Forum - suteze

sisinasisina

ahoj mam pro vas 2 souteze                                                          1.napiste kratky pribeh                                                                  2.poslete jakykoliv obrazek                                                            hraje se o ceny.ceny budou poslany v 9.2 2014                                dekuji sisina

Komentáře

kikač
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

kikačVIP15:17 03.02.2014 | Reagovat | Poslat zprávu

1.Byla jednou jedna holčička a te jmenovala Bára a ta holčička mělaškaredé vysvědčení a maminka jí řekla že se to musí zlepšit...Příští rok:měla samý jedničky a maminka ji za to pochvalila.KONEC.(nic jineho jsem nevymislela)2.http://nd01.jxs.cz/020/917/58559334ea_6209262_o2.jpg

Fafasa
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

FafasaVIP13:38 03.02.2014 | Reagovat | Poslat zprávu

mendy: Vybereš si nějaký obráze na ten klikneš pravím tlačítkem miši a vyjedou ti tam možnosti, klikneš na kopírovat adresu obrázku a pak jí vložíš sem do komentáře

mendy
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

mendyVIP13:34 03.02.2014 | Reagovat | Poslat zprávu

krása. já bych taky poslala příběh ale nemůžu nevím jak se posílají obrázkysmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajlsmajl

Fafasa
To se mi líbí +4 To se mi nelíbí

FafasaVIP20:36 02.02.2014 | Reagovat | Poslat zprávu

Pejsek Bady a kočka Micka

Žilo bylo jedno štěně jménem Bady. Byl mu asi rok když se to stalo. První Badyho setkání s kočkou. Byl krásný slunečný den, ptáci cvrlikaly a nebe bylo bez mráčků a Bady si vykračoval po zahradě, když v tu mu před cestu skočí kočka:"Mnˇau to už je dneska třetí to si ti psi nedají pokoj?" Bady se podiví a řekne:"Co? Já ti snad nějak vadím?" Tentokrát se diví Micka:" Což pak ty nejsi pes? Ty jsi tedy hloupé štěně!" "A proč?" "Hlupáčku! Psi a kočky se už od nepaměti nesnáší." "A proč se nemají rádi?" "Všichni si něco vymýšlí, ale nikdo nezná ten praví důvod. Je to už mooooc dlouho." "Aha. Ale mi dva můžeme být kamarádi že ano?" "Jistě že. A je to moc dobře, protože jsem se zabydlela u sousedů. Mimochodem jmenuji se Micka." "Já jsem Bady." A tak se z Micky a Badyho stali kamarádi.

Edit 20:38: A do druhé soutěže tohle: http://www.wallsave.com/wallpapers/1024x768/psy/273672/psy-tapety-na-plochu-pc-psi-erotika-auta-p-roda-zv-ata-273672.jpg

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.