Farmářské

Seřadit od nejlepších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Plantera

7.12.2016
80%
Hra - Plantera
Video se načítá
Zahrajte si super hru, ve které budete pěstovat ovoce a zeleninu. Čím víc peněz získáte, tím lepší a dražší suroviny budete moci pěstovat.

Cherry Farm

29.1.2016
76%
Hra - Cherry Farm
Video se načítá
Kdo má rád farmářské hry tak si jistě oblíbíte i tuto. Cílem je vypěstovat co nejvíce třešní, na kterých můžete slušně vydělat. Musíte si dávat pozor, protože budete omezeni časem.
Hra - Princess Sofia Farm Challenge
Video se načítá
Princezna Sofia si našla práci na farmě a chtěla by si vyzkoušet i jinou práci než jen zametání a hrabání. Pomozte jí vyzkoušet všechny práce, které si vymyslela. Musíte si dávat pozor na její babičku, která ji sem tam hlídá. Zvládnete to?

Cattle Tycoon 2

21.1.2016
80%
Hra - Cattle Tycoon 2
Video se načítá
V této hře se stanete farmářem, který se snaží neustále zvětšovat a rozšiřovat svou farmu. Abyste nasbírali dostatek peněz, musíte chovat a prodávat jednotlivá zvířata a také jejich produkty. Na postup do dalšího kola je potřeba vždy splnit předepsané úkoly.

Harvest Story

8.12.2015
82%
Hra - Harvest Story
Video se načítá
Cílem této farmářské hry je vyprodukovat co nejvíce ovoce a domácích výrobků. K dispozici budete mít pole, kde můžete nejen pěstovat ovoce, ale i chovat rozličné domácí zvířata. Až jich budete mít dostatek, můžete vystavět farmy na další zpracování surovin.

Potherbs Farm

25.10.2015
75%
Hra - Potherbs Farm
Video se načítá
Pěstujte své vlastní plodiny, budete kupovat semínka a pak prodávat vaší sklizeň. Vydělejte si co nejvíce a nejrychleji, abyste mohli postoupit dále.

Farm House

8.10.2015
74%
Hra - Farm House
Video se načítá
Dokážete rozdělit všechna zvířata do správných farem? Vše se ovládá myší tak se pořádně snažte.

Survivor 2

6.9.2015
85%
Hra - Survivor 2
Video se načítá
Zkuste si zahrát tuto farmářskou pecku, která vás bude určitě bavit. Na vás bude vybudovat co nejvíce rybníčků, abyste mohli krmit plameňáky. Ti vám budou snášet vejce, které jí kozy a za to vám tvoří mléko. Dokážete se také ubránit před nepřáteli?

Cattle Tycoon

22.5.2015
83%
Hra - Cattle Tycoon
Video se načítá
Další skvělý simulátor farmaření, ve kterém můžete chovat zvěř a vyrábět produkty. Z mléka a vajíček to jsou majonézy nebo jogurty. Také můžete z vajíček vypěstovat kuřátka. Zvířata můžete také prodávat na trhu.
Hra - Farm Frenzy 3: Ruská ruleta
Video se načítá
Máme tu další parádní díl farmářské hry, tentokrát z ruského venkova. Vaším úkolem bude se starat o husy a sbírat po nich vajíčka. Vajíčka můžete následně prodávat a za utržené peníze nakupovat vylepšení. Dávejte si pozor na medvědy.

Baby Hazel Tomato Farming

24.12.2014
86%
Hra - Baby Hazel Tomato Farming
Video se načítá
V této části by si chtěla Hazel vypěstovat vlastní rajčata, aby si z nich mohla udělat zdravý džus. Pomůžete jí od samotného semínka?

Farm Frenzy Gone Fishing

23.12.2014
88%
Hra - Farm Frenzy Gone Fishing
Video se načítá
Máme tu parádní strategickou hru, ve které budete chytat ryby. Na starost budete mít celé farmy ryb a budete se o ně muset starat. Následně budete ryby prodávat a za utržené peníze můžete nakupovat další vylepšení.

Virtuální Farma

21.12.2014
82%
Hra - Virtuální Farma
Video se načítá
Ujměte se hospodaření a postarejte se o vaši farmu. Vypěstujte si zeleninu nebo obilniny a následně je prodávat na trhu. Za peníze, které utržíte můžete pak nakupovat mnoho vylepšení pro vaši farmu.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)