Prasátko

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Bad Piggies HD 2015

8.7.2015
85%
Hra - Bad Piggies HD 2015
Video se načítá
Pomozte prasátkům se dostat až do cíle. Musíte jim postavit stroj, který je tam dopraví. Po cestě také musíte posbírat hvězdičky a dostat ho do cíle na čas.

Pigs Dream

19.6.2014
84%
Hra - Pigs Dream
Video se načítá
Zahrajte si parádní hru, kde se s prasátkem snažíte uletět, co největší vzdálenost. Ve vzduchu sbíráte mince, ořechy na doplnění energie nebo papričky pro zrychlení. Prasátko poháníte prděním. Hra nemusí v prohlížeči Google Chrome fungovat. Vyzkoušejte proto jiný prohlížeč.

Piggy in the Puddle 2

3.2.2015
84%
Hra - Piggy in the Puddle 2
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude dostat malé prasátko do lavoru s blátem. Využívat přitom budete schopnost prasátka měnit svůj tvar, ale také ostatní zvířátka, z nichž každé má jinou schopnost.

When Pigs Flee

31.10.2014
83%
Hra - When Pigs Flee
Video se načítá
Pomozte prasátku doběhnout co nejdále v této skvělé postřehové hře. Po cestě narazíte na množství překážek, které je potřeba přeskočit či proletět. Stejně tak si budete muset poradit i s nepřátelskými stvořeními. Nezapomeňte sbírat mince, které vám poslouží na nákup vylepšení.

Piggy Wiggy 3

23.3.2015
83%
Hra - Piggy Wiggy 3
Video se načítá
V této logické hře bude vaším úkolem posbírat s prasátkem v každém levelu všechny žaludy. Aby se vám to podařilo, musíte správně použít lana a prasátko přichytit na příslušné herní prvky. Lana lze následně prořezat, což vám umožní dostat se ke všem žaludům.

Bad Piggies 2

27.9.2013
83%
Hra - Bad Piggies 2
Video se načítá
Hra Bad Piggies 2 má mnoho společného s hrami Angry Birds. Hlavními postavami jsou zde prasátka, která jistě znáte. Cílem je postavit takové vozítko, které se vyrovná se všemi nástrahami trati a dojede do cíle. Po cestě můžete sbírat ještě mnoho dalších bonusů.

Piggy in the Puddle 3

27.1.2016
82%
Hra - Piggy in the Puddle 3
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol dostat prasátko skrz rozličné překážky až do nádoby s blátem. K překonání jednotlivých nástrah musíte využívat další zvířátka, z nichž každé má jiné schopnosti. Také se pokuste vysbírat po cestě všechny žaludy.

Piggy Wiggy Seasons

5.9.2013
82%
Hra - Piggy Wiggy Seasons
Video se načítá
Ve hře Piggy Wiggy Seasons se těšte na spoustu zábavy s prasátky, které jsou jako obvykle hladová. Musíte jim pomoci dostat se ke všem oříškům. Na to Vám slouží speciální lano, které je možné upnout k různě rozmístěným bodům. Jakmile sní prasátko všechny oříšky, postupujete do dalšího kola.

Pig Dream

15.8.2013
81%
Hra - Pig Dream
Video se načítá
V této skákačce budete hrát za prasátko, které bloudí v obrovském, tajemném chrámu plném nástrah a nepřátel. Bojujte s nepřáteli a dostaňte se za prasečím mnichem Pigsym. Tomu prozradíte, že chrám je zatopený, on vám řekne, co máte dělat, abyste ho odplavili. Když bojujete s nepřáteli tak je můžete…
Hra - Piggy Wiggy 4: Zombie Edition
Video se načítá
Cílem této logické hry je nakrmit zombie prasátka šťavnatými mozečky. Aby se vám to podařilo, musíte prasátko různé přichytávat lanem nebo naopak zase lano prořezávat. Podaří se vám úspěšně zdolat všech 25 levelů?

Piggy Wiggy

29.11.2013
79%
Hra - Piggy Wiggy
Video se načítá
Piggy Wiggy je zajímavá logická hra, ve které budete pomáhat hladovým selatům k jejich potravě. Abyste je mohli přemístit můžete používat jen lana z kladek, které je dokážou vynést nahoru. Ale, aby hra nebyla tak jednoduchá, mají omezený dosah proto si musíte dobře rozmyslet, které prasátko a kam…

Peppa Pigs Will Fly

14.6.2014
79%
Hra - Peppa Pigs Will Fly
Video se načítá
Máme tu další skvělou logickou pařbu s prasátkem! Vaším úkolem bude odstranit všechny překážky a dostat prasátko k lektvaru. Vždy vyberete barvu lektvaru podle toho, jakou kostku potřebujete odstranit. Tah se uloží do paměti, a jakmile vyberete jiný lektvar, tah se nahraje.

The Big Pig Game

19.2.2016
78%
Hra - The Big Pig Game
Video se načítá
Pomozte malému prasátko, aby překonalo všechny nástrahy, které jsou pro něj připraveny. Aby bylo spokojené, musí konzumovat jen sladké pochutiny a kávu a vyhýbat se například zelenině. Během konzumace nabude nějakou schopnost, kterou můžete ve hře použít. Překonejte všechny úrovně, které jsou pro…

When Hogs Fly

8.7.2014
78%
Hra - When Hogs Fly
Video se načítá
Prasátko jménem Hog se učí létat. Vy mu musíte pomoci s tímto těžkým úkolem! Doleťte, co nejdále to jen půjde, a sbírejte po cestě mince, abyste mohli nakupovat různá vylepšení. Vyhýbejte se ptákům a ostatním, jinak začnete padat.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.