RPG

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Dog Simulator 3D

21.3.2020
91%
Hra - Dog Simulator 3D
V této hře budete ovládat roztomilého psa, se kterým budete pobíhat po světě, plnit různé úkoly, za které dostáváte odměny, díky kterým si poté svého mazlíčka vylepšujete a získáváte nové věci. Tento RPG simulátor vás dokáže zabavit na dlouhé minuty.

Wizzard Child

26.10.2013
87%
Hra - Wizzard Child
Video se načítá
Každý z nás by chtěl mít nadpřirozené schopnosti. Ve hře Wizzard Child se můžete vžít do role kouzelníka, který se musí vypořádat s řadou překážek včetně mnoha nepřátel. Můžete používat tři druhy kouzel. Přes některé brány se dostanete na víc pouze s přepálením provazů nebo také aktivace…

Battle Heroes 3

15.5.2022
85%
Hra - Battle Heroes 3
Povedená hra, která vás zavede do středověku, kdy ovládáte hrdinu, s kterým musíte plnit nejrůznější úkoly a vydělávat si peníze na vylepšování vaší postavy.

Swords and Sandals 2

19.5.2014
84%
Hra - Swords and Sandals 2
Video se načítá
Máme tu další pokračování tahové bojovky Swords and Sandals. Probojujte se přes rivaly až do arény, bojujte ve velkých turnajích na život a na smrt! Vylepšete postavu, zbraně, brnění a ukažte vašim soupeřům, že není radno si s Vámi zahrávat. Porazíte všechny soupeře a stanete se šampiónem?

Legends of Honor

2.6.2016
80%
Hra - Legends of Honor
Video se načítá
V této parádní budovatelské strategii si budete moci postavit hrad a vládnout jako královna! Vybudujte ke svému hradu mnoho důležitých budova a postavte si obří armádu.

Sherwood Dungeon

13.12.2014
78%
Hra - Sherwood Dungeon
Video se načítá
Máme tu parádní RPG pařbu, ve které budete bojovat proti příšerám. Se svojí postavou můžete plnit úkoly a získávat za to zkušenosti. Díky tom získává vaše postava úrovně a můžete ji dále vylepšovat.

Epic Battle Fantasy 4

2.5.2013
75%
Hra - Epic Battle Fantasy 4
Video se načítá
Fantasy RPG, které pobaví každého. Bojujte s více než 120 různými příšerkami, nasbírejte a vylepšete vybavení dle svého gusta. Můžete vylepšovat schopnosti postavy a její kouzla. Ovládání je jednoduché, pouze na myši, dá se i změnit v nastavení. Dokážete se probojovat přes tento svět plný nástrah a…

Swords and sandals

23.5.2011
72%
Hra - Swords and sandals
Video se načítá
Onlinovka Swords and sandals je velmi povedená hra s RPG prvky. Vyberete si jednu z deskových her, na které budete zažívat svá dobrodružství a vydáte se se svým gladiátorem na cestu skrz level. Hru můžete hrát proti počítači nebo proti svým kamaradům, v obou případech se určitě pobavíte.

Sonic RPG episode 1

13.9.2013
70%
Hra - Sonic RPG episode 1
Video se načítá
V tomto krátkém díle budete hrát za Sonica a jeho silného parťáka, rozdáte si to s 2 nepřáteli, které porazíte. Potom budete chtít překazit plány bosse v červeném kabátě na stvoření nového hrdiny.

Arcuz 2

12.5.2013
69%
Hra - Arcuz 2
Video se načítá
V bojovce Arcuz 2 se vydáte s mladým bojovníkem na dobrodružnou cestu napříč úchvatným fantasy světem. Na své cestě musíte plnit různé úkoly, za které budete získávat peníze či vzácné artefakty, což vám umožní svou postavu neustále vylepšovat a učit ji novým kouzlům.

bit Dungeon

29.1.2013
68%
Hra - bit Dungeon
Video se načítá
Zábavná hra, která Vás zavede do temných katakomb a jejich nástrah. Pokuste se tyto temné chodby vyčistit od všeho zla a snažte se neumřít moc brzo!

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.