sladkosti

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Skydom

19.3.2020
95%
Hra - Skydom
Tato vynikající spoj3 hra nabídne líbivý vzhled, propracovaný systém úkolů, levelovací systém, mnoho činností a v neposlední řadě také multiplayer, ve kterém se budete snažit uhrát více bodů nebo posunout prasátko po herním poli dále než váš protihráč. Hra toho nabídne opravdu velmi mnoho, tak…

Kitty's Bakery

10.4.2020
87%
Hra - Kitty's Bakery
Roztomilá kočička si otevřela vlastní cukrářství, ve kterém peče ty nejchutnější dobrůtky pro své zákazníky. Pomůžeš jí s přípravou dnešní nabídky jejich sladkostí? Nejdříve společně upečte lahodný dort, buchtu, koblížky a mnoho dalšího.
Hra - Mummy Candies - Halloween Scary Edition
Získejte co největší množství peněz sbíráním různých zlatých předmětů a jiných cenností. Hru ovládáte myší.

Candy Burst

27.8.2021
85%
Hra - Candy Burst
Spojujte dobroty a získtejte tak dostatečný počet bodů pro vstup do dalšího levelu.
Hra - Tap Candy: Sweet Clickers
Dnes budeme hrát cukrářskou oddechovou hru, ve které je vaším úkolem vyrábět sladkosti, za které poté od svých zákazníků získáváte peníze. Díky těm si můžete vylepšovat své dovednosti nebo si kupovat nové pomocníky do vašeho cukrářského obchodu.

Candy Match 3 Jelly

31.5.2020
85%
Hra - Candy Match 3 Jelly
Dnes si představíme další ze série spojovaček typu spoj3. Spojujte stejné sladkosti takovým způsobem, aby vždy tři stejné byly vedle sebe. Tím dosáhnete co největšího množství bodů, které jsou pro splnění dané úrovně klíčové. Postupem času je spojování čím dál těžší a těžší.

Candy Smash

27.2.2020
85%
Hra - Candy Smash
V této hře typu spoj 3 bude tvým úkolem sesbírat určitý počet stejných tvarů, které po tobě dané kolo vyžaduje. Barevné tvary však nejsou uspořádány v rovnoměrné mřížce, působí na ně však gravitace a ty padají volným pádem dolů. Na splnění úkolu máš však omezený počet tahů, za které můžeš dané kolo…

Tasty Jewel

5.3.2020
85%
Hra - Tasty Jewel
V této hře na vás čeká spousta zábavných levelů se spoj 3 tématikou a sladkostmi. Vaším úkolem bude spojovat sladkosti a jiné dobroty a tím tak čistit herní pole, případně plnit různé úkoly. Dokážete projít všechny levely?
Hra - Delicious Food Connection
Spojte všechny stejné obrázky různých pochoutek a to před vypršením časového limitu. Obrázky můžete spojovat pouze ve chvíli, kdy je k nim přímá cesta. Jindy spojení není možné. Dokážete vyčistit hrací pole ode všech obrázků?

Sweet Candy World

19.2.2020
80%
Hra - Sweet Candy World
Tvým úkolem bude na hrací ploše spojovat stejné sladkosti do jednoho hada a tím získávat body. Za dosažení určitého počtu bodů postoupíš na další úroveň. To vše musíš stihnout před tím, než ti vyprší časový limit.

Candy Floss Maker

16.3.2020
80%
Hra - Candy Floss Maker
Udělej si vlastní cukrovou vatu v této oddechové hře. Tvým úkolem bude vybrat si z pestré palety různobarevných kornoutů, poté si vyber příchuť i tvar cukrové vaty a na závěr samotnou cukrovou vatu vyrob. Poté jí můžeš nazdobit roztomilými ozdobami a společně se svým kamarádem jí sníst.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.