Řezání prvků

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Penguin Slice

30.4.2012
90%
Hra - Penguin Slice
Video se načítá
Penguin Slice je logická hra, ve které bude vašim cílem zničit všechny tučňáky za pomoci vhodného rozřezání konstrukce. Tučňáka může zneškodnit každý kus konstrukce, který na něj padne nebo i samotný pád z větší výšky. Dávejte si však pozor na civilisty, kteří musí zůstat nezranění.

Future BuddyHra na skóreHra o medaile

15.8.2014
86%
Hra - Future Buddy
Video se načítá
Zahrajte si skvělou hru, ve které musíte dostat panáčka do krabice. Hra obsahuje několik úrovní. Nasbírejte co nejvíce bodů.

ASMR Slicing

3.9.2020
85%
Hra - ASMR Slicing
V této hře bude tvým úkolem rozřezávat jednotlivé ovoce tak, aby vždy skončilo v mixéru. To se zdá jako jednoduchý úkol, pozor ale na všudypřítomné překážky, které se ti budou snažit zabránit. Dokážeš to?

Christmas Gifts

27.11.2014
85%
Hra - Christmas Gifts
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické hře bude pomoci Santa Clausovi posbírat všechny vánoční dárky a bezpečně se dostat do cíle. Aby se vám to podařilo, musíte vhodně prořezávat rozličná lana a využít i další herní prvky.

Cut the Rope: Time TavelNÁŠ TIP

15.6.2015
85%
Hra - Cut the Rope: Time Tavel
Video se načítá
V této parádní hře budete mít za úkol nakrmit žabky. Krmit je budete sladkostmi, které visí na laně. Lano musíte přeříznout vždy tak, aby jste posbírali co nejvíce hvězdiček. Díky nim se dostanete do dalších levelů.

Cut The Rope

22.9.2013
85%
Hra - Cut The Rope
Video se načítá
Milovníci mobilních her jistě znají hru Cut The Rope. Nyní ji přinášíme i my. Cílem hry je nakrmit malou příšerku pomocí bonbónků. Během hraní také sbírejte hvězdičky. Pokud kolo dohrajete na tři hvězdy, dosáhnete nejvyššího skóre. V pokročilých kolech je obtížnost zvýšena díky změnám v gravitaci a…

Good Fish Bad Fish

11.12.2013
83%
Hra - Good Fish Bad Fish
Video se načítá
Zahrajte si tuto logickou hru, ve které bude vaším úkolem nařezávat konstrukci stavby. Nařežte jí tak, abyste hodné rybky naházely do vody a ty zlé zničili. Nemyslete si, že to bude tak jednoduché, každým levelem bude stoupat i obtížnost. Zvládnete vyřešit všechny levely?

Santa Slice

5.2.2014
83%
Hra - Santa Slice
Video se načítá
Další skvělá hra se Santou je tady! Tentokrát budete muset vymyslet, jak přeřezat jednotlivé prvky tak, aby zabili každého Santu. Dávejte si však velký pozor na ostatní panáčky, kterým nesmíte ublížit.

Yummy Nuts

29.8.2013
82%
Hra - Yummy Nuts
Video se načítá
Yummy Nuts je skvělá logická hra plná veverek a oříšků. Snažíš se dostat dvě veverky k sobě a přitom posbírat právě oříšky, ne jen tak obyčejné, ale zlaté. K tomu je potřeba přeřezat lana, na kterých veverka visí, ve správném pořadí. V pozdějších kolech lze využít i vzduchové bubliny, které veverku…

Yummy Nuts 2

27.10.2013
82%
Hra - Yummy Nuts 2
Video se načítá
V pokračování logické hry Yummy Nuts budete pomáhat veverce dostat se k jejímu miminku. K tomu je potřeba v pravý čas přeřezat všechny lana a dostat tak veverku na požadované místo. Kromě toho se snažte i vysbírat všechny oříšky.

New Splitter Pals

11.5.2014
81%
Hra - New Splitter Pals
Video se načítá
Logická hra, ve které máte za úkol nakrmit žlutou kuličku. Krmit jí budete oranžovou kuličkou, kterou musíte vždy dostat do té žluté. Je však vždy uvězněna mezi objekty a Vy musíte logicky vyřešit, jak přeříznout daný objekt tak, aby kulička spadla rovnou na žlutou.

Chu Rescue 2

24.11.2013
79%
Hra - Chu Rescue 2
Video se načítá
V logické hře Chu Rescue 2 bude vaším úkolem zachránit postavičku uvězněnou v ledu a dostat ji na bezpečné místo. Zároveň musíte za pomoci ledu zvednout hladinu vody na stanovenou úroveň. Dávejte však pozor, aby hladina nestoupla příliš, jinak se hlavní hrdina utopí.

Go Robots!

12.11.2012
79%
Hra - Go Robots!
Video se načítá
V logické hře Go Robots! bude vaším úkolem interakcí s různými herními prvky dovést dva roboty do teleportu vedoucích do dalšího kola. Abyste mohli každé kolo splnit bude potřeba prvky prosekávat nebo nechat v pravý čas zmizet. Každý z robotů se navíc pohybuje v prostředí s odlišnou gravitací, což…
Hra - Atom & Quark: Pinata Party
Video se načítá
V této hře budete rozsekávat narozeninové piňaty. V každém kole musíte splnit určité podmínky pro postup do dalšího kola. Dávejte si pozor na bomby!

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.