Hledání rozdílů

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Devilish Valentine

1.5.2014
88%
Hra - Devilish Valentine
Video se načítá
Najdeš na každém obrázku šest rozdílů? Sleduj díky jejich hledání příběh malé ďáblice, která se rozhodla škodit andílkovi. Když nebudeš moct nějaký rozdíl najít, klikni na lupu a dostaneš nápovědu.
Hra - Natural Art 5 Differences
Video se načítá
Zkuste najít 5 rozdílů! V každém levelu na vás bude čekat 5 rozdílů, které musíte na obrázcích najít. Podaří se vám vyřešit všechny levely?

Dora Care Baby Giraffe

8.11.2013
86%
Hra - Dora Care Baby Giraffe
Video se načítá
Dora se má tentokrát postarat o malou žirafu, ale nemá mnoho zkušeností, a proto potřebuje tvou pomoc. Žirafa si v bublinkách zvolí, co chce dělat. Vaším úkolem, je jí to splnit. Budete společně například psát sms-ku, hledat rozdíly, budete krmit žirafu nebo po ní uklízet.

Devilish Christmas

2.5.2014
86%
Hra - Devilish Christmas
Video se načítá
Vánoce mají být svátky klidu a míru. Ďáblice si to ale nemyslí, a tak se zase vydává páchat nějaké neplechy andílkovi. Jak to dopadne tentokrát? To zjistíš z obrázků. Na každém ale musíš najít šest rozdílů, abys mohla dál. Pokud si nebudeš vědět rady, klikni na lupu.
Hra - Spot The Differences Forests
V této hře budete muset zapojit své mozkové závity a hledat co největší množství rozdílů v každé dvojici obrázků. Hru ovládáte myší.

Hidden LandsNÁŠ TIP

29.4.2021
85%
Hra - Hidden Lands
Povedená hra, ve které je tvým úkolem najít všechny rozdíly, které se na tebe chystají. Přitom postupuj do dalších levelů, ve kterých musíš rovněž najít všechny rozdíly.
Hra - Home Makeover Hidden Object
Vynikající postřehová hra, ve které musíte s naší krásnou Emmou společně navrátit krásu starému domu. Upravte staré stěny a nábytek, vykliďte všechny místnosti a postarejte se o kompletní obnovu pomocí zábavných miniher.

Valentine 5 Diffs

18.2.2021
85%
Hra - Valentine 5 Diffs
Vynikající hra, ve které musíte najít všechny rozdíly před vypršením časového limitu. Valentýnské obrázky, které se liší pouze několika rozdíly. Dokážete je všechny najít?

Find The Differences

8.2.2021
85%
Hra - Find The Differences
Dnes budeme hledat rozdíly v této postřehové a logické hříčce. Před vypršením časového limitu musíte najít všechny rozdíly, abyste mohli pokročit do dalšího levelu. Hru ovládáte myší.

Winter Differences

22.12.2021
84%
Hra - Winter Differences
Povedená hra, ve které je vaším úkolem najít všechny rozdíly ve všech obrázcích s Vánočním tématem. Dokážete to, než vám vyprší časový limit?

LOL Spot the Difference

11.5.2020
82%
Hra - LOL Spot the Difference
Jednoduché, avšak zajímavé hledání rozdílů v nádherných obrázcích. V každé úrovni se na obrázku ukrývá celkem 5 rozdílů. Dokážeš je všechny najít? Pokud by sis přeci jen nevěděla rady, po nějaké chvíli se ti ukáže malá nápověda. Nemusíš tedy zoufat, pokud by jsi byla v koncích.

Terrific Halloween

4.12.2014
82%
Hra - Terrific Halloween
Video se načítá
Cílem této logické hry je najít vždy na dvojici obrázků pět rozdílů. Předtím než začnete hrát, si můžete zvolit obtížnost, která vám nejvíce bude vyhovovat. Pokud si v nějakém kole nebudete vědět rady, můžete použít nápovědu v pravém dolním rohu.
Hra - Funny Dinosaur Spot The Differences
Dnes si spolu zahrajeme tuto hru, ve které bude vaším úkolem hledat rozdíly dinosaurů a jiných roztomilých stvoření. Dokážete najít všechny rozdíly?

The Unique Fish

29.5.2020
80%
Hra - The Unique Fish
Hledej v této hře rybičku, která k sobě nemá pár. To je náplní této hry. V každém z mnoha připravených levelů budeš muset co nejdříve najít rybičku, která k sobě nemá žádný pár. Tu pak označíš. Pokud je správná, postupuješ do dalšího kola, pokud ne, musíš hledat dál.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.