Správné načasování

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Beat Line

28.7.2020
95%
Hra - Beat Line
V této hře budete vytvářet hudbu, která dokresluje hudbu hrající na pozadí. Bez té to samozřejmě není ono, proto velmi doporučujeme mít u této hry zapnuté zvuky. Správně načasovaným klikáním myši se pohybujete po herní poli a sbíráte zelené emeraldy, za které si poté kupujete nového jezdce.

Shadow Game

14.12.2014
94%
Hra - Shadow Game
Video se načítá
Stín je pro vás v této hře bezpečné místo. Vaším úkolem bude sebrat každou hvězdičku v dané úrovni. Musíte si však dávat pozor na jejich strážce. Jakmile vás někdo spatří, tak se spustí smrtící palba.

Holubova pomsta

16.9.2012
89%
Hra - Holubova pomsta
Video se načítá
Staňte se na chvíli pomstychtivým holubem v této vtipné oddechovce a zasáhněte svou nepříjemnou municí co nejvíce lidí chodících po Vámi. Musíte dobře mířit a vystřelit vždy v pravou chvíli. Úkol Vám bude ale znepříjemňovat protivný kluk s prakem, který po Vás bude střílet kameny.

Mouse House

21.9.2013
88%
Hra - Mouse House
Video se načítá
Pomozte malé myšičce dostat se k sýru. Klikněte na spící kočku, která sýr upustí a pak už jen musíte dovézt sýr až k myši. Klikejte na předměty, které zmizí, můžete je i obnovit. Zdá se to jednoduché, ale musíte ještě po cestě vysbírat zlaté hvězdičky. Zvládnete pokaždé malou myšku nakrmit?

Sort The Bubble

1.5.2021
85%
Hra - Sort The Bubble
Vynikající logická hra, ve které musíte roztřídit jednotlivé barevné kuličky do různých baněk. Dokážete to?

Bubble invasion

23.4.2021
85%
Hra - Bubble invasion
Povedená postřehová hra, která vás zavede do světa barevných kuliček. Ty musíte podle stylu spoj3 sestřelovat a tím tak čistit herní pole. Dokážete splnit všechny levely?

Jump Pet Adventure

13.10.2020
85%
Hra - Jump Pet Adventure
V této hře budeme společně skákat po okvětních lístcích rostlin až na vrchol pro záchranu našeho kamaráda, kterého unesla zlá příšera. Dokážete vyskákat až na vrchol?

Dino Rock

8.8.2020
85%
Hra - Dino Rock
V této hře budete muset správně časovat vaše hudební kroky a tomu tak uzpůsobovat celý styl hraní. Musíte se správně trefit do barevných kruhů zrovna ve chvíli, kdy přicházející barvy jsou právě ve stejném místě jako barevné kruhy vespod.

Filled Glass

5.7.2020
85%
Hra - Filled Glass
Naplň sklenici různobarevnými míčky až po okraj. Levým tlačítkem myši na horní obrazovce vypouštíš míčky, které musíš vlivem gravitace a fyziky dostat do sklenice. Pozor však na ostré bodce. Pokud se nějaký z míčků dostane na tento bodec, je konec hry a ty musíš úroveň opakovat.

Rise Egg Up

15.11.2019
85%
Hra - Rise Egg Up
V této postřehovce se snažíš ochránit křehké vajíčko, které pomalu letí vzhůru, před nebezpečnými předměty, které při svém letu potká. Naštěstí máš od kapitána Ameriky na jeho obranu štít, se kterým půjde ochrana vajíčka mnohem snadněji.

Cut the Rope: Time TavelNÁŠ TIP

15.6.2015
85%
Hra - Cut the Rope: Time Tavel
Video se načítá
V této parádní hře budete mít za úkol nakrmit žabky. Krmit je budete sladkostmi, které visí na laně. Lano musíte přeříznout vždy tak, aby jste posbírali co nejvíce hvězdiček. Díky nim se dostanete do dalších levelů.

Cut The Rope

22.9.2013
85%
Hra - Cut The Rope
Video se načítá
Milovníci mobilních her jistě znají hru Cut The Rope. Nyní ji přinášíme i my. Cílem hry je nakrmit malou příšerku pomocí bonbónků. Během hraní také sbírejte hvězdičky. Pokud kolo dohrajete na tři hvězdy, dosáhnete nejvyššího skóre. V pokročilých kolech je obtížnost zvýšena díky změnám v gravitaci a…

Geometrical Dash

4.7.2020
84%
Hra - Geometrical Dash
Velmi povedená potřehová hra, ve které bude vaším úkolem přesně načasovat výskok vašeho bloku a tím tak překonávat překážky. Dokážete se vyhnout vše nástrahám a dokončit tak všechny připravené levely?

Duck And Roll

18.6.2013
84%
Hra - Duck And Roll
Video se načítá
Výborná logická hra pro každého. Máte za úkol dostat kačenu do vody. Pouze pomocí myši odebírejte prvky a snažte se je odebírat tak, aby kačena vysbírala co nejvíce hvězdiček. Hra je na skóre, takže se snažte. Taky vaše pohyby může hodně ovlivnit fyzika, takže dobře promýšlejte tahy. Podaří se vám…

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.