Hasiči

Seřadit od nejnovějších

Goodgame Empire

30.12.2016
85%
Hra - Goodgame Empire
Video se načítá
Ponořte se do světa dávných hrdinů, bojovníků za čest a slávu, vládců i poddaných. Budujte svou vesnici, ze které se stane město. Cvičte vojáky na obranu i bojové výpady a ověřte si své vůdcovské schopnost i strategii. Když se do hry přihlásíte, můžete komunikovat s ostatními hráči, uzavírat…
Hra - Illegal Drive City On Fire
Video se načítá
Parádní hra, kdy budete muset zachraňovat lidi, kteří vyskočili z hořících stromů. Velte týmu hasičů a pomocí plachty je zachraňte a dopravte k záchranářům. Dokážete zachránit všechny životy?

Fire Women 2

9.11.2013
80%
Hra - Fire Women 2
Video se načítá
V této hře budete mít možnost obléci mladou a krásnou hasičku přímo do akce! Vybírejte z několika druhů uniforem a vybavení, které jí můžete dát. Je jen na vás, jak bude vypadat!

Fancy Firewomen

7.11.2013
80%
Hra - Fancy Firewomen
Video se načítá
V této hře dostanete šanci obléci a vybavit krásnou a mladou hasičku přímo do akce! Vybírejte z několika druhů vybavení a uniforem, které jí můžete obléci.

Water ManiaHra na skóreHra o medaile

26.2.2014
80%
Hra - Water Mania
Video se načítá
Zahrajte si tuto bezvadnou hasičskou hru, ve které se budete odvážně vrhat do boje se zákeřným ohněm. Musíte ho uhasit, co nejrychleji to půjde, jinak se rozroste všude. Taky musíte dávat pozor, aby vám nedošla voda, jinak musíte začít znova.

Fire Fighter

22.3.2012
80%
Hra - Fire Fighter
Video se načítá
Staňte se hasičem, který zachraňuje lidi uvězněné ve vysokém domě. Nepůjde to ale jinak, než klasicky chytáním do natažené plachty. Za každého člověka, kterého se Vám podaří chytit a dopravit do sanitky dostanete body. Když někoho naopak upustíte, body ztratíte. Podaří se Vám všechny zachránit?

Rescue Heroes

16.5.2014
76%
Hra - Rescue Heroes
Video se načítá
Rescue Heroes je zábavná chytačka, která vás bude určitě bavit. Můžete 5x nechytnout, potom hra končí. Jde o to nachytat co nejvíce lidí a co nejpřesněji z hořícího domu. Hra je na skóre, takže čím přesněji chytáte, tím více máte bodů.

Inferno

5.7.2012
73%
Hra - Inferno
Video se načítá
Pokuste se zachránit co nejvíce budov před ohnivými plameny a staňte se tak pravým hasičem v akční hře Inferno. V každém levelu musíte co nejrychleji uhasit požár, který se rychle rozšiřuje. Navíc můžete sbírat i zlaté mince, za které si budete moci svého hasiče vylepšit.

Rescue Team 911

22.8.2013
65%
Hra - Rescue Team 911
Video se načítá
Policie, hasiči a také záchranná služba jsou nepostradatelnými pomocníky v našich životech. Ve hře Rescue Team 911 si na ně můžete dokonce zahrát. Cílem je pomáhat občanům města se vším, co by je mohlo ohrozit na životě. Dokážete vždy přijet včas k novému případu?

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)