Slova

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Word Search AnimalsNÁŠ TIP

20.3.2022
95%
Hra - Word Search Animals
Video se načítá
Najděte v této osmisměrce všechna zvířátka, které jsou v pravém sloupci. Zvládnete projít všechny kola?

Circus WordsNÁŠ TIP

4.7.2021
90%
Hra - Circus Words
Povedená hra, ve které skládáte z písmen anglická slovíčka.

Word Cookies Online

22.5.2020
88%
Hra - Word Cookies Online
V této hře bude vaším úkolem najít všechna anglická slovíčka a to v každém z mnoha připravených levelů. Nejedná se však o žádné těžké výrazy, ale o jednoduchá slovíčka, takže je uhádne snad úplně každý :). Pokud by sis přeci jen nevěděla rady, můžeš si za penízky koupit nápovědu, která ti jednotlivá…

Monkey GO Happy Guess?

31.7.2013
88%
Hra - Monkey GO Happy Guess?
Video se načítá
Vyzkoušejte si novou Monkey Go Happy hru! Vaším úkolem bude hádat slova podle nabídnutých obrázků. Dávejte si pozor, hra je v angličtině, takže slova musíte hádat taky anglicky. Pokud se tam tedy objeví obrázek vlny, z písmen musíte tedy vybrat slovo „wave“ (vlna).

Kitty Scramble

5.11.2020
86%
Hra - Kitty Scramble
Pomozte kočičce najít všechna anglická slovíčka v této vzdělávací hře. Čtyřmi směry hledejte a označujte slovíčka, která se poté ukáží v horním panelu. Dokážete najít všechna slovíčka?

Typeasaurus

3.5.2014
86%
Hra - Typeasaurus
Video se načítá
Máte-li dostatečně velký slovník na anglická slovíčka, pak si zahrajte hru Typeasaurus. Cílem je psát slova, která obsahují zobrazená písmena. Čím delší slovo bude, tím dále doběhnete.

Word Search Pictures

7.4.2020
85%
Hra - Word Search Pictures
Zapnout mozkové závity, tuto hru a vzhůru do hledání anglických slovíček v této osmisměrce. Nebojte se, nejsou zde žádná těžká slovíčka. Ovšem některé levely vaše mozkové závity lehce potrápí. Tak vzhůru do toho. Kdo jich najde nejvíce?

Word Quest

17.3.2014
78%
Hra - Word Quest
Video se načítá
Pro znalce angličtiny bude hra Word Quest jistě výzvou. Náhodně si vylosujte písmena a následně se pokuste skládat slova. Při tvorbě slov máte nápovědu, protože jakmile napíšete slovo, které existuje, objeví se zelená značka.

Word Search 2000

18.1.2014
77%
Hra - Word Search 2000
Video se načítá
Zahrajte si tuto osmisměrku, ve které můžete hledat slova hned na několik témat! Stačí jen kliknout na šipku dolů, vybrat téma a začít hrát.

Spiderman 2 Web of WordsHra na skóreHra o medaile

2.10.2014
76%
Hra - Spiderman 2 Web of Words
Video se načítá
V roli spidermana máte za úkol porazit nebezpečného protivníka. Bojovat proti němu však budete slovy, protože musíte vytvářet anglická slova z písmen. Navíc máte i bonusové kolo, kde písmena pouze doplňujete do slov.

Burble

18.9.2013
74%
Hra - Burble
Video se načítá
Pro chytré hlavičky je tady hra Burble. Cílem je vymýšlet anglická slova, která budou v množném čísle. Jakmile uhodnete dostatečný počet slov, které Vám zajistí potřebný počet bodů, postupujete do dalšího kola. Dokážete vymyslet dostatek anglických slovíček?

The Word Pyramid

15.10.2013
74%
Hra - The Word Pyramid
Video se načítá
Slovní zásoba v anglickém jazyce je hlavním předpokladem ve hře The Word Pyramid. Z nabídnutých písmen je nutné skládat slova do pyramidy. Jakmile uhodnete poslední a nejdelší slovo, pak se můžete těšit na okamžitý postup do dalšího kola. Jste na tom dobře v angličtině?

Word Search

6.2.2016
73%
Hra - Word Search
Video se načítá
Zahrajte si klasickou osmisměrku, ve které hledáte anglická slova. V každém kole máte daný počet slov, která máte najít a omezený čas.

Word Kingdom

30.9.2013
73%
Hra - Word Kingdom
Video se načítá
Angličtináři, pojďte si prověřit Vaše slovní zásobu. Cílem je skládat písmena tak, abyste složili slova, která mají význam. Každé z písmen symbolizuje maso, peníze, kámen nebo dřevo. Těchto surovin musíte nasbírat vždy určitý počet pro postup do dalšího kola.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.