Pokemon

Seřadit od nejnovějších

Good Game BigFarmNÁŠ TIP

29.12.2016
97%
Hra - Good Game BigFarm
Video se načítá
Je tady super propracovaná novinka z rodiny farmářských her z dílny Good Game. Stačí jednoduché přihlášení a stanete se majitelem vlastního farmářského komplexu, jehož prosperita záleží jen na Vás. Hra je v češtině a na začátku Vás čeká přehledný úvod, ve kterém se naučíte jak stavět nové budovy,…

Real Pokemon Trainer

29.8.2016
83%
Hra - Real Pokemon Trainer
Video se načítá
Super hra, kde budete chytat všechny možné pokémony. Vybrat si můžete jednoho ze tří trenérů, se kterým pak procházíte různé lokace.

Elsa Pokemon Go

11.8.2016
82%
Hra - Elsa Pokemon Go
Video se načítá
Parádní hra, ve které budete s Elsou chytat pokémony. Pokud nějakého najdete, tak na něj musíte hodit pokeball a chytit ho. Někdy se to však nemusí povést hned na poprvé.
Hra - Úžasný obchod s mazlíčky
Video se načítá
Vytvořte úplně nový druh domácího mazlíčka v tomto pohádkovém obchodě. Smíchejte tři různé ingredience a nechte se překvapit, jaký tvor Vám vznikne. Zvířátka připomínají tolik známé pokemony, tak je jistě na co se těšit.

Pokemon Rescue

14.3.2012
76%
Hra - Pokemon Rescue
Video se načítá
Nejoblíbenější Pokémon Pikachu je zpět a to ve velmi vydařené skákačce Pokemon Rescue. Dostaňte Pikachua k pokéballa a po cestě posbírejte, co nejvíce předmětů. Ale pozor! V cestě vám bude stát mnoho nepřátel, kterým se musíte vyhnout.

Pokemon Diamond

20.5.2012
75%
Hra - Pokemon Diamond
Video se načítá
Pokemon Diamond je skvělá logická hra, ve které se můžete těšit na krásné obrázky roztomilých Pokémonů. Aby se Vám obrázek ukázal, budete muset z herního pole odstranit co nejvíce barevných kostek. Ty zmizí, pokud kliknete na skupinu dvou a více stejně barevných. Dokážete je odstranit všechny?

Pokemon Girl Dress Up

13.2.2015
74%
Hra - Pokemon Girl Dress Up
Video se načítá
Pokud patříš mezi fanoušky Pokémona, pak jsi na správném místě. Dokážeš si vytvořit ideální hrdinku? Používat budeš pouze seriálovou grafiku, takže můžeš vytvořit i již existující postavy nebo zcela originální.

Trenérka pokémonů

23.5.2012
68%
Hra - Trenérka pokémonů
Video se načítá
Jak by podle Vás měla vypadat správná trenérka pokémonů? V této hře si to budete moct vyzkoušet. Vyberte jí ten pravý účes, oblečení a samozřejmě toho nejkrásnějšího pokémona k výcviku.

Pokemon Hidden Objects

24.5.2012
66%
Hra - Pokemon Hidden Objects
Video se načítá
Nejen pro všechny milovnice roztomilých pokémonů je tady hra s jejich krásnými obrázky, ve kterých budete hledat zadané věci. Dávejte dobrý pozor a zkuste všechny najít co nejdříve.

Pokémon Trainer Creator

29.4.2016
65%
Hra - Pokémon Trainer Creator
Video se načítá
Vytvoř si svého vlastního trenéra Pokémonů a vyber mu Pokémony, které by se k němu nejvíce hodily.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)