Tanky

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

CATS: Crash Arena Turbo StarsNÁŠ TIP

22.9.2021
95%
Hra - CATS: Crash Arena Turbo Stars
Vynikající mobilní hra, která nyní přichází i na vaše počítačové obrazovky. Vaším úkolem bude získat co největší množství bodů v multiplayerových zápasech proti ostatních hráčích z celého světa. Sestavte nejsilnější tank a vyhrajte všechny hry proti vašim soupeřům.

More Than Tanks

5.11.2012
91%
Hra - More Than Tanks
Video se načítá
Pusťte se do boje proti nepřátelským tankům v akční střílečce More Than Tanks a snažte se je zničit dříve, než oni zničí vás. Protivníky však musíte nejdříve najít v složitém bludišti. Kromě toho můžete po cestě natrefit i na různé bonusy, které vám přidají body nebo životy.

Pixel Coloring

17.5.2020
90%
Hra - Pixel Coloring
Máte rádi veselé a jednoduché omalovávání? V tom případě bude tato hra právě pro vás. Na začátku si vyberete jeden z mnoha připravených obrázků a poté se již vrhnete do samotného kreslení. Obrázků je opravdu spoustu, od roztomilých zvířátek, přes dopravní prostředky až po robůtky a jiné věci. Pomocí…

ShellShock Live 2

20.2.2013
84%
Hra - ShellShock Live 2
Video se načítá
Zahrajte si perfektní tankovou strategii se svými kamarády! Hra nabízí pouze možnost online hraní, ale o to je to zábavnější. Díky tomu si tak můžete ukládat výsledky, získávat zkušenosti a vylepšovat si Váš tank. Registrace je velmi jednoduchá a zabere sotva pár vteřin. Stačí zadat jméno, heslo a…

Steamlands

27.4.2012
81%
Hra - Steamlands
Video se načítá
Ve strategické hře Steamlands se pustíte do bitvy proti nepřátelským jednotkám v sérii různých misí, které budou čím dál tím těžší. Svůj bojový tank si musíte na začátku každé mise obrnit z kostek, které na své cestě najdete. K dispozici máte i řadu vylepšení, které vám v boji dobře poslouží.

Turbo Tanks

20.6.2013
74%
Hra - Turbo Tanks
Video se načítá
Ve hře Turbo Tanks máte za úkol projet všechny rychlostní zkoušky během 2 minut. Máte celkem 10 životů, když náhodou poškodíte tank, tak ho můžete opravit, tím že najedete na kanystr, který vás opraví. Dávejte si pozor na dřevěné cedule s nápisem, když něco takového uvidíte, tak se připravte na to,…

Robo Tanks

2.1.2013
71%
Hra - Robo Tanks
Video se načítá
Ve hře Robo Tanks na vás čekají desítky levelů plné nepřátelských tanků a vražedných zbraní, které musíte s vaším vojenským tankem zlikvidovat. Úspěch celé mise bude tak záviset především na dobré strategii a rychlých reakcích.

Gi Joe Grizzly Tank

28.2.2013
68%
Hra - Gi Joe Grizzly Tank
Video se načítá
Výborná hra, ve které ovládáte moderní tank. Vaším úkolem bude zlikvidovat v každém sektoru všechny nepřátele. Sice se pohybujete mezi budovami, avšak ty je možné prostřelit skrz naskrz.

Awesome Tanks 2

12.10.2012
65%
Hra - Awesome Tanks 2
Video se načítá
Awesome Tanks 2 je skvělá střílečka, ve které se vydáte s bojovým tankem na nepřátelské území, abyste zničili všechny nebezpečné protivníky. K dispozici budete mít hned několik zbraní, přičemž nové si můžete postupně dokupovat.

Tank Destroyer

9.7.2012
64%
Hra - Tank Destroyer
Video se načítá
Tank Destroyer je dobře zpracována střílečka, ve které se vydáte se svým tankem ničit nepřátelské tanky. Pokládejte miny, střílejte a hlavně zničte všechny nepřátelské ozbrojené síly.

Tank Wars Arena

2.1.2014
64%
Hra - Tank Wars Arena
Video se načítá
V akční střílečce Tank Wars Arena se zúčastníte tankových bitev v nejrůznějších levelech. Pokud chcete nad vašimi soupeři zvítězit, musíte být dostatečně rychlý, abyste je stihli zasáhnout dřív, než vás zničí. Kromě toho musíte nepřátelům za každou cenu zabránit, aby zničili slunce, které se v…

Awesome Tanks

18.1.2013
63%
Hra - Awesome Tanks
Video se načítá
V propracovné střílečce Awesome Tanks se na chvíli budete moct stát pravým tankistou. Jako správný bojovník budete chtít samozřejmě zničit co nejvíce nepřátelských tanků. Když se Vám to podaří, získáte body za které si budete moct pořídit pro svůj tank lepší zbraně, obranná zařízení a celkově ho…

Metal Arena 3

2.8.2012
61%
Hra - Metal Arena 3
Video se načítá
Ve hře Metal Arena 3 bude vaším úkolem zlikvidovat všechny nepřátele, kteří se objeví na vašem území. Se svým tankem musíte odolat velkému počtu protivníků a zůstat tak naživu. Tank si po každém kole vylepšete, abyste měli větší šanci ubránit se nepřátelům.

Popis štítku Tanky

V této kategorii se můžete těšit na nejrůznější akční hry ve kterých se objevují tanky! V této kategorii najdete jak akční hry, tak také strategické nebo klasické střílečky. Tanky můžete ovládat pomocí myši a klávesnice a užívat si tak bitvu z pohodlí domova.

Nejlepší hry

Tanks je klasická střílečka, kde můžete hrát buď proti počítači nebo můžete hrát třeba proti kamarádovi. V Tank manii je vašim úkolem plnit s tankem různé mise, jako je například přeprava nákladu na stanovené místo. Pokud radši bojujete proti hordám tanků a potom svůj vylepšujete tak je Tank Destroyer hra pro vás.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.