Tetris

Seřadit od nejnovějších

My Little Farmies
Video se načítá
Další skvělá farmářská a budovací online pařba je zde! Jmenuje se My Little Farmies a uživateli dává naprostou volnost a kontrolu nad vším, co ve hře dělá! Vaším úkolem je hlavně hospodařit, můžete pěstovat zeleninu, obilí nebo chovat hospodářská zvířata. Můžete se věnovat jen jednomu směru nebo… (více)

Brick Block Game

14.5.2023
90%
Hra - Brick Block Game
Video se načítá

Block Jewel Puzzle

28.5.2020
88%
Hra - Block Jewel Puzzle
V této hře bude tvým úkolem skládat bloky do herního pole takovým způsobem, aby jsi vyplnila herní pole. To však musíš plnit takovým způsoben, aby jsi z kostiček udělala pruh a to buď svislý a nebo vodorovný. Za každou linku dostaneš určité množství bodů.

10x10 Farming

3.6.2020
88%
Hra - 10x10 Farming
Dnes si trochu zafarmaříme. Tato hra kombinuje prvky tetrisu s farmařením. Vaší úlohou v této hře bude správně pokládat jednotlivé bloky dovnitř herního pole takovým způsobem, aby jste vyplnili vždy jednu linku buď vodorovně nebo svisle. Poté se vám přičtou body, linka zmizí a jde se dál.

Kitty Blocks

12.11.2020
87%
Hra - Kitty Blocks
V této hře budeme společně pokládat různě velké bloky s kočičkami tak, aby jste postupně vyplňovali herní pole. Cílem hry je vydržet co nejdéle naživu, dokážete to?

Gummy Blocks Battle

25.4.2022
85%
Hra - Gummy Blocks Battle
Pokládejte jednotlivé bloky do herního pole a spojuje je tak, abyste přežili co nejdéle. Hru ovládáte myší.

IOXIO Gems Deluxe

16.10.2021
85%
Hra - IOXIO Gems Deluxe
V této hře budete muset skládat jednotlivé bloky vedle sebe tak, abyste zaplnili celou herní linku ve vodorovném směru, která se poté zničí, vy dostanete body a jede se dále. Jak vysoké skóre dokážete nahrát?

Aqua Blocks

2.9.2021
85%
Hra - Aqua Blocks
Skládejte v herním poli jednotlivé bloky takovým způsobem, abyste nahráli co největší množství bodů. Hru ovládáte myší.

Fruit Match4 Puzzle

27.9.2021
85%
Hra - Fruit Match4 Puzzle
V této hře musíte nahrát co největší možné skóre skládáním ovocí na sebe. Cílem je složit čtyři ovoce vedle sebe.

Jelly Cubes

24.3.2021
85%
Hra - Jelly Cubes
Vynikající hra, ve které musíte nasbírat co nejvyšší počet bodů kombinací tetrisu a spoj3 herní mechaniky. Pokládejte jednotlivé bloky tak, abyste spojili tři bloky stejné barvy vedle sebe nebo nad sebou.

Corona Virus Matchnig

27.4.2020
85%
Hra - Corona Virus Matchnig
V této hře si zahrajeme klasický tetris, jak jej známe obohacený o aktuální problematiku koronaviru. Budete muset skládat jednotlivé části na sebe tak, aby se spojily buď ve vodorovném nebo svislém stylu. Cílem hry je spojit co nejvíce možných řádků nebo sloupců, než kompletně zaplníte herní pole.

Gap Fit

25.6.2020
85%
Hra - Gap Fit
Pojďte si zahrát tuto logickou hříčku, ve které bude vaším úkolem posouvat barevné bloky tak, aby se vždy jedna vodorovná linie spojila a tím tak zmizela z herního pole. Tímto způsobem čistíte herní pole, dokud to nebude možné. Poté se přičte skóre a jede se dál. Hru ovládáte myší.

Doodle Complete

25.5.2012
82%
Hra - Doodle Complete
Video se načítá
Zahrajte si tento velmi zajímavý tetris a zvítězte ve všech 15 levelech. Na tetrisu Doodle Complete je zajímavé zejména to, že hrací kostky si budete sami vytvářet. Na hrací plochu nakreslíte požadovaný tvar a vytvořená kostka začne z tohoto místa padat jako v běžném tetrisu.

Twirl

10.10.2022
80%
Hra - Twirl
Video se načítá

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.