Vysílání jednotek

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Stormy Castle

11.5.2014
90%
Hra - Stormy Castle
Video se načítá
Stormy Castle je vynikající strategie, u které budete sedět určitě dlouho. Nejen, že má krásnou grafiku, ale výborně propracovaný systém vytváření budov a jednotek, všechno je naprosto jednoduché. Můžete cvičit pěchotu, lučištníky, mágy, balisty a jízdu. Hra přináší veliký výběr vylepšení kouzel,…

Solarmax 2

23.6.2014
87%
Hra - Solarmax 2
Video se načítá
Zahrajte si skvělou strategickou hru Solarmax2. V této hře budete mít za úkol obsadit prázdné či nepřátelské planety. Dávejte si pozor, protože nepřítel dělá to samé. Podaří se vám vymyslet lepší taktiku?

Nano War 2

10.4.2012
85%
Hra - Nano War 2
Video se načítá
Nano War 2 je pokračování skvělé taktické hry, ve které bude vaším úkolem ovládnout všechny buňky na hrací ploše. Zvolit správnou taktiku a ovládnout tak celý mikroskopický svět však nebude vůbec snadné.

Tentacle Wars 2

8.3.2012
84%
Hra - Tentacle Wars 2
Video se načítá
Zvolte vhodnou strategii a zničte všechny nepřátelské buňky. Tak přesně o to, v této hře jde. Úkol to však není snadný, protože nepřatélské buňky jsou silné, takže se budete muset skutečně snažit, aby ste dosáhli kýženého cíle.

Bad Birds

9.9.2012
84%
Hra - Bad Birds
Video se načítá
Hra Bad Birds svým námětem velmi připomíná starou logickou hru Lemmings - za použití různých schopností je potřeba přepravit všechny ptáčky do cíle. Bezchybná grafika a několik nových herních prvků však jistě potěší každého nadšence logických her.

Tentacle Wars

23.1.2013
83%
Hra - Tentacle Wars
Video se načítá
V této netradiční taktické hře budete muset být opravdu rychlí a hlavně velice dobře plánovat a strategicky uvažovat jak rozdělit své omezené síly. Vašim cílem totiž bude vyslat energii ze svých budněk do těch nepřátelských a překonat jejich odpor. Problém je, že o totéž se budou snažit Vaši…

Adapt or Die

20.4.2012
83%
Hra - Adapt or Die
Video se načítá
Zahrajte si perfektní strategickou hru Adapt or Die a vychutnejte si skvělý zážitek z taktizování a plánování bojové strategie. V každém levelu budete mít k dispozici několik jednotek, které můžete postupně klonovat a dobýt s nimi všechny nepřátelská území.

Cloud Wars - Sunny Day

30.3.2013
82%
Hra - Cloud Wars - Sunny Day
Video se načítá
V této hře budete mít za úkol obsazovat neutrální nebo nepřátelské mraky. Vaše barva je modrá a všechny ostatní jsou Váš cíl. Na svůj mrak vždy kliknete a přetáhnete čáru na jiný, tím vyšlete svoje mraky. Za nasbírané hvězdičky můžete navíc mraky vylepšovat.

Phage Wars

14.5.2012
82%
Hra - Phage Wars
Video se načítá
Ponořte se do super návykové strategie, ve které se stanete buňkou a budete muset obsadit svou energií všechny ostatní buňky na herním poli. Když buňku obsadíte, začne produkovat Vaši energii a tu můžete vysílat zase dál. O stejnou věc se ale bude pokoušet i Váš soupeř, tak musíte být rychlí. Různě…

Little Pony Big War

9.12.2013
81%
Hra - Little Pony Big War
Video se načítá
V této hře budete pomáhat říši poníků se ubránit před nájezdy krvelačných psů. Základem je mít co nejvíce králíčků, kteří těží mrkve. Za ty mrkve můžete kupovat jednotky a hrdinu, který je nejdůležitější článek armády. Zvládnete vyhrát tuto válku?

Little Wars

22.2.2013
80%
Hra - Little Wars
Video se načítá
Zábavná strategie, ve které musíte obsazovat nepřátelské základny. Stačí natáhnout šipku k nepřátelské základně a vojáčci si to už ženou po skupinkách. Časem pak můžete získat i spojence a různé bonusy.

Neo Circuit

22.1.2012
80%
Hra - Neo Circuit
Video se načítá
Zahrajte si originální strategickou hru Neo Circuit, která Vás určitě chytne. Abyste vyhráli, budete muset ovládnout všechny části počítače (CPU, RAM, GPU,...). Aby se Vám to podařilo, budete do jednotlivých součástek posílat svou energii. Pokud svého protivníka "přetlačíte", bude součástka Vaše.…

Cloud Wars

3.11.2012
79%
Hra - Cloud Wars
Video se načítá
Ve strategické hře Cloud Wars bude vaším úkolem v každém kole porazit a ovládnout všechny obláčky na obloze. Postupně můžete k nepřátelským obláčkům vysílat své jednotky, dokud je úplně neovládnete. Váš úspěch bude záviset zejména na vhodně zvolené taktice.

Battle Gear 2.5

16.1.2013
79%
Hra - Battle Gear 2.5
Video se načítá
Válečná hra, ve které se snažíte dobít celý svět. Může se Vám to však podařit jen za pomoci spojenců a hlavně silného zbraňového arsenálu. Proto si ze začátku vybírejte slabší státy a útočte na ně.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)