Raketa

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Fly Hard

10.8.2013
90%
Hra - Fly Hard
Video se načítá
Se svou raketou vyleť do nebes, potkáš vrtulníky, letadla, vesmírné růžice a nakonec mimozemšťany. Povede se ti pokořit výšku 15 kilometrů? K dispozici máš mnoho vylepšení, která kupuješ za peníze dostávané za každý let.

Into Space 3: Xmas Story

14.1.2014
90%
Hra - Into Space 3: Xmas Story
Video se načítá
Zahrajte si další skvělý díl hry Into Space. 3. Díl této skvělé série se nese ve vánočním duchu a ve vzduchu tedy sbíráte sladkosti a dárky. Za sladkosti nakupujete vylepšení a dárky vám zase vylepšení pomáhají otevírat. Ve vzduchu můžete sbírat i palivo pro raketku a přídavné trysky, které vás…
Hra - Wonder Rocket 2 Halloween
Video se načítá
Připravte se na dlouhý let do vesmíru! Osedlejte tuto raketu a snažte se ze začátku vyhnout překážkám a sbírat palivo. Později, až budete mít lepší plátování rakety tak můžete bez problému proletět prvními překážkami. Za vydělané peníze můžete vylepšovat váš stroj. Podaří se vám doletět až nahoru?
Hra - Intergalactic Fashion Show
Obléknětě se dobře i do vesmíru. Princezny se vydávají na dobrodružnou výpravu do vesmíru a při této příležitosti chtějí udělat nové kostýmy vesmírných obleků. Pomůžeš jim v jejich snažení?

Rocket Launchers

1.10.2013
80%
Hra - Rocket Launchers
Video se načítá
V této logické hře budete mít za úkol odpálit raketu tak, aby doletěla až ovcím. Nejlépe když po cestě ještě vysbíráte hvězdičku. Pomocí myši nastavte úhel a sílu, kterou raketa poletí, když ve vzduchu zmáčknete levé tlačítko, tak raketa doletí tam, kam jste mířili. Podaří se vám zdolat všech 28…

Helirocket

10.12.2012
79%
Hra - Helirocket
Video se načítá
V postřehové hře Helirocket budete mít za úkol dopravit malou raketu na konec levelu až k nepřátelské základně. Let rakety je nutné neustále vyvažovat tak, abyste se vyhnuli všem překážkám. Po cestě můžete navíc sbírat různé bonusy, které zpomalí čas nebo vám přidají body.

Pluto Space Quest

13.6.2015
78%
Hra - Pluto Space Quest
Video se načítá
Vaším úkolem v této oddechovce bude dostat raketu na Pluto. Během každého letu se snažte vysbírat co nejvíce peněz, které vám poslouží na nákup různých vylepšení. Vylepšení vám umožní nejen doletět dál, ale i zdolat všechny překážky.

Lost Space

10.2.2013
74%
Hra - Lost Space
Video se načítá
Hra Lost Space dokonale prověří vaši zručnost, ale i rychlost reakcí. Ve hře budete ovládat raketu, se kterou je potřeba posbírat zlaté hvězdy a bezpečně se dostat k přistávací plošině. Přitom dbejte především nato, abyste měli dostatek paliva a životů, které vám ubývají jakmile narazíte do…

Rocket Squirrel

25.10.2013
74%
Hra - Rocket Squirrel
Video se načítá
Cílem této logické hry je pomoci veverce posbírat v každém kole všechny oříšky. Důležitý přitom bude zejména dobrý postřeh, protože veverka sedí na rychlé raketě. Raketu je možné za pomoci lan přichytit na pevné body a tím vysbírat všechny oříšky v jejich okolí.

Run From the Sun

8.10.2013
73%
Hra - Run From the Sun
Video se načítá
Run From the Sun je vesmírná postřehová hra, ve které bude vaším úkolem utéct před přibližujícím se sluncem. Vaše raketa však dokáže na jeden krát proletět jen určitou vzdálenost, proto musíte zastavovat na různých planetách a doplňovat tak postupně spotřebovaný kyslík.

Wonder Rocket

12.12.2013
69%
Hra - Wonder Rocket
Video se načítá
Wonder Rocket je zábavná oddechová hra, ve které bude vaším úkolem dostat se s raketkou co nejvýše do vesmíru. Raketku musíte postupně vylepšovat, abyste tak získali více paliva, větší odolnost či lépe křídla, které vám pomohou při dalším letu dostat se výše a posbírat více peněz.

Into Space 2

19.10.2014
68%
Hra - Into Space 2
Video se načítá
Pokračování úspěšné oddechovky je tady. I tentokrát musíš s raketou doletět co nejvýš, ideálně až na Mars. V tom ti pomáhají všelijaká vylepšení, která sbíráš za body obdržené v předchozích misích.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.