Tetris

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Block Jewel Puzzle

28.5.2020
88%
Hra - Block Jewel Puzzle
V této hře bude tvým úkolem skládat bloky do herního pole takovým způsobem, aby jsi vyplnila herní pole. To však musíš plnit takovým způsoben, aby jsi z kostiček udělala pruh a to buď svislý a nebo vodorovný. Za každou linku dostaneš určité množství bodů.

10x10 Farming

3.6.2020
88%
Hra - 10x10 Farming
Dnes si trochu zafarmaříme. Tato hra kombinuje prvky tetrisu s farmařením. Vaší úlohou v této hře bude správně pokládat jednotlivé bloky dovnitř herního pole takovým způsobem, aby jste vyplnili vždy jednu linku buď vodorovně nebo svisle. Poté se vám přičtou body, linka zmizí a jde se dál.

Kitty Blocks

12.11.2020
87%
Hra - Kitty Blocks
V této hře budeme společně pokládat různě velké bloky s kočičkami tak, aby jste postupně vyplňovali herní pole. Cílem hry je vydržet co nejdéle naživu, dokážete to?

Jelly Cubes

24.3.2021
85%
Hra - Jelly Cubes
Vynikající hra, ve které musíte nasbírat co nejvyšší počet bodů kombinací tetrisu a spoj3 herní mechaniky. Pokládejte jednotlivé bloky tak, abyste spojili tři bloky stejné barvy vedle sebe nebo nad sebou.

Gap Fit

25.6.2020
85%
Hra - Gap Fit
Pojďte si zahrát tuto logickou hříčku, ve které bude vaším úkolem posouvat barevné bloky tak, aby se vždy jedna vodorovná linie spojila a tím tak zmizela z herního pole. Tímto způsobem čistíte herní pole, dokud to nebude možné. Poté se přičte skóre a jede se dál. Hru ovládáte myší.

Corona Virus Matchnig

27.4.2020
85%
Hra - Corona Virus Matchnig
V této hře si zahrajeme klasický tetris, jak jej známe obohacený o aktuální problematiku koronaviru. Budete muset skládat jednotlivé části na sebe tak, aby se spojily buď ve vodorovném nebo svislém stylu. Cílem hry je spojit co nejvíce možných řádků nebo sloupců, než kompletně zaplníte herní pole.

Doodle Complete

25.5.2012
82%
Hra - Doodle Complete
Video se načítá
Zahrajte si tento velmi zajímavý tetris a zvítězte ve všech 15 levelech. Na tetrisu Doodle Complete je zajímavé zejména to, že hrací kostky si budete sami vytvářet. Na hrací plochu nakreslíte požadovaný tvar a vytvořená kostka začne z tohoto místa padat jako v běžném tetrisu.

99 Bricks

3.3.2014
80%
Hra - 99 Bricks
Video se načítá
Skvělá hra, která je velmi podobná pařbě Tetris. Jediný rozdíl je v tom, že kostky nějak nechtějí držet u sebe. Vy je musíte tedy skládat tak, aby se navzájem provázali a tím drželi pohromadě, jinak se Vám rozpadnou a celá stavba se zhroutí.

Faerie Alchemy

4.4.2015
80%
Hra - Faerie Alchemy
Video se načítá
Pokuste se spojit síly přírody a pomocí zvláštní alchymie vytvářet kameny vyšších úrovní. Stačí spojit vždy tři stejné k sobě a máte vyhráno. Jaké nejvzácnější kámen dokážete vytvořit?

Doba Ledová 2

12.3.2012
80%
Hra - Doba Ledová 2
Video se načítá
Zahrajte si výbornou logickou hru ve stylu tetrisu, kde budou Vašimi průvodci hrdinové z filmu Doba ledová. Na začátku si vyberete hrdinu, se kterým budete chtít hrát a obtížnost, která Vám vyhovuje a pak už se budete muset zbavit všech kostiček v hracím poli. Ty zmizí vždy, když na ně pustíte…

Tetri Tower

17.5.2014
78%
Hra - Tetri Tower
Video se načítá
Máme tu zajímavý tetris, který Vás určitě pobaví. Tetri Tower je trochu jiný tetris, jde o to postavit z dílů co nejvyšší stavbu. Dávejte ale pozor, protože máte 3 životy, které ztratíte, když upustíte kostku. Ovládání je pouze myší, ale velice citlivé, takže doporučujeme být opatrní, když kostky…

Mario Tetris 3Hra na skóre

2.6.2015
76%
Hra - Mario Tetris 3
Video se načítá
Zahrajte si parádní tetris ve stylu Maria. Ve hře si budete moci vybrat obtížnost a následně budete skládat kostky na sebe tak, aby zapadaly. Stačí kliknout pod nápis Game Over a výsledek se uloží.

Ancient Blocks

14.8.2014
76%
Hra - Ancient Blocks
Video se načítá
Hra Ancient Blocks je zajímavou modifikací tetrisu, kde musíte přepínat jenotlivá pole pro dopad, podle barvy dílu, který zrovna padá.

Planaris

11.6.2015
75%
Hra - Planaris
Video se načítá
Pokus se rozmísťovat bloky po hrací ploše tak, abys zaplnila všechny místa v řadě či ve sloupci. Jakmile se to podaří, zmizí celá takto vytvořená řada. Zkoušejte měnit orientaci bloku tak, aby se vešel na nevyplněná místa.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.