101 hry

Seřadit od nejnovějších

4Story
Video se načítá
Vítejte ve skvělém fantasy světě 4story! Ve světě kde, mezi sebou již odpradávna válčí dva znesvářené světy Valorian a Derian. Vy máte tu čest se přidat na stranu jednoho z nich a pomoci ve velkolepé a staletí trvající bitvě! Který svět to bude, již necháme na Vás. Potom, co se zaregistrujete, si… (více)

Defend your nuts

3.3.2013
76%
Hra - Defend your nuts
Video se načítá
Ve hře Defend Your Nuts bude pomáhat veverce v obraně jejích lískových oříšků. Ty se snaží ukrást různé monstra, kterým v tom musíte za každou cenu zabránit. K obraně budete zpočátku využívat luk. Když však vyděláte dostatek peněz, můžete si koupit lepší zbraně a také plot a další užitečné obranné…

Hannah Montana Shopping

12.8.2011
76%
Hra - Hannah Montana Shopping
Video se načítá
Hannah Montana se vydala nakupovat a vy jí můžete pomáhat s výběrem toho, co si má koupit. Je pouze na vás jestli jí koupíte šaty nebo tričko a kalhoty. Aby byla krásnější, můžete ji nakoupit taky různé doplňky, jako klobouk či náhrdelník.

Kissing Championship

13.7.2011
65%
Hra - Kissing Championship
Video se načítá
Dokážete porazit své soupeře v soutěži líbání? Vaším úkolem je líbat lépe, než protivník. Abyste toho dosáhli je potřeba kliknout (aktivujete polibek) a poté jezdit myší zleva doprava a nazpět - tím zvýšíte váš úspěch.

Selena Gomez Fashion

15.8.2011
63%
Hra - Selena Gomez Fashion
Video se načítá
Selena Gomez se dostala na módní přehlídku a tvým úkolem ji obléct tak, aby jí to co nejvíc slušelo. Vyber jí šaty nebo tričko a kalhoty, podle toho, co ji víc sluší. V této oblíkačce máš opravdu plno možností, dokonce ji můžeš změnit i účes.

Hannah Montana Dress up

12.8.2011
59%
Hra - Hannah Montana Dress up
Video se načítá
Hra pro všechny fanoušky a fanynky Hanny Montany. Tato oblíbená celebrita potřebuje pomoct s oblékáním a je na vás, abyste jí vybrali šaty co jí nejvíc padnou. Podaří se ti vystylovat Hannu aby ladila?

Miley goes to school

12.8.2011
58%
Hra - Miley goes to school
Video se načítá
Hannah Montana neboli Miley jde do školy a potřebuje vybrat oblečení, se kterým bude chodit do školy. Šatník, ze kterého můžete vybírat je opravdu široký. Pokud byste nevěděli, jak oblečení sladit, zobrazte si tipy, kde už je Miley oblečená.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.
Souhlasím Tato webová stránka používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s jejich použitím souhlasíte. (Další informace)