo sežrat predátorem. Kolik rybek s ním dokážete sníst?

Monster Evolution

24.8.2012
72%
Hra - Monster Evolution
Video se načítá
Monster Evolution je bojová hra, ve které bude vaším hlavním cílem přežít a vyvinout své monstrum na co nejvyšší stupeň evoluce. Za každého snědeného nepřítele získáte body, které vám při vylepšení vašeho monstra pomohou. S novým stupněm evoluce však nezískáte jen novou podobu, ale i nové…

Fish Tales 2

14.11.2013
71%
Hra - Fish Tales 2
Video se načítá
Požíráním menších nebo stejně velkých rybek jako jste Vy, se ve hře Fish Tales 2 můžete dostat až na vrchol potravního řetězce. Jediným stálým nepřítelem pro Vás bude žralok, takže mu se pokuste vždy vyhnout. Dokážete se stát největší rybkou v okolí?

Snake Fight Arena

23.4.2013
70%
Hra - Snake Fight Arena
Video se načítá
Cílem hry Snake Fight Arena je v každém kole doběhnout a sníst všechny hady a tím zvítězit. Sníst však můžete jen ty hadů, kteří jsou kratší než vy a to tak, že do nich čelně narazíte. Pokud do hada narazíte zboku, získáte část jeho délky a zároveň ho takovýmto způsobem zmenšíte.

Evolvo Plus

9.1.2014
63%
Hra - Evolvo Plus
Video se načítá
Ve hře Evolvo Plus se musíte proplétat mezi malými rybkami a dobře si rozmyslete, aby se Vás žádná z nich nedotkla, protože jinak Vás sežere. Stejně tak tomu bude s Vámi, proto musíte jíst menší ryby než jste Vy.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.