Slepice

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Farm Frenzy 2

15.5.2014
90%
Hra - Farm Frenzy 2
Video se načítá
Skvělá farmářská strategie má další díl. Starej se o zvířata a rostliny, aby tvá farma prosperovala co nejlépe. Líbit se ti bude nejen skvělý a propracovaný herní systém, ale i 3D grafika, hezká hudba a poutavé barvy. Farm Frenzy je jedna z nejlepších farmářských strategií.

Crest Breakout

4.10.2013
90%
Hra - Crest Breakout
Video se načítá
V této výborné hře budete pomáhat slepičce vysbírat všechna vajíčka a bezpečně jí dopravit až do cíle. Zní to jednoduše, ale v pozdějších levelech začne přituhovat. Můžete hrát ve třech světech, které se postupně otevírají a s nimi roste i obtížnost. Myslíte si, že zvládnete vyřešit každý level?
Hra - Farm Frenzy 3 Pizza Party
Video se načítá
Oblíbená série Farm Frenzy je opět tady. Starej se o svá zvířátka a v každém kole splň všechny požadavky, aby ses dostala dál. Získej různé produkty, zakup nová zvířata, vylepši stavby... Hra tě zabaví na dlouhou dobu.

Angry Chickens

15.11.2021
85%
Hra - Angry Chickens
Dokážete porazit ostatní hráče ve slepičí bitvě? Hru ovládáte myší.

Chicken Coop

13.7.2013
83%
Hra - Chicken Coop
Video se načítá
Další bezvadná hra, kde se budete moci starat o zvířátka. Tentokrát půjde o slepičky, které máte v kurníku. Budete se muset snažit jim dávat pravidelně vodu a jídlo. Když budou spokojené, tak jim můžete dát podestýlku a ony začnou snášet vajíčka.

Chicken Leap

19.7.2013
80%
Hra - Chicken Leap
Video se načítá
Otestujte si svůj postřeh a reakce na hře Chicken Leap. V této hře bude vaším úkolem dostat nejlépe všechny kuřátka z jedné strany budovy na druhou. Nebude to tak jednoduché, jak se zdá, protože jsou odpalována dělem, které je pokaždé střílí pod jiným úhlem a jinou kadencí. Pomocí trampolíny je…

Chicken Run 3D

2.2.2014
80%
Hra - Chicken Run 3D
Video se načítá
Život sedláka není jednoduchý. Ve hře Chicken Run 3D si vyzkoušíte, jaké je to honit slepice na dvorku. Pokud se přiblížíte ke kohoutovi, čekejte potíže, protože se bude snažit slepice chránit.

Chicken Out!

27.9.2015
78%
Hra - Chicken Out!
Video se načítá
V této hře bude vaším úkolem správně nasměrovat tyto kuřátka. Cílem je vysbírat srdíčka a na konec klíče. Myslíte, že to zvládnete?

The Egg

25.4.2012
78%
Hra - The Egg
Video se načítá
Pomůžete slepičce uhlídat všechna její vajíčka? Nebude vůbec jednoduché. Všechny si musí postupně vysedět a přitom nevylíhnutým vajíčkům hrozí nebezpečí od zákeřné lišky. Slepička může lišku odehnat buď sama, nebo při sezení na vejcích házet kameny. Ale kamenů je omezený počet a ve vyšších levelech…
Hra - Moorhuhn 2 online contest
Video se načítá
Máme tu další parádní pařbu, ve které budete střílet slepice. Čím vzdálenější slepici trefíte, tím více získáte bodů. Můžete zkusit trefit i telefonní budku nebo ovce.

Moorhuhn

8.9.2012
75%
Hra - Moorhuhn
Video se načítá
Moorhuhn je dnes již klasika mezi hrami. Za omezený čas musíte sestřelit co nejvíce letících a vykukujících slepic. Nezapomeňte dobíjet a dobře se bavte ;)

Clone A Doodle Doo

29.1.2014
74%
Hra - Clone A Doodle Doo
Video se načítá
Kdo z vás má rád Dextera z Cartoon Network? Budete mít možnost mu pomáhat s odchytem slepic. Napřed musíte postavit bariéru, kterou můžete nasměrovat kamkoli. Cílem je chytit slepice do nejmenšího možného prostoru.
Hra - Moorhuhn Wanted High Huhn
Video se načítá
Slepice jsou tentokrát na divokém západě a utkáte se s nimi v soubojích na život a na smrt. Mířidlo musíte mít na zbrani a jakmile začne slepice tasit zbraň, tak ji musíte rychle střelit. Dávejte si pozor, protože máte omezený počet životů.

Moorhuhn solitaire

6.6.2015
72%
Hra - Moorhuhn solitaire
Video se načítá
Zahrajte si parádní karetní hru s motivem slepic. V klasické solitaire hře budete muset skládat na sebe jednotlivé karty podle čísel a střídat barvy. Do horních řádků pak přijdou karty od esa až po krále.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.