Justin Bieber

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…

Justin Bieber Date

15.9.2014
81%
Hra - Justin Bieber Date
Video se načítá
Chtěli byste mít rande se slavnou hvězdou Justinem Bierbrom? Tento sen se vám s hrou může splnit. Promluvte si s Justinem, pokud se mu budete líbit a budete správně odpovědět. Můžete se stát jeho přítelkyní, tak směle do toho.

Nakopni Justina Bobra!

3.1.2013
78%
Hra - Nakopni Justina Bobra!
Video se načítá
Užijte si fakt povedenou mírně brutální oddechovku, ve které budete nakopávat přímo z pódia sympatického bobra. Když vystihnete správný okamžik kdy bude síla největší a úhel komu nejpříhodnější, doletí opravdu daleko a Vy dostanete hodně bodů. Za ty si potom můžete pořídit nejrůznější vylepšení.…

Dating Justin Bieber

11.3.2016
72%
Hra - Dating Justin Bieber
Video se načítá
Myslíte si, že znáte Justina Biebera? Ověřte si to touto hrou a odpovídejte na všechny otázky. Během toho ho budete muset obléknout a připravit chutný dezert. Dá vám Justin šanci nebo ne?

Justin Bieber Fan Room

11.3.2016
71%
Hra - Justin Bieber Fan Room
Video se načítá
Vytvořte pro fanoušky Justina Biebera novou pokoj, který by se jí líbila. Vybrat můžete krásný nábytek a doplňky.
Hra - Justin Bieber tattoos makeover
Video se načítá
Kdo by neznal Justina Biebera, jednu z nejpopulárnějších současných celebrit. V této hře si ho budete moct podle své fantazie upravit. Změníte mu barvu očí, vlasy, dáte mu doplňky. A kdo bude chtít může Justina i trochu nalíčit ;)

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)