Spolupráce

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Home Sheep Home 2: Lost in SpaceNÁŠ TIP

19.11.2013
96%
Hra - Home Sheep Home 2: Lost in Space
Video se načítá
Zahrajte si další skvělý díl ztracených oveček. Ty jsou tentokrát ve vesmíru, kam je unesla mimozemská loď. Zachraňte ovečky dříve, než na nich budou mimozemšťani provádět pokusy. V každém levelu musíte vyřešit, jak dostat všechny ovečky na druhý konec.
Hra - Home Sheep Home 2: Lost Underground
Video se načítá
Home Sheep Home 2: Lost Underground je pokračování logické hry, ve které se se třemi ovečkami dostanete do tmavého podzemí. Vzájemnou spoluprací mezi ovečkami musíte najít způsob, jak se z podzemí dostat. Každá ovečka má jinou velikost, co budete muset při řešení jednotlivých kol využít.

Money Movers 2

14.3.2015
90%
Hra - Money Movers 2
Video se načítá
Pomozte těmto dvěma bratrům se dostat z vězení a osvobodit i jejich otce. Budete je ovládat oba dva a také musíte posbírat veškeré peníze v každém levelu. Nebude to tak snadné, jak si myslíte. Dokážete vyřešit každý level?

Pheus and Mor

6.11.2012
89%
Hra - Pheus and Mor
Video se načítá
Graficky perfektně zpracovaná logická hra Pheus and Mor potěší každého, kdo má rád logické skákačky. Vaším úkolem totiž bude pomoci malému chlapci a jeho psovi najít cestu k cílové bráně. Překonat všechny překážky je možné pouze vzájemnou spoluprací postav, takže se hra hodí i pro dva hráče.

Fireboy and Watergirl 4

23.3.2013
89%
Hra - Fireboy and Watergirl 4
Video se načítá
Skvělá hra vlastním názvem Fireboy and Watergirl in The Forest Temple 3, ve které jde hlavně o spolupráci dvou hráčů nebo obou rukou jednoho hráče. Oba panáčci mají specifické vlastnosti, díky kterým se jeden může pohybovat v ohni a druhý ve vodě. Díky spolupráci můžete pozvat i kamaráda a logické…

Fireboy and Watergirl 5

27.4.2013
89%
Hra - Fireboy and Watergirl 5
Video se načítá
Celkově již 5. Díl této skvělé pecky s ohnivým klukem a vodní holkou. Tentokrát nás dobrodružství zavede do tajemného křišťálového chrámu, ve které čeká plno nástrah. Po cestě můžete využívat různé portály nebo mechanismy ovládané paprskem světla.

Money Movers

8.7.2014
89%
Hra - Money Movers
Video se načítá
Zahrajte si tuto skvělou hru, ve které budete hrát za bratry, kteří pláchnuli z vězení. Jejich cílem je vykrást banku, jenže to nebude tak snadné. Ovládejte je oba dva a snažte se ukrást všechny peníze a nepozorovaně se dostat až k východu. Myslíte si, že to zvládnete na výbornou?

Dino Home

27.9.2014
88%
Hra - Dino Home
Video se načítá
Dino Home je další skvělá hra, ve které budete ovládat dva dinosaury, kteří si navzájem musejí pomáhat. Jeden umí házet rybí kosti, po kterých můžete skákat. Druhý zase umí hlavou rozbít pevné překážky.

Tale Of Two Hearts

27.4.2015
87%
Hra - Tale Of Two Hearts
Video se načítá
Vaším úkolem v této logické skákačce bude dostat zamilovaný pár do cíle. Než se tam dostanete, budete muset po cestě posbírat všechny diamantové prsteny. V cestě vám budou stát různé překážky, které lze překonat pouze vzájemnou spoluprací.

Heart Star

11.5.2021
85%
Hra - Heart Star
Video se načítá
Cílem této logické hry je dostat dvojici postaviček v každém kole do cíle. Každá s postaviček se přitom pohybuje v jiném světě, mezi kterými lze libovolně přepínat. Postavičky si musí navzájem pomáhat, aby se bezpečně dostali k cíli.

Fireboy and Watergirl 2

16.9.2013
88%
Hra - Fireboy and Watergirl 2
Video se načítá
Druhý díl ze zábavné série o dvou panáčcích - ohnivém klukovi a vodní holce. Každého z nich ovládáš pomocí jiných tlačítek. V každém kole tě ale čeká spousta nástrah, na které musíš dát pozor, a pomocí spolupráce holky a kluka je musíš překonat.

3 Pandas

26.8.2013
85%
Hra - 3 Pandas
Video se načítá
Zahraj si zábavnou adventuru se třemi pandami. Zachraň je do bezpečí před zlými piráty! Každá panda má unikátní vlastnost, která se ti může v pravý čas hodit. Překonej všechny nástrahy a osvoboď nevinné pandy!

3 Pandas in Japan

21.2.2015
85%
Hra - 3 Pandas in Japan
Video se načítá
V této logické adventuře budete mít za úkol pomoci třem pandám uprchnout ze zajetí v Japonsku. Aby se vám to podařilo, musíte vždy najít bezpečnou cestu a poradit si s mnoha překážkami a nástrahami. Důležitá bude i vzájemná spolupráce.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.