Škola

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Kids Zoo Farm

23.10.2019
90%
Hra - Kids Zoo Farm
Zábavná forma, jak se naučit cizí slovíčka. Poznávej zvířátka podle jejich hlasu během závěrečného kvízu.
Hra - Oblékání kamarádek ze školy
Video se načítá
Jak chodíte oblékané do školy? Dáváte si na svém vzhledu záležet? Tři kamarádky z této hry určitě ano a Vy jim teď můžete pomoci vybrat nejlepší oblečení, účesy i doplňky.

Canping School Trip

20.2.2020
85%
Hra - Canping School Trip
Dnešní den je pro naše tři kamarádky velmi dobrý den. Společně se totiž vydají na školní výlet do přírody. Tvým úkolem bude nejdříve postavit stany a rozdělat ohniště nebo roztomilé deskové hry. Následně musíš všechny vhodně obléknout, aby vypadaly dobře a nebyla jim přitom zima. Hra se ovládá…
Hra - The Scale of the Universe 2
Video se načítá
Máš představu o světě kolem tebe? Pokud si nedokážeš představit velikost naší galaxie nebo molekuly DNA ve srovnání s jinými věcmi? Pak je tato aplikace skvělá pro získání základního přehledu.
Hra - Monster High školní třída
Video se načítá
Je tady super dekorační hra, ve které budete moct podle sebe zařídit třídu pro studenty strašidelné střední školy Monster High. Jaké zvolíte lavice, tabuli, učitelský stůl i všechny doplňky nebo barvu podlahy a stěn?

Sneaky Texting

2.2.2013
82%
Hra - Sneaky Texting
Video se načítá
Sneaky Texting je super postřehová hra, ve které se na chvíli stanete klasickým žákem základní školy, co přes zákaz učitelů používá mobil. Vašim úkolem bude v časovém limitu napsat a některému ze spolužáků odeslat stanovený počet SMS. Každý následující level bude náročnější a půjde hůř vystihnout…
Hra - Princess Cheerleader Look
Pomoz krásným princeznám v připravení toho nejlepšího outfitu k návratu do školy. Každou z princezen nalič a poté je oblékni do vkusného oblečení. Hru ovládáš myší.
Hra - Baby Taylor Painting Class
Malá školačka Taylor dostala za úkol vypracovat pěkný obrázek, který by si následně mohli dát do veřejné školní výstavy. Vydej se s malou Taylor namalovat pěkný obrázek, který si následně škola vystaví. Na závěr můžeš holčičku obléknout a společně se vydat na výstavu, kde se mohou všichni společně…

Barbie ve škole

24.6.2012
78%
Hra - Barbie ve škole
Video se načítá
Oblečte panenku Barbie tentokrát pro příležitost návštěvy nové školy. Jakou halenku, sukni, sako, punčochy, boty a nejrůznější doplňky Barbie vyberete aby nové spolužáky opravdu ohromila?

Líbání ve škole

5.4.2012
75%
Hra - Líbání ve škole
Video se načítá
V této líbací hře s moc pěknou grafikou se ocitnete ve školní třídě. Tady je zamilovaný pár, který se chce líbat i při hodině, ale musí si dávat pozor na učitele, který je nesmí vidět. Pomůžete jim pořádně si hodinu "užít"?

Trendy Couple

27.6.2014
73%
Hra - Trendy Couple
Video se načítá
Postarejte se o tento hezký pár! Vše se odehrává ve škole, takže jim dejte hezkou uniformu a upravte jim vlasy, také jim budete moct dát tašku nebo brýle.

Chic School Girl

12.2.2015
72%
Hra - Chic School Girl
Video se načítá
Oblečte tuto pohlednou a mladou školačku. Na vás bude si vybrat postavu a potom můžete začít s úpravami. Změňte jí účes, make-up i oblečení, záleží pouze na vás, jak se oni postaráte.

The School Teacher

1.3.2015
69%
Hra - The School Teacher
Video se načítá
Gabriela je učitelka na střední škole a má ráda svojí práci. Dnes to bude rok, co pracuje v této škole a chtěla by trošku pozměnit vzhled. Takže jí změňte účes a oblečte jí do hezkého oblečení.

School Decoration

17.10.2015
60%
Hra - School Decoration
Video se načítá
Upravte tuto školu podle vašich představ. budete mít několik možností, jak jí upravit tak se pořádně snažte.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.