Forum - jak jste se dozvěděli o hrydnes.cz

Terka-11Terka-11 VIP

Ahoj jak jste se dozvěděli o hrydnes


na internetu


od kámošky


z odkazu


nebo něco dalšího


Já jsem se dozvěděla o hrydnes.cz když jsem napsala na internet hry online pro dívky nejdřív se mi objevilo hpd.cz a tam už jsem zaregistrovaná byla a tak jsem jela dál a tam bylo hrydnes.cz odklikla jsem a byla jsem tu ;)


 

Komentáře

nikola56
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

nikola56VIP10:41 06.02.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

já jsem se zaregistrovala na hpd.cz pak jsem se tam vrátila a nešlo se mi tam přihlásit tak jsem projížděla ty návrhy od seznamu a našla jsem hrydnes.cz. a když jsem hrála jednu hru bylo tam nad tou hrou napsáno zaregistruj se a využij výhod tak jsem se zaregistrovala a byla jsem tu

mimikla
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

mimiklaVIP10:24 06.02.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

konicek220: no to víš.vod spolužáků neslyším nic jinýho než tohle:vypadni a neotravuj blbko.a to mi řekli když sem chtěla jednomu spolužákovi pomoc.smajlpořád si jen a jen hrajou na frajírky.ale je tam i pár dobrejch lidí.my sme měli projek zdravá pětka.já sem byla v týmu s těma vygumovanejma a voni na mě spolíhali.ale pak namě začali řvat ať toho nechám a když sem toho nechala tak zase žvali ať spolupracuju.pak sme měli přestávku a kemě přišel jeden z týmu a začal na mě řvat:ty **** ty **** tos nemohla spolupracovat???!!!!!!a von tu debatu slišel jeden kamarád co je normální a vmetl mu do očí:ona nemůže zato že je chytrá a ty seš úplnej debil!to sem se zasmála.smajlsmajlno,pořát někomu namě něco vadí.smajlsmajla vot 3 třídy mě mlátěj.smajlsmajl.tady je to lepší.smajlsmajlsmajlsmajl.škoda že si nemůžu vibrat spolužěky.smajlsmajlsmajlsmajl

veendyy
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

veendyy9:44 06.02.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

já jsem napsala na internetu hry dnes a tak jsem se o tom dozvědělav 8 letech a je mi 11 a potom sem to řekla nej kámošce a zareregristrovala jsem se hnet

konicek220
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

konicek220VIP9:40 06.02.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

mimikla: smajlsmajl ne ne já taky z internetu ale mimiklo ty nejsi otravasmajl

Hazel love
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

Hazel love8:10 06.02.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Mě sem dovedla sestra

mimikla
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

mimiklaVIP23:17 05.02.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

já?hhm.jo už si vzpomínám.nudila sem se a narazila sem na hrydnes.pak sem se přihlásila a měli ste další otravu na krku.

Terka-11
To se mi líbí 0 To se mi nelíbí

Terka-11VIP22:35 05.02.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

zatém všichni z internetusmajl

andule123456
To se mi líbí +1 To se mi nelíbí

andule12345621:56 05.02.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

Normalně sem zadala hry pro dívvky a oběvilo se mi hpd.pak hrydnes.klikla sem na hrydne asi tak v 7 letech a ted mi je 12.a hrala sem hry.Minuli roky sem se chtěla zaregistrovvat ale chtěla sem si o tomhle webu ještě něco zjitit.Pak minujli rok v lednu em se tady zaregistrovalasmajl

Mardos
To se mi líbí +2 To se mi nelíbí

MardosVIP21:08 05.02.2015 | Reagovat | Poslat zprávu

já jsem se šíleně nudila a všechny herní weby už jsem měla prolistované až jsem přes internetový vyhledávač Seznam.cz narazila na Hrydnes.cz. pak jsem sem párkrát zašla(je to dávno, byla jsem malá holka) pak velká(možná i několik letá) pauza, pak pravidelné navštěvování webu až po registraci(napůl tajnou).

Komentáře uzavřeny

Přidávání komentářu je povoleno pouze přihlášeným uživatelům. Zaregistruj se a přidej sem svůj komentář.

Hlavní kategorie

Ostatní kategorie

Ostatní herní weby

  • Podívejte se na další hry pro dívky online.
  • Podívejte se na hry online zadarmo pro všechny hráče na internetu.