Hledání rozdílů

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Devilish Valentine

1.5.2014
88%
Hra - Devilish Valentine
Video se načítá
Najdeš na každém obrázku šest rozdílů? Sleduj díky jejich hledání příběh malé ďáblice, která se rozhodla škodit andílkovi. Když nebudeš moct nějaký rozdíl najít, klikni na lupu a dostaneš nápovědu.
Hra - Natural Art 5 Differences
Video se načítá
Zkuste najít 5 rozdílů! V každém levelu na vás bude čekat 5 rozdílů, které musíte na obrázcích najít. Podaří se vám vyřešit všechny levely?

Dora Care Baby Giraffe

8.11.2013
86%
Hra - Dora Care Baby Giraffe
Video se načítá
Dora se má tentokrát postarat o malou žirafu, ale nemá mnoho zkušeností, a proto potřebuje tvou pomoc. Žirafa si v bublinkách zvolí, co chce dělat. Vaším úkolem, je jí to splnit. Budete společně například psát sms-ku, hledat rozdíly, budete krmit žirafu nebo po ní uklízet.

Devilish Christmas

2.5.2014
86%
Hra - Devilish Christmas
Video se načítá
Vánoce mají být svátky klidu a míru. Ďáblice si to ale nemyslí, a tak se zase vydává páchat nějaké neplechy andílkovi. Jak to dopadne tentokrát? To zjistíš z obrázků. Na každém ale musíš najít šest rozdílů, abys mohla dál. Pokud si nebudeš vědět rady, klikni na lupu.

Hidden LandsNÁŠ TIP

29.4.2021
85%
Hra - Hidden Lands
Povedená hra, ve které je tvým úkolem najít všechny rozdíly, které se na tebe chystají. Přitom postupuj do dalších levelů, ve kterých musíš rovněž najít všechny rozdíly.
Hra - Home Makeover Hidden Object
Vynikající postřehová hra, ve které musíte s naší krásnou Emmou společně navrátit krásu starému domu. Upravte staré stěny a nábytek, vykliďte všechny místnosti a postarejte se o kompletní obnovu pomocí zábavných miniher.

Valentine 5 Diffs

18.2.2021
85%
Hra - Valentine 5 Diffs
Vynikající hra, ve které musíte najít všechny rozdíly před vypršením časového limitu. Valentýnské obrázky, které se liší pouze několika rozdíly. Dokážete je všechny najít?

Find The Differences

8.2.2021
85%
Hra - Find The Differences
Dnes budeme hledat rozdíly v této postřehové a logické hříčce. Před vypršením časového limitu musíte najít všechny rozdíly, abyste mohli pokročit do dalšího levelu. Hru ovládáte myší.

LOL Spot the Difference

11.5.2020
82%
Hra - LOL Spot the Difference
Jednoduché, avšak zajímavé hledání rozdílů v nádherných obrázcích. V každé úrovni se na obrázku ukrývá celkem 5 rozdílů. Dokážeš je všechny najít? Pokud by sis přeci jen nevěděla rady, po nějaké chvíli se ti ukáže malá nápověda. Nemusíš tedy zoufat, pokud by jsi byla v koncích.

Terrific Halloween

4.12.2014
82%
Hra - Terrific Halloween
Video se načítá
Cílem této logické hry je najít vždy na dvojici obrázků pět rozdílů. Předtím než začnete hrát, si můžete zvolit obtížnost, která vám nejvíce bude vyhovovat. Pokud si v nějakém kole nebudete vědět rady, můžete použít nápovědu v pravém dolním rohu.
Hra - Funny Dinosaur Spot The Differences
Dnes si spolu zahrajeme tuto hru, ve které bude vaším úkolem hledat rozdíly dinosaurů a jiných roztomilých stvoření. Dokážete najít všechny rozdíly?

The Unique Fish

29.5.2020
80%
Hra - The Unique Fish
Hledej v této hře rybičku, která k sobě nemá pár. To je náplní této hry. V každém z mnoha připravených levelů budeš muset co nejdříve najít rybičku, která k sobě nemá žádný pár. Tu pak označíš. Pokud je správná, postupuješ do dalšího kola, pokud ne, musíš hledat dál.

Ladybug Differences

1.4.2020
80%
Hra - Ladybug Differences
V této hře bude vaším úkolem najít všech sedm rozdílů v každém z mnoha připravených levelů. Vše ale musíte stihnout před vypršením časového limitu, který je neúprosný a mnohdy budete muset být velmi ostražití a dávat dobrý pozor, aby jste našli všechny rozdíly. Dokážete to? Tak vzhůru do hledání.

Jungle 5 Diffs

21.2.2020
80%
Hra - Jungle 5 Diffs
Hledání rozdílů roztomilých zvířátek. Na každém ze dvou obrázků se skrývá pět rozdílů a tvým úkolem je najít všechny před vypršením časového limitu. Dokážeš najít všechny rozdíly a získat tak nejvyšší možné skóre?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.